Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Moderator: Dan Mateianu

Încuiat
Tony
Mesaje: 76
Membru din: Sâm Iul 18, 2009 21:59
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de Tony »

Felicitari si la mai grei!

Avatar utilizator
constantin emilian
Mesaje: 257
Membru din: Dum Mai 20, 2007 21:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de constantin emilian »

Ba baiatule cat-a bucata!!!
Bravo Cipica!!!
"Everything you can imagine is real"
Canalul Coledoc, Sat Duoden.

iavindan
Mesaje: 50
Membru din: Vin Feb 11, 2011 23:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti, Sector 6

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de iavindan »

bravo si la unul mai mare

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de RazvanG »

geod scrie:pestele e pofticios , mananca , se hraneste intens , e prins intr-o saptamana chiar de 2 ori , slabeste 1kg400grame (de stres cred , e stresat),chiar am vazut o emisiune "MINICINOSII"(nu stiu data ex )in care cipica vorbeste de ce distante strabat pestii pe lacul Sarulesti , acum i se intampla si lui sa prinda un peste care a mai fost prins recent,hai sa-i punem un nume sau el vine din trecut si-l strigam dupa cifre(vorba melodiei) sau fara cifre doar cu litere ...?(tot asa ... vorba melodiei)?
numai bine

Ce vrei sa spui tinere cu chestia asta?Cumva este o ironie sau o insinuare ? Tot asa ...vorba melodiei,mai bine te-ai duce la pescuit de pitpalaci si nu ai mai face comentarii rautacioase la dresa lui.Ca s-a mai prins acum o saptamana, ca s-a scapat acum doua luni.Ce vrei sa spui cu asta? Probabil ca iti doresti sa prinzi si tu un asemenea dulap insa nu ai stiinta si experienta decat in ale traistei.Ma opresc aici din respect ptr utilizatorii acestui forum. :oops: :oops: :oops: :oops:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
geod
Mesaje: 205
Membru din: Mie Sep 23, 2009 14:41
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de geod »

nu am fost rautacios vroiam doar sa-i dam un nume pestelui(dupa modelul Tancabesti) , urmaresc fenomenul pescuitului si traiesc in el ,am afirmat ce a zis cipica intr-o emisiune mincinosii cum ca un peste a fost prins intr-o parte a lacului si dupa nu stiu cat timp(o saptamana,2a) in alta ,deci el umbla mult si e influentat de vant ,atata tot ... dar tu ce vrei sa-mi spui de esti iritat de spusele mele ?
nihil sine deo

Avatar utilizator
geod
Mesaje: 205
Membru din: Mie Sep 23, 2009 14:41
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de geod »

just in case ...mai sunt 2-3 baieti pe topicul SARULESTI 2011 poate te certi si cu ei doar asa ca vrei tu ,chiar nu-ti inteleg iesirile prietene,daca tu nu urmaresti fenomenul si emisiunile tv asta nu-ti da dreptul sa incepi sa balacaresti lumea pe aici , eu am facut o scurta analiza si am vrut sa exprim doar cat noroc a avut dupa ce a spus intr-o emisiune un lucru acum i se intampla chiar lui ... felicitari , numai bine

rog userul THL sa-i spuna baiatului bigshimano unde este arhiva cu emisiunea din ianuarie parca... unde Andrei Vladeanu si Cipica prezinta lacul Sarulesti.Multumesc

scz de offtopic dar cu dedicatie

Petrică, dă-i pe GSP!
nihil sine deo

Avatar utilizator
CostinCod
Mesaje: 303
Membru din: Joi Oct 29, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de CostinCod »

Va rog sa nu "stricati" acest topic !!!
Rog moderatorul sa stearga toate postarile off-topic si comentariile rautacioase!
CRAPOHOOLIC
CPK CARP TEAM

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de Cristi Matei »

Costin eu consider ca postarile pot fi pastrate. suspiciunea omului sau ironia lui probabil vor fi intampinate de explicatiile pe care le va da CPK atunci cand va detalia povestea.
o zi buna si multumesc pentru intelegere.

Avatar utilizator
geod
Mesaje: 205
Membru din: Mie Sep 23, 2009 14:41
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de geod »

nu inteleg ce vi se pare voua suspicios si de unde a venit suspiciunea voastra in legatura cu postul meu ?,mie unu nu mi se pare nimic ,o sa va lamureasca cipica daca am mintit cu ceva in legatura cu emisiunea aceea sau cu spusele lui cum ca pestele e influentat de vant pe acest lac si parcurge distante considerabile,acum e "cantonat" in zona turnului de apa si imprejurimi(nu am habar de limba poloneza(sau polonă) dar ce am inteles eu ca Walczak Andrzej si echipa lui au prins peste 650kg pe turn), eu am facut o scurta analiza cum ca mananca intens in perioada asta pe Sarulesti de unde si asa multe capturi over 10,20 + am vrut sa-i dam un nume dupa modelul Tancabesti!
nihil sine deo

Avatar utilizator
Cristi Olaru
Mesaje: 602
Membru din: Mie Sep 22, 2010 9:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti-Otopeni

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de Cristi Olaru »

Asteptam povestea... Inca o data, Felicitari!
Tot ceea ce spui, vorbeste despre tine...

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SARULESTI”