Comanda Nash luni 18 februarie

Moderator: danr

Încuiat
cata_cluj
Mesaje: 192
Membru din: Mie Oct 12, 2011 20:29
Puncte: 0
Localitate: cluj-napoca

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de cata_cluj »

da,are tub de protectie,iar eu am dat cu bile de 14,16,18,20 si cred ca merge si 22 dar nu am avut eu 22 sa incerc

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de miyagi »

odoctee scrie:
cornel.s scrie:Doua rugaciuni Nea Dane si io. Urmatorul transport pe cand si ballmaker-ele de 40 daca vin acum? Multam, cu stima!
vreau si eu presa de bulgari de 40 mm, sau daca s-or gandi sa scoata si de 60 mm ar fi si mai bine!
De 80 :D .
Urban culture.

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de freespirit »

Pentru cereri(pentru cobra Nash Cyber Shot) postate pana pe 31 martie inclusiv, cam cand se face comanda catre Nash Tackle, si aproximativ cand ajunge in tara? Ca termen maxim de livrare?
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

mihai florescu
pescar de competitie
Mesaje: 1630
Membru din: Lun Ian 10, 2005 14:28
Puncte: 0
Localitate: Rosiori de Vede

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de mihai florescu »

freespirit scrie:Pentru cereri(pentru cobra Nash Cyber Shot) postate pana pe 31 martie inclusiv, cam cand se face comanda catre Nash Tackle, si aproximativ cand ajunge in tara? Ca termen maxim de livrare?
Cobra Nash Cyber Shor se afla in stoc, sunt 3 bucati.Livrarea se face prin serviuciul de curierat rapid si in mod normal nu depaseste 24 de ore. :wink:

http://www.totalfishing.ro/advanced_sea ... &x=23&y=18

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de freespirit »

Nu pot sa face comanda mai devreme de sfarsitul lunii, din acest motiv intreb despre acest lucru, deoarece nu stiu daca la sfarsitul lunii vor mai fi pe stoc!
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de legio1083 »

freespirit scrie:Despre Nash Cyber Shot n-am retinut doua detalii: 1. Cu ce diametre de bile poate fi folosita? 2. Are sau nu tub de protectie?
Cu Cyber Shot-ul poti lansa bile de 12, 15, 18, 20, 22 si daca sunt rulate corect si nu depasesc dimensiunea, chiar si de 24. Toate astea cu un singur baston de nadire.
Da, vine cu tub de protectie, atata ca designerul l-a facut unpic prea scurt... 1 cm in plus ar fi fost grozav! Nu-ti fa griji, e robust si rezista fara probleme la transport alaturi de lansete in husa de protectie. E un instrument de pescuit nu un bibelor :lol:

Ball Maker... Aici e o problema. Pur si simplu primul container s-a evaporat in UK, Italia si Benelux. Tot ce e dincolo de Germania inca asteapta sa-si primeasca produsele precomandate. S-aa intamplat la fel ca si cu Siren S5, si Cyber Shot, insa am invatat din greseli!
Legio - Patria Nostra !

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de miyagi »

Zi-ne ceva si de ballmaker-ele mai mari. Ai vorbit? Ce-a zis Kevin?
Urban culture.

CimpoeruM
Mesaje: 328
Membru din: Lun Noi 21, 2011 6:25
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de CimpoeruM »

cornel.s scrie:Zi-ne ceva si de ballmaker-ele mai mari. Ai vorbit? Ce-a zis Kevin?
Ce faci mah?te lasa brandu si iti iei fakator de bulgari ! :lol: :lol:

CimpoeruM
Mesaje: 328
Membru din: Lun Noi 21, 2011 6:25
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de CimpoeruM »

CimpoeruM scrie:
cornel.s scrie:Zi-ne ceva si de ballmaker-ele mai mari. Ai vorbit? Ce-a zis Kevin?
Ce faci mah?te lasa brandu si iti iei fakator de bulgari ! :lol: :lol:
te provoc la sk

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de legio1083 »

cornel.s scrie:Zi-ne ceva si de ballmaker-ele mai mari. Ai vorbit? Ce-a zis Kevin?
Pana la Kevin, Alan e omul la care e nevoie sa ajung. La intrebarea daca o sa avem un ballmaker de 60mm. Daca exista cerere, seinvestesc banii in matrita si într-un nou lot de polimer D-cam. Atâta timpcat tine de mine, nu precupetesc nici un efort!mingea insa nu e in terenul meu...
Legio - Patria Nostra !

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “TOTAL FISHING”