Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

dedeciu mihai-paul
Mesaje: 141
Membru din: Mie Mai 04, 2011 19:54

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de dedeciu mihai-paul »

odoctee scrie:Final cu gust amar.
Am întâlnit probabil cea mai neinteresata și comoda echipa de arbitrii.
Pe sectorul c, care probabil pentru a nu face eforturi suplimentare nu a avut plăcerea sa se prezinte la ultimul cântar cel de ora doisprezece, unde aveam două prezentări 6,2 respectiv 15 kg.
Nu schimbam situația în clasament dar făceam cei zece necesari pentru a puncta în clasament.
Nu se poate ca la un sector plin să aduci doar doi arbitri. Eu la dobrogeana am douăzeci de standuri ocupate și doua echipe fiecare cu jumătate de sector.
Păcat, felicitări câștigătorilor și cinste învinșilor.
A, să nu-mi aduc aminte de micile încălcări ale regulamentului gen spomburi la ora opt dimineața.
Cam atât la cald.
Adrian Pelmus sector c stand nr 3,
Arbitrul cu mustata spunea clar ca la cat e platit sa zicem mersi ca vine si la cantar! Incalificabil gest care pune o mare pata pe numele organizatorului. Chiar daca nu am reusit 10 pesti totusi am platit si noi si nu e normal sa ne umileasca asa un arbitru duhnind a alcol.

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de Alexandru Mihai »

Felicitări câștigătorilor!
Felicitări participanților !
Felicitări organizatorilor!
Felicitări administrației Lacului Corbu !
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de petre iulian »

Felicitari tuturor participantilor !!
Felicitari echipelor Green Lake pentru `prestatie !!!

ps. Ercuta (Bubuiala ) :lol: te asteptam la sediul 4Carp cu berea !! :D
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Stoica dragos
Mesaje: 562
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 21:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de Stoica dragos »

In primul rand vreau sa felicit toti concurentii acestui concurs, in special pe cei care au reusit sa termine concursul cu o cupita !!!
Un concurs frumos , cu fair-play din partea tuturor concurentilor ....felicitari tinerilor pescari de la senzor de pe C8
Muncitori si pasionati !!!
Am avut la sfarsitul concursului aceeasi experienta ca baietii de pe c3 in legatura cu arbitrii ...intradevar nu schimbam clasamentul de sus dar faceam si noi 10 pesti ....ultimul peste fiind prins la ora 11: 20 ....arbitrii au cantarit langa noi la c7 si cand s-au dus inspre masina i-am anuntat ca avem peste si noi de cantarit ....raspunsul m-a uimit si mahnit in acelasi timp ...NU AI SUNAT LA REVEDERE plecand mai departe cu masina in tromba ....chiar nu am patit niciodata asa ceva ...inteleg situatia ca nu mai contam in clasament si nici acei pesti , dar atitudinea si numarul mic de arbitri la un asemenea eveniment nu le pot intelege !
Dragos Stoica
Presedinte - CS CARP LEGION CLUB ....

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de yuuhuu »

yuuhuu scrie:O alta problema care trebuie discutata si neaparat trecuta in regulament de catre organizatori, scoaterea pestelui cu intrare in apa ! Bun, la tragere s a specificat ai voie pana la genunchi daca nu rosu si ai voie pana la inceperea competitiei sa iti cureti standul !!! Asa sau nu asa a fost specificat la tragere ?Rog organizatorii sa dea dovada de fair play si sa trateze toate echipele la fel. Intrat in apa e intrat in apa ... CLAR !!! Astept cu nerabdare raspunsuri din partea organizatorilor/particilantilor !!!

Cu stima

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
???

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

aurelpizzaru
Mesaje: 59
Membru din: Mie Feb 04, 2015 18:50
Puncte: 0
Localitate: focsani

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de aurelpizzaru »

Felicitari castigaturitorilor.am si eu o rugaminte am uitat si noi la standul c24 cobra pe masina si mai mult ca sigur a cazut cand am plecat sau cand am urcat panta de la c23.daca este cineva care a gasito si vrea sa dea ďovada de fair play ca intre colegi.poate sa ma contacteze la tel0745490878.multumesc

Avatar utilizator
jugarucristian
CS SENZOR
Mesaje: 1216
Membru din: Vin Feb 15, 2013 10:18
Puncte: 0
Localitate: Corbeanca
Contact:

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de jugarucristian »

Dan Mateianu scrie:Felicitari tuturor participantilor, castigatorilor, organizatorilor si lui George Iorga pentru fotografiile frumoase pe care le face la fiecare concurs!
Felicitari in mod deosebit echipei Senzor de pe C8 pentru dubla captura. Tinerii pescari sunt debutanti in concursurile de crap, iar rezultatul este unul exceptional!
Felicitari si echipei Senzor de pe sectorul A, condusa de Cristian Jugaru!
Multumim pentru felicitari!
Multumim Vladut Mateianu pentru bile!
Felicitari echipei Senzor de pe standul C8, pentru cele 2 capturi de 19+!
Felicitari tuturor participantilor!
Felicitari organizatorilor!
Felicitari si celor care au ramas la premiere!
C.S SENZOR TEAM

Avatar utilizator
jugarucristian
CS SENZOR
Mesaje: 1216
Membru din: Vin Feb 15, 2013 10:18
Puncte: 0
Localitate: Corbeanca
Contact:

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de jugarucristian »

aurelpizzaru scrie:Felicitari castigaturitorilor.am si eu o rugaminte am uitat si noi la standul c24 cobra pe masina si mai mult ca sigur a cazut cand am plecat sau cand am urcat panta de la c23.daca este cineva care a gasito si vrea sa dea ďovada de fair play ca intre colegi.poate sa ma contacteze la tel0745490878.multumesc
Este un prieten pe C18 la pescuit de ieri si l-am rugat sa se duca sa se uite pe acolom, poate o gaseste.
A spus ca s-a uitat peste tot, prin toti boschetii, nu a gasit-o.
A spus ca a cautat pana dupa C25, poate cine stie, dar nimic...
C.S SENZOR TEAM

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de George Szantho »

aurelpizzaru scrie:Felicitari castigaturitorilor.am si eu o rugaminte am uitat si noi la standul c24 cobra pe masina si mai mult ca sigur a cazut cand am plecat sau cand am urcat panta de la c23.daca este cineva care a gasito si vrea sa dea ďovada de fair play ca intre colegi.poate sa ma contacteze la tel0745490878.multumesc
Întreabă la administrație poate au găsit o cei de la paza sau de la servicii.

Trimis de pe al meu X3_Soul_Lite folosind Tapatalk

aurelpizzaru
Mesaje: 59
Membru din: Mie Feb 04, 2015 18:50
Puncte: 0
Localitate: focsani

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de aurelpizzaru »

Ok multumesc la toata lumea.eu oricum la max 1 ora am sunat arbitri si mi-au spus ca se uita dar au zis ca nu au gasit nimic.singuri care mai erau dupa ce am plecat noi si cu razvan dupa c 23 a fost baieti dupa c 25.acm asta este s-a dus dar ma gandeam ca poate a gasito cineva si vrea sa fie fair play ca intre colegi.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”