HOTIE SAU EROARE DE ARBITRAJ

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: HOTIE SAU EROARE DE ARBITRAJ

Mesaj de Zarguzon Adi »

gabi scrie:@ Gabi Sandu

in treaba cu vesta un lucru iti spun. daca nu se face nici o contestatie poti face ce faci tu acum si sa spui; uite ca mai fac si altii. dar cand se scrie o contestatie , se si plateste iar raspunsul este contrar regulamentului te rog sa nu insisti sa ma convingi. defap situati asta cu vesta , semnalata de noi in concurs, a fost ca sa scoatem la lumina faptul ca v-ati bucurat de tratament preferential din partea organizatorilor si a arbitrului sef.
iar daca tu crezi ca scopul unui Campionat Mondial este numai sa prinzi peste fara sa respecti regulamentele de desfasurare si de conduita...dute acolo si pescuieste in p...a goala ca nu scrie la regulament ca nu ai voie. asa ca poti face ce vrei cum vrei numai peste sa prinzi.
te mai intreb inca odata..dar tara nefacuta la voi la stand, faptul ca cantarul indica 4,41 si arbitrul vostru dicteaza 4.42, enigma spatiilor lasate goale pe fise, acel peste sau mai bine zis acea greutate de 10.3 kg care apare si dispare precum Fata Morgana...astea ce sunt Gabi...strategii si conjuncturi...asa sa faceti si in Anglia...

asa ati devenit si voi combinatori...

in afara de voi cei de la Piatra Neamt(si acolo cred ca sunt oameni care au semne de intrebare) si inca cativa care din dorinta de a nu fi fost Carping cea calificata va dau dreptate ...multi,multi pescari si-au dat seama de ce ati facut voi la Moara Valsiei...
asa ca ... eu inteleg ca tu nu ai stiut nimic(asta spui tu)...dar daca eu iti pot demonstra anumite aspecte si tu inchizi ochii. esti rauvoitor.

La Lates ce arbitrii ati avut????? si pe ce sectoare au cantarit.

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: HOTIE SAU EROARE DE ARBITRAJ

Mesaj de Zarguzon Adi »

@Gabi Sandu: Silviu a purtat tot timpul vesta dar a fost prinsa doar in partea din fata; daca te uiti mai atent pe poze se vede.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: HOTIE SAU EROARE DE ARBITRAJ

Mesaj de Vladut Mateianu »

CRed ca deja topicul a luat-o razna.Cine doreste sa continue aceste discutii sterpe si penibile este rugat sa o faca pe alt topic.

TOPIC INCHIS. :twisted:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”