COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de Pasa »

sti ceva eu nu te cunosc dar imi pare foarte rau pentru tine cred ca tu esti intro mare confuzie si nu te mai baga cu mine in seama pa bai baiatule nu confunda o parere personala cu o decizia Comisiei Centrala de Pescuit Sportiv si Competiti a AGVPS corect si fair play este sa se respecte regulamentul
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de Pasa »

@
@val
SA SE RESPECTE REGULAMENTUL
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

badea marian
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 18, 2010 21:53

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de badea marian »

Domnule Pasa chiar nu puteti accepta ca ati fost invins intrun concurs de pescuit,
si ca locul pe care il cereti nu vi se cuvine?
Cat ati putut face ati aratat pe balta,poate la anul ajungeti in finala sa va ajute Dumnezeu,dar anul asta asta este.

cornel
Mesaje: 91
Membru din: Mar Feb 09, 2010 0:10
Puncte: 0
Localitate: buzau

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de cornel »

pasa "" direct de la sediu "" a venit comunicatul :?:

CINE CREDETI CA TREBUIE SA MEARGA MAI DEPARTE?
Chestionarul s-a închis pe data de Mar Mai 25, 2010 10:51 am
HOOK FISHING CLUB 89% 89% [ 86 ]
SOIMUL 11% 11% [ 11 ]
Greselile din care nu inveti sunt esecuri. Greselile din care inveti devin lectii!

pescar boliviu
Mesaje: 9
Membru din: Lun Mai 24, 2010 23:01

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de pescar boliviu »

PASA renunta. Te faci de ras.

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de Pasa »

pescar boliviu scrie:PASA renunta. Te faci de ras.
STAI LINISTIT AM RENUNTAT DE MULT !
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de Victoras Petcu »

Val scrie:Un sincer bravo pentru asa pozitie principiala a AGVPS.

-Dl Bentu,nu este chiar AGVPS! Dl Bentu este cel care pleaca urechea la "vrajelile"tale!!!! :oops:


- "APCR este echidistanta fata de asociatiile membre ale AGVPS , respectind protocolul semnat"

-Oare? Daca ar fi fost asa,as fi zis "jos palaria",dar dupa cum afirmi,ar trebuii ca toti care citesc pe acest site sa fie orbi!!!!



- "o grija SPORITA fata de deciziile luate de Juriul Concursurilor , astfel incit astfel de decizii UNANIME , dar in afara regulamentului sa nu mai apara ! Nu de alta dar suntem de rasul lumiii.....cu priceperea noastra ....in a lua decizii ..., de genul Floreasca ..."

-Daca in locul celor de la Buzau,ar fi fost cei de la Soimul,tot asa s-ar fi procedat? Sunt sigur ca nu!!!!Soimul ar fi fost descalificata!!!!Val,mai ai putin si cred ca dl Bentu,nu o sa-ti mai faca "jocurile" si atunci nu o sa mai insemni nimic,nici chiar pentru APCR!!!!


"Iar deciziile astea pe garla nu tin nici de Vladeanu , de Pangica sau de mama dracului - le iau managerii - din slaba pregatire a lor .....sa speram ca vor pune mina pe carte "

-Managerii? Atunci de ce nici un manager nu a fost sanctionat? :wink: Ma opresc aici si as dorii ca macar incepind cu etapa II-a a CN sa nu se mai intimple ceea ce sa intimplat!!!!Dati dovada de fair play!!!! :wink:

FIRE INTINSE TUTUROR CLUBURILOR RAMASE IN COMPETITIE!!!!



Fir Intins !
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de Vladut Mateianu »

Lasa Victorash ca organizezi tu la anul, sa vezi ce usor este ! Castigi si bani, este si distractie, iti mai faci si relatii.... :wink:

PS Din cate scri sa inteleg ca vrei sa fie sanctionati managerii, in scepial cel al gazdelor, adica Jubileu.... :idea: De aceea facerea de bine este considerata....cum este considerata ! :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de Victoras Petcu »

Vladut Mateianu scrie:Lasa Victorash ca organizezi tu la anul, sa vezi ce usor este ! Castigi si bani, este si distractie, iti mai faci si relatii.... :wink:

PS Din cate scri sa inteleg ca vrei sa fie sanctionati managerii, in scepial cel al gazdelor, adica Jubileu.... :idea: De aceea facerea de bine este considerata....cum este considerata ! :oops:
Nu am spus ca sa fie sanctionati,organizatorii!!!! :wink: Din cite stiu eu, atit tu cit si Jubileu ati fost organizatori!!!! Vladute,mai iti spun inca o data,nu am uitat ca in urma cu ceva anii,ai ajutat ca M.V.2,sa fie cunoscuta mult mai mult decit era in momentul acela!!!!Atunci insa ai mers la sigur cu M.V.2, pentru ca pe 15 februarie,se prindea crap ca vara(a facut si Florentin emisiunea "IARNA ESTE CA VARA" DAR PE M.V.2"!!!Acum nu stiu ce se intimpla cu tine!!!! Exemplu, ai inceput sa cauti sa "salti" o balta x, despre care majoritatea au o parere proasta......... :wink:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: COMUNICAT APCR 25 mai 2010 - caz Floreasca

Mesaj de Vladut Mateianu »

Te-as ruga sa pastram discutia "la subiect".....
Parerea mea este ca te bagi pe un taram necunoscut . Lasa-i pe cei care fac competitie de ani buni de zile sa judece si sa-si dea cu parerea, ar fi mult mai bine ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”