CALIFICARI C.M. BELGIA 2005 - Desfasurare si rezultate

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

Felicitari celor de la Senzor, si nu numai.

Fir intins in continuare.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@saracule,
trebuie sa-ti reamintesc ca in urma cu doi ani tu m-ai invatat ce bine e sa apari in reviste si emisiuni de profil. mai mult, tu te-ai ocupat de treaba asta f. serios...
anul acesta eu am prins un "biet" crap de 22 kg si am doborat un "amarat" de record mondial si tu ma acuzi ca ma bas prea tare?
daca erai in locul meu tu TE CACAI PE TINE!!!
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@ tot tu
daca nu vrei sa lingi, vezi poate iti place sa sugi...
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

inca ceva
b8 a fost un loc mai bun decat b7 de zece ori.
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

m-am hotarat,
din acest moment nu ma mai cert cu nimeni de pe forum pt. ca ma doare capul si am obosit!
ne vedem pe balta si vorbim acolo!
@ adriano
haide sa nu ne mai certam aiurea. mai bine baga-te in echipa nationala a italiei si haide in belgia sa ne intrecem acolo!
(CINE TE IA? :D :D :D)
The One Team

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

Daca adriano a participat la o selectie pentru echipa nationala a Romaniei mai are voie sa fie membru in echipa Italiei? Stiu sigur ca am citit, ca acest lucru este exclus.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Laszlo

mama - mama in ce te-ai bagat ?! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@ Adriano

Acele standuri si capete au fost alese de cei 7 arbitri impreuna cu reprezentantii fiecarei echipe. De la voi a participat Radu Badica.

La sorti s-a tras o grila. Noi am tras A2-B7- C7. Unde e problema ? Aceasta grila o putea trage oricine. Eu am spus ca nu am avut cap de stand. Si asa este.

Nu inteleg ce deranjaza ? Ca ne-am calificat noi ?
Vad ca se insista pe avantajele echipei noastre, pe norocul ce l-am avut, ca a batut vintul din stinga, ca in standul nostru nu a plouat, ca................. in concluzie numai avantaje. Nu inteleg de ce nu analizati esecul celorlalte echipe ? De ce nu va intrebati ce ati gresit ? De ce nu am avut adversari redutabili ?
Astea ar fii problemele de discutat. Voi nu, o tineti langa cu echipa noastra.

Vreau sa va reamintesc ca deocamdata noi suntem LOTUL NATIONAL si noi vom reprezenta ROMANIA. la C.M.

Va doresc succes in pregatiri pt. urmatoarea selectie. :lol: Pima atunci SA AUZIM DE BINE. :lol: :lol: :lol:

VA PUPA SI VA ADORA CORNEL ROSIORU CAPITANUL ECHIPEI SENZOR.

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

P.S.
Val, de Laszlo nu au timp acum. Pe teava suntem noi. :lol: Asa ca de data asta a scapat. :lol:

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

@: sefu al romanie sau cacacampionule: stai in banca ta, care record mondial? Cumva motonko? :lol: :lol: Frate ai noroc ca sunt prea finut si corect pentru a scrie ce se intamplat.Cand ai certificat de la fips mil arati si mie :D :D Mai bine zil zic in fata la prima ocazie.Sper sa apreciezi.
Al doila rand nu mai vorbesc cu tine (cu cei de la senzor nu am nimic, dimpotriva, va aurez fir intins in continuare) pe forum, numai fata in fata...sau pe balta cum zici tu. Sper numai un lucru, ca nu ne facem de cacao si in belgia (da, pentru ca tin cu romania daca acest te ar interesa..) cu smecherie de "domne ajuta" si acolo. Numai bine si pentru mine discutia sa incheiat.
ps. Da imi place sa sug...dar cand exista ceva de sugat!!
@Cornele: respect!! ma abtin pentru ca te respectez prea mult pentru sa zic...mai multe. Apropo cornele cum este atunci treaba cu america, o echipa asa de tare sa clasat intre ultime din romania, nu vorbim de clasament general...contaza locul sau nu?Tot cu respect va salut. ciao
RESPECT, Musaro Adriano

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”