Comanda Nash luni 18 februarie

Moderator: danr

Încuiat
Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de freespirit »

Genes Florin scrie:
freespirit scrie:Putin off topic, de aproape un an caut aroma de porumb pe baza de ulei de la Van Den Eynde la flacon de 50 ml cu codul VA01754 la pretul de 29 de lei, este planificata vreo comanda de la Van Den Eynde?
tu ai citit titlul topikului?????????
eu macar postez in marea majoritate a cazurilor baut, tu?
cauta aroma aia ca o gasesti.........
In primul rand ca am comandat si ceva de la Nash, in al doilea rand am si precizat „putin off topic”, in al treilea rand ca stocul pentru acea aroma este „indisponibil” de aproape un an si nu in ultimul rand, poate fi stearsa postarea, daca deranjeaza pe moderatori sau admin., sunt liberi sa procedeze in consecinta, in rest...numai de bine!
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de freespirit »

danr scrie:salut,
ref la vde o sa aducem marfa sapt viitoare
ref la nash o sa intreb
Multumesc...si sper ca nu am deranjat...prea mult! :D :wink:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de freespirit »

P.S. Ma mai intereseaza si daca ambalajele pentru hanger-e si alte accesorii sunt de culoare albastru sau nu, pentru ca am auzit pareri ca ambalajele originale sunt doar cu culorile verde sau negru, cu emblema Nash!? Multumesc!
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de legio1083 »

freespirit scrie:Se pare ca am inceput sa calc pe urmele lui Columbo, mi-am mai adus aminte de inca ceva:
Din poza cu indicatorii de culoare albastra, se pot comanda si acestia? Sau in catalogul Nashtackle nu exista, sunt originali Nash, sau nu?
Back Biter e un model scos din fabricatie la acest moment, singura cale de a le mai gasi ramand E-bay-ul sau vanandu-le pe siturile de profil la sectiunea anunturi. In alta ordine de idei, daca ti-a placut Back Biter-ul sigur o sa-ti placa SX-ul! Intreaba la DanR despre modelele disponibile. :D
Legio - Patria Nostra !

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de freespirit »

legio1083 scrie:
freespirit scrie:Se pare ca am inceput sa calc pe urmele lui Columbo, mi-am mai adus aminte de inca ceva:
Din poza cu indicatorii de culoare albastra, se pot comanda si acestia? Sau in catalogul Nashtackle nu exista, sunt originali Nash, sau nu?
Back Biter e un model scos din fabricatie la acest moment, singura cale de a le mai gasi ramand E-bay-ul sau vanandu-le pe siturile de profil la sectiunea anunturi. In alta ordine de idei, daca ti-a placut Back Biter-ul sigur o sa-ti placa SX-ul! Intreaba la DanR despre modelele disponibile. :D
Multumesc pentru precizare, insa eu doream sa aflu daca un hanger Nash Backbiter avea ambalajul de culoarea albastra din poza postata de mine, sau ce am gasit eu sunt fake-uri, chiar daca nu se mai produc!?
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de miyagi »

Doua rugaciuni Nea Dane si io. Urmatorul transport pe cand si ballmaker-ele de 40 daca vin acum? Multam, cu stima!
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de miyagi »

freespirit scrie:P.S. Ma mai intereseaza si daca ambalajele pentru hanger-e si alte accesorii sunt de culoare albastru sau nu, pentru ca am auzit pareri ca ambalajele originale sunt doar cu culorile verde sau negru, cu emblema Nash!? Multumesc!
Bobi cred ca Fae a fost prea putin informat. M-am uitat pe pagina lor de facebook si am gasit si alte chestii, in special nada, exact pe bleu-ul ala pe care ai gasit hangerele. Cred ca ti-i poti lua linistit. Bine! Sa verifici si cum a fost realizat ambalajul ca se observa diferentele dintre original si fake.
Nash-ul din cate am observat merge pe anumite serii si/sau editii. Anul asta e cu "purple". S-o fi intamplat vreodata sa scoata chestii si pe bleu si a ramas de-atunci.
Urban culture.

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3769
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de odoctee »

cornel.s scrie:Doua rugaciuni Nea Dane si io. Urmatorul transport pe cand si ballmaker-ele de 40 daca vin acum? Multam, cu stima!
vreau si eu presa de bulgari de 40 mm, sau daca s-or gandi sa scoata si de 60 mm ar fi si mai bine!
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de freespirit »

cornel.s scrie:
freespirit scrie:P.S. Ma mai intereseaza si daca ambalajele pentru hanger-e si alte accesorii sunt de culoare albastru sau nu, pentru ca am auzit pareri ca ambalajele originale sunt doar cu culorile verde sau negru, cu emblema Nash!? Multumesc!
Bobi cred ca Fae a fost prea putin informat. M-am uitat pe pagina lor de facebook si am gasit si alte chestii, in special nada, exact pe bleu-ul ala pe care ai gasit hangerele. Cred ca ti-i poti lua linistit. Bine! Sa verifici si cum a fost realizat ambalajul ca se observa diferentele dintre original si fake.
Nash-ul din cate am observat merge pe anumite serii si/sau editii. Anul asta e cu "purple". S-o fi intamplat vreodata sa scoata chestii si pe bleu si a ramas de-atunci.
Multumesc, din ce m-am uitat si eu pe site-urile din UK sunt la vanzare numai cu acest tip de ambalaj, cel putin pentru aceasta serie, ori acolo nu cred ca toti vand falsuri!
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de freespirit »

Despre Nash Cyber Shot n-am retinut doua detalii: 1. Cu ce diametre de bile poate fi folosita? 2. Are sau nu tub de protectie?
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “TOTAL FISHING”