recomandare geanta

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

ilar
Mesaje: 220
Membru din: Vin Feb 08, 2019 21:12
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: recomandare geanta

Mesaj de ilar »

Si din acest link : https://joolar.ro/produse/femei/rucsacuri-dama/
Personal, TU care produs il utilizezi la pescuit???
De curiozitate ca tot ii faci reclama?

SharoBen
Mesaje: 1
Membru din: Mar Noi 02, 2021 10:31

Re: recomandare geanta

Mesaj de SharoBen »

Prin încercări și erori, am învățat câteva reguli simple atunci când vine vorba de selectarea echipamentului. Unii ar putea să nu fie de acord cu mine... În orice caz, aș dori să vă împărtășesc experiența mea ...
Atunci când cumpărați o geantă serioasă sau o cutie mare, ar fi bine să alegeți de la profesioniști testați în timp, cum ar fi Marco Polo, Salmo, Abu Garcia, Behr, Carp Zoom, EOS, Fishing ROI, Golden Catch, JRC, Lineaeffe, Meiho, Prologic, Traper. Segmentul de preț poate fi sensibil mai mare decât media. Modelele acestor mărci iau în considerare, de obicei, multe caracteristici și subtilități disponibile numai pentru pescarii experimentați. Materialele sunt de calitate, astfel încât cutiile sunt fiabile, iar pungile sunt durabile. :)
Prețul unor genți de pescuit poate fi vizibil supraevaluat din cauza popularității generale a mărcii. De exemplu, produsele Acropolis, Berkley sau Dragon costă uneori mult mai mult decât produsele similare. Acest lucru se datorează uneori marketingului mărcii, dar rareori se reflectă în calitate.

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2774
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: recomandare geanta

Mesaj de Alin Galbenu »

Daca si lineaeffe, carp zoom, fac produse de calitate, imi cam dau seama ce standarde ai.
Imagine

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5363
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: recomandare geanta

Mesaj de Bogdan Zaharia »

Bagajeria si produsele de la delphin sunt destul de ok, eu mi am luat doua genti, acest model, in care incap destul de multe acareturi.

Geanta Delphin Area CARRY Carpath XL, 55x35x30cm

Imagine
ImagineImagine
BÂZ

robi.robi88
Mesaje: 506
Membru din: Lun Feb 01, 2016 11:01
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: recomandare geanta

Mesaj de robi.robi88 »

Nu prea se mai fabrica bagajerie de calitate cu era de ex.gama Fox Royale/Evolution dar iti recomand sa te uiti la Korda Compac sau Aqua. Mi se par top la ora actuala, sau mai nou se practica cutiile din plastic in loc de bagajerie. Vezi Plano

Avatar utilizator
BeasleyXJ
Mesaje: 2
Membru din: Lun Feb 28, 2022 13:31

Re: recomandare geanta

Mesaj de BeasleyXJ »

Una dintre cele mai bune genti de pescuit Daiwa este modelul Infinity. In primul rand, trebuie sa stii ca este vorba despre o geanta termoizolanta, multumita careia momelile tale vor fi in siguranta chiar si in zilele toride de vara, cand se stie ce provocare este sa iti mentii viermii sau ramele in buna stare.

Avatar utilizator
BeasleyXJ
Mesaje: 2
Membru din: Lun Feb 28, 2022 13:31

Re: recomandare geanta

Mesaj de BeasleyXJ »

Prietenul meu e pescar și s-a confruntat cu aceiași problemă. De obicei, își ia cu el multe lucruri și obișnuiește să vină cu ele pline cu apă acasă. Am încercat să căutăm împreună genți pentru pescuit. L-am întrebat pe fratele meu, care este și el pescar, de unde își ia rucsacurile si mi-a recomandat https://joolar.ro/produse/barbati/rucsacuri-genti-barbati/ . Cred că este important să alegem lucruri de calitate, având în vedere scopul în care utilizăm produsele respective. Noi mereu optăm și pentru practicabilitate, deci vom cumpăra de aici.

robi.robi88
Mesaje: 506
Membru din: Lun Feb 01, 2016 11:01
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: recomandare geanta

Mesaj de robi.robi88 »

Salutare, daca este buget recomand gama de bagajerie Nash Subterfuge, gentile carryall HiProtect sunt incomparabile la momentul de fata

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”