LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Încuiat
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

Florin Pata scrie:
Mar Iun 16, 2020 16:26
Daca taceai , maine scriam eu asta :D , mai lasam topicul sa respire !!!

M-am tot intrebat cine are cea mai mare nevoie de conceptul de ''corporatistii bogati care sug sangele poporului'' si de ''ura faţă de clasa burghezo-moşierească'' :lol: :lol: :lol: !!!

Pe principiul ca daca nu ma provoaca nimeni...ma provoc singur :lol: :lol: :lol: !!!

Ce poate fi mai sublim decat sa construiesti tu un personaj cu care cica te lupti....si da-i...si lupta...si lupta :lol: :lol: :lol: , pe principiul romanesc ''tu centrezi...tu dai cu capul'' :lol: :lol: :lol: ???

Si sa mai zici singur ca personajul care esti CHIAR TU...vorbeste urat despre TINE prin magazine :lol: :lol: :lol: !!!

Asa activezi ura oamenilor catre unul/unii care ar fi ''bogatii'' , desi tu esti mai bogat decat asa-zisii ''bogati'' , cautam victime...macar unul cu o mulineta mai dorita...dam tare in el , ce mai conteaza...tu esti de partea clasei muncitoare , ii atragi de partea ta , asta da reclama !!! ''SCOPUL SCUZA MIJLOACELE'' cum spunea un coleg de forum...restul e Can-Can !!!

Cred ca cele mai mari satisfactii pe care le-a avut e sa-si ceara altii scuze LUI....care e Albert , ca NU EI SUNT ALBERT :lol: :lol: :lol: !!!

Romania e o tara mult prea mica sa nu gasesti pe cineva de ani de zile , exista IP-uri...locatii...adrese de mail...pescarii indiferent cum ar fi tot se gasesc intre ei !

Deci nu poti sa gasesti pe unul ANI DE ZILE......DECAT DACA ESTI TU SI NU VREI SA TE GASESTI :lol: :lol: :lol: !!!

Case closed !!!

PS - Cred ca acum cauta alt personaj , daca ''Albert'' e compromis :lol: :lol: :lol: !!!

Trimit email acum la toate magazinele de masti cu fata lui Albert sa-mi confirme ca nu sunt eu!!! :lol: :lol: :lol:

marius25
Mesaje: 97
Membru din: Mar Dec 18, 2018 14:24
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de marius25 »

Florin Pata scrie:
Lun Iun 15, 2020 14:02
Vad ca a venit si comunicatul oficial de la Normark ! Clar si cuprinzator !

Iar Normark nu isi permite glume de santier sau ''pamflete'' , sa minta azi si maine sa zica ''am glumit'' , sunt un gigant mondial !!!

Deci QED !!! Mai clar de atat nu se poate !!!

Si cu asta am incheiat subiectul !!!
Suspect de repede a venit comunicatul "gigantului mondial ",alti nu primesc raspuns niciodada ,parca nu bagau in seama muritori de rand sau tu nu esti ? :D

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

Dan Mitranescu scrie:
Dum Iun 14, 2020 3:33
Pentru ca ma respect inclusiv cu baietii care lucreaza la concurenta, m-a instiintat unul dintre ei ca "unul care se crede mare scula pe bascula si vine imbracat tot timpul in costum in magazin" se lauda ca "ce ii face el lui Mitranescu pe Crapmania si ca el este Albert."
Gata , deja s-a rasuflat :lol: !
Deci pe forum il cauti cu indarjire si disperare....sa ii faci...de toate...de la bataie pana la chestii legale de ani de zile , dar tu stii de FAPT UNDE SE DUCE ALBERT TOT TIMPUL...DE MULT TIMP...dar tu tot il cauti ...PE FORUM :lol: :lol: :lol: si NU IL GASESTI :lol: :lol: :lol: !!!
Asa da...ce sa mai zic :lol: :lol: :lol: !!!

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

marius25 scrie:
Mar Iun 16, 2020 17:38
Suspect de repede a venit comunicatul "gigantului mondial ",alti nu primesc raspuns niciodada ,parca nu bagau in seama muritori de rand sau tu nu esti ? :D
Tu esti noul Albert :lol: :lol: :lol: ?

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

marius25 scrie:
Mar Iun 16, 2020 17:38
Florin Pata scrie:
Lun Iun 15, 2020 14:02
Vad ca a venit si comunicatul oficial de la Normark ! Clar si cuprinzator !

Iar Normark nu isi permite glume de santier sau ''pamflete'' , sa minta azi si maine sa zica ''am glumit'' , sunt un gigant mondial !!!

Deci QED !!! Mai clar de atat nu se poate !!!

Si cu asta am incheiat subiectul !!!
Suspect de repede a venit comunicatul "gigantului mondial ",alti nu primesc raspuns niciodada ,parca nu bagau in seama muritori de rand sau tu nu esti ? :D
Ooooopa !!! Sa se fi spart "domnul Florin" in ancheta ? :D

Cum o dregi pe asta Florine? :lol:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

Florin Pata scrie:
Mar Iun 16, 2020 17:48
marius25 scrie:
Mar Iun 16, 2020 17:38
Suspect de repede a venit comunicatul "gigantului mondial ",alti nu primesc raspuns niciodada ,parca nu bagau in seama muritori de rand sau tu nu esti ? :D
Tu esti noul Albert :lol: :lol: :lol: ?
Omul chiar a facut o observatie de super finete. Nu are cum sa fie Albert! :wink:
Nu mai incerca sa o arunci in alta curte, ca nu tine. :D

In alta ordine de idei, cum sa trimiti la oamenii aia e-mail-uri si mesaje sa ii intrebi de tampeniile noastre. Te cunosc si pe tine, ma cunosc si pe mine. Ce or fi zis oamenii despre noi ?! :lol: :lol: :lol:

marius25
Mesaje: 97
Membru din: Mar Dec 18, 2018 14:24
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de marius25 »

Florin Pata scrie:
Mar Iun 16, 2020 17:48
marius25 scrie:
Mar Iun 16, 2020 17:38
Suspect de repede a venit comunicatul "gigantului mondial ",alti nu primesc raspuns niciodada ,parca nu bagau in seama muritori de rand sau tu nu esti ? :D
Tu esti noul Albert :lol: :lol: :lol: ?
Albert pescuieste cu lanseta de 3 lb pe Dunare :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

Dan Mitranescu scrie:
Mar Iun 16, 2020 17:49
Ooooopa !!! Sa se fi spart "domnul Florin" in ancheta ? :D
Cum o dregi pe asta Florine? :lol:
Am inteles , incerci sa o diluezi :lol: , nu a picat deloc bine !
Cum sa iti spun Dane sau Albert :lol: ???

Problema e extrem de simpla , pentru garantii si probleme , discuti cu magazinul de la care ai luat marfa !
Daca e o problema cu potentiale efecte legale , privind acuzele publice precum ca firma lor plateste oameni sa discrediteze pe cei care SE CRED :lol: concurenti , sunt obligati sa dea un comunicat oficial public !!!Asta nu pot rezolva magazinele , e vizata direct firma lor !!!
Eu le cer de mai multi ani acest comunicat , acum le-am trimis link din Crapmania cu mesaje !!!
Ultima oară modificat Mar Iun 16, 2020 18:08 de către Florin Pata, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

Dan Mitranescu scrie:
Mar Iun 16, 2020 17:53
Nu are cum sa fie Albert! :wink:
:lol: :lol: :lol: Corect !!! Acum stie lumea cine e Albert !!! :lol: :lol: :lol:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

Florin Pata scrie:
Mar Iun 16, 2020 17:47
Dan Mitranescu scrie:
Dum Iun 14, 2020 3:33
Pentru ca ma respect inclusiv cu baietii care lucreaza la concurenta, m-a instiintat unul dintre ei ca "unul care se crede mare scula pe bascula si vine imbracat tot timpul in costum in magazin" se lauda ca "ce ii face el lui Mitranescu pe Crapmania si ca el este Albert."
Gata , deja s-a rasuflat :lol: !
Deci pe forum il cauti cu indarjire si disperare....sa ii faci...de toate...de la bataie pana la chestii legale de ani de zile , dar tu stii de FAPT UNDE SE DUCE ALBERT TOT TIMPUL...DE MULT TIMP...dar tu tot il cauti ...PE FORUM :lol: :lol: :lol: si NU IL GASESTI :lol: :lol: :lol: !!!
Asa da...ce sa mai zic :lol: :lol: :lol: !!!
Cand am zis vreodata ca il bat?! Ma jignesti si ma acuzi de fapte penale! Te rog sa nu transformam cazul Albert in circ.

De curand am auzit printr-un prieten comun de la baietii de la total ca este unul "in costum" ( asa cum erai tu la expozitie :D ) care sufera de el ca este albert. Tu crezi ca daca voiam sa il gasesc, nu puteam. :wink:
Virusurile nu se distrug, se chinuie si se lasa in organism. Asa se obtine imunitate! :wink:

Cred ca ai uitat ceva cand ma acuzi pe mine ca sunt Albert, daca tot discutam despre asta. Ia spune, sunt eu albert ? :wink: Vezi ca am dovada ! :wink:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”