Bataie de joc

Moderator: danr

iulianM
Mesaje: 29
Membru din: Mar Ian 17, 2012 22:07
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Bataie de joc

Mesaj de iulianM »

Multumesc TotalFishing pentru cele doua pungi de boilesuri Cpk pe care mi le-ati trimis astazi prin curier. Numai rebuturi, nici un boiles din cele doua pungi nu e cit de cit rotund. Daca asa le-ati primit de la Cpk de ce nu le-ati returnat inapoi?
Ia spuneti, banii pe care vi i-am trimis eu la ramburs sint rupti, indoiti, iesiti din circulatie?

Pina acum, la celelalte comenzi, ati fost ireprosabili, dar acestea sint ultimele boilesuri pe care le mai cumpar de la voi!

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Bataie de joc

Mesaj de ionut72 »

Or fi din alea sub forma de butoias? :D :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Bataie de joc

Mesaj de Alexandru Mihai »

iulianM scrie:Multumesc TotalFishing pentru cele doua pungi de boilesuri Cpk pe care mi le-ati trimis astazi prin curier. Numai rebuturi, nici un boiles din cele doua pungi nu e cit de cit rotund. Daca asa le-ati primit de la Cpk de ce nu le-ati returnat inapoi?
Ia spuneti, banii pe care vi i-am trimis eu la ramburs sint rupti, indoiti, iesiti din circulatie?

Pina acum, la celelalte comenzi, ati fost ireprosabili, dar acestea sint ultimele boilesuri pe care le mai cumpar de la voi!
Înainte sa arunci cu vorbele pe acest forum, chiar in topicul dedicat magazinului, ai incercat sa vorbesti la magazin?
Nu cred ca cei de la magazin nu te-ar fi inteles!

Dar e mai usor sa tipi aici si sa incerci sa denigrezi magazinul decat sa dai un telefon.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bataie de joc

Mesaj de cipica »

Salut!
in numele Total Fishing doresc sa-mi cer scuze pentru neplacerea creata. Echipa TF nu are nici o vina pentru aceasta situatie. Vina este in totalitate a noastra, echipa CPK. Boiliesurile cu forme neregulate sunt culese si puse de-o parte pentru uz intern. personal pescuiesc cu acest gen de boiliesuri si de obicei le pastrez in ambalaj specific. in urma unei erori regretabile probabil ca astfel de pungi au fost livrate catre Total Fishing. te rog sa-mi lasi datele tale de contact pentru a remedia aceasta neplacere.
multumesc

Avatar utilizator
CristianBadislav
Mesaje: 202
Membru din: Mar Noi 20, 2012 14:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bataie de joc

Mesaj de CristianBadislav »

iulianM scrie:Multumesc TotalFishing pentru cele doua pungi de boilesuri Cpk pe care mi le-ati trimis astazi prin curier. Numai rebuturi, nici un boiles din cele doua pungi nu e cit de cit rotund. Daca asa le-ati primit de la Cpk de ce nu le-ati returnat inapoi?
Ia spuneti, banii pe care vi i-am trimis eu la ramburs sint rupti, indoiti, iesiti din circulatie?

Pina acum, la celelalte comenzi, ati fost ireprosabili, dar acestea sint ultimele boilesuri pe care le mai cumpar de la voi!
Asa cum si Maxx si Cpk ti-a spus .. nu cred ca are nici o vina magazinul TF .. Sincer eu vreau sa scoata pe piata producatorii pernute care decat sa preseze masa de rulat pe pasta :)
Nu cred ca Tf nu ti-ar fi rezolvat problema daca te duci la iei....
TF e unu din cele mai tari magazine de pescuit de la noi... eu cand am avut o problema ma ajutat cu cea mai mare placere..
Când vei fi tăiat ultimul copac, contaminat ultimul râu şi pescuit ultimul peşte, atunci îţi vei da seama că banul nu poate fi mâncat. ·.

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Bataie de joc

Mesaj de razvan u. »

cipica scrie:Salut!
in numele Total Fishing doresc sa-mi cer scuze pentru neplacerea creata. Echipa TF nu are nici o vina pentru aceasta situatie. Vina este in totalitate a noastra, echipa CPK. Boiliesurile cu forme neregulate sunt culese si puse de-o parte pentru uz intern. personal pescuiesc cu acest gen de boiliesuri si de obicei le pastrez in ambalaj specific. in urma unei erori regretabile probabil ca astfel de pungi au fost livrate catre Total Fishing. te rog sa-mi lasi datele tale de contact pentru a remedia aceasta neplacere.
multumesc
Bilele neregulate sunt foarte bune mai ales pe baltile unde se pescuieste intens la boiles. :wink:
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bataie de joc

Mesaj de osc1or »

razvan u. scrie:
cipica scrie:Salut!
in numele Total Fishing doresc sa-mi cer scuze pentru neplacerea creata. Echipa TF nu are nici o vina pentru aceasta situatie. Vina este in totalitate a noastra, echipa CPK. Boiliesurile cu forme neregulate sunt culese si puse de-o parte pentru uz intern. personal pescuiesc cu acest gen de boiliesuri si de obicei le pastrez in ambalaj specific. in urma unei erori regretabile probabil ca astfel de pungi au fost livrate catre Total Fishing. te rog sa-mi lasi datele tale de contact pentru a remedia aceasta neplacere.
multumesc
Bilele neregulate sunt foarte bune mai ales pe baltile unde se pescuieste intens la boiles. :wink:
Corect, dar nu pot fi date cu cobra.
Critic echilibrat

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Bataie de joc

Mesaj de razvan u. »

Corect. Dar pot fi date cu spombul sau puse pe meltex.
Eu prefer sa le dau cu mana. :wink:
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bataie de joc

Mesaj de osc1or »

razvan u. scrie: Eu prefer sa le dau cu mana. :wink:
... din barca... :)
Critic echilibrat

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Bataie de joc

Mesaj de Dan Mitranescu »

razvan u. scrie: Bilele neregulate sunt foarte bune mai ales pe baltile unde se pescuieste intens la boiles. :wink:
Eu folosesc numai bile regulate :wink: . Foarte rar dau cu bile patrate.
Razvane !!! :D

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “TOTAL FISHING”