Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Moderator: Dan Mateianu

Încuiat
andy
Mesaje: 914
Membru din: Mie Noi 16, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de andy »

Felicitări ! Jos Pălăria Cipi !

doruletz
Mesaje: 106
Membru din: Vin Mar 02, 2007 20:32
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de doruletz »

Frumos, bravo Cipica !

Avatar utilizator
Doeat
pescar de competitie
Mesaje: 2428
Membru din: Lun Mar 09, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: Arad
Contact:

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de Doeat »

Bravo!!! :shock: :shock: :shock:
Roland K.
KRap-Baits RO

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de cipica »

Buna seara!
acum m-am intors de pe balta, partida mea s-a terminat acum cateva ore, am prins destul de bine, exceptand superbul exemplar care acum este record personal. comentarii voi face in zilele urmatoare daca voi considera ca este cazul, numai ca datorita unor postari "invidioase" nici nu ar trebui sa mai scriu in topicul asta. nu meritati sa aflati povestea si nici sa pescuiti pe balta aia. sa nu va mai mirati cand sunteti refuzati in incercarea de a pescui pe acolo. detalii o sa dau totusi din respect pentru pescarii de pe forum.
Mai mult, o sa raspund oricaror intrebari si nelamuriri numai celor care posteaza cu numele real sau ii cunosc personal.
Multumesc pentru felicitari

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de Cristi Matei »

multumm pt intelegere CPK! :wink:

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de pharaoh »

Care-s postarile alea invidioase? Chiar daca au fost..sunt omenesti.
u meritati sa aflati povestea si nici sa pescuiti pe balta aia. sa nu va mai mirati cand sunteti refuzati in incercarea de a pescui pe acolo.
Dar acesta e rautacios :(
Marius Sârbu

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de cipica »

nu e rautacios, e pur si simplu realist. pescuind si neavand acces la internet, respectiv la ceea ce s-a scris aici am fost sunat de tot felul de persoane de pe forum care faceau tot felul de remarci. in loc de intrebari sau eventuale felicitari (ma umflu si eu acum :D ) colegii tai de forum debiteaza tampenii ascunse sub forma unor simple sugestii. ideea e ca personal nu accept asemenea idei si nici cei de acolo nu le digera. pur si simplu sunt anumite postari care nu-si aveau rostul.
atat...

Avatar utilizator
danielcotoz
Mesaje: 620
Membru din: Sâm Dec 18, 2010 16:00
Puncte: 0
Localitate: satu mare

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de danielcotoz »

hai cipica nu te supara. peste tot o sa gasesti oameni dubiosi si poate rau intentionati dar asta nu inseamna ca asa sunt toti. dai incolo de rautaciosi si nu te lasa influentat de ei. spune tu povestea dulapilor si cum a decurs partida ca poate sunt unii care asteapta ceva date (eu sunt unu din ei) si fara rautate.

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de cipica »

partida a fost programata cu ceva timp inainte... pescuit simplu, o perioada in care pestii s-au hranit intens... 14 pesti in total pentru mine. mustaciosul a vrut sa manance 2 bile de 20 mm. mai multe detalii in numarul viitor al revistei Superpescar. :wink:

iulian_i
Mesaje: 113
Membru din: Sâm Mar 27, 2010 17:13
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Captura record pentru Cipica la Sarulesti 26,100 kg !

Mesaj de iulian_i »

cipica scrie:Buna seara!
acum m-am intors de pe balta, partida mea s-a terminat acum cateva ore, am prins destul de bine, exceptand superbul exemplar care acum este record personal. comentarii voi face in zilele urmatoare daca voi considera ca este cazul, numai ca datorita unor postari "invidioase" nici nu ar trebui sa mai scriu in topicul asta. nu meritati sa aflati povestea si nici sa pescuiti pe balta aia. sa nu va mai mirati cand sunteti refuzati in incercarea de a pescui pe acolo. detalii o sa dau totusi din respect pentru pescarii de pe forum.
Mai mult, o sa raspund oricaror intrebari si nelamuriri numai celor care posteaza cu numele real sau ii cunosc personal.
Multumesc pentru felicitari

cipica, cu tot respectul pe care ti-l port ca si pescar, nu ar trebui sa te ambalezi asa...mai ales ca, daca ne gandim putin, ceea ce face Raduta, prin conditionarea pescuitului pe baza nationalitatii, este ilegal...chestia asta nu au indraznit sa faca nici proprietarii de balti care au investit in balta respectiva

pt. ca tot m-a starnit cipica, pentru cei innebuniti sa pescuiasca pe Sarulesti, ii anunt ca se poate rezolva...strangeti-va mai multi si faceti o plangere la politie, dar nu oricum, pt. ca Raduta niciodata nu o sa declare ca nu primeste romani pe balta, ci ca nu are locuri disponibile...ca atare, vorbiti inainte cu un avocat si o sa va invete ce sa faceti, cum sa pregatiti actiunea...daca veti considera ca se merita pt. a pescui pe Sarulesti cel tarziu de anul viitor, efortul duce undeva la cateva milioane si vreo cateva ore de timp alocat

daca doriti sa mergeti si mai departe, exista si optiunea ca 'cineva' sa analizeze cu atentie cum a ajuns Raduta stapan pe ditamai balta...va asigur ca si pentru chestia asta exista 'rezolvare'


Fir intins pe Sarulesti ! :lol:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SARULESTI”