DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de eugen dragnea »

"Felicitari " organizatorului...inca un concurs ca asta si pescarii vor cere la plata avansului sa semneze un contract cu organizatorul...eventual autentificat la notar...asta ca sa nu se trezeasca cand ajunge pe balta ca peste noapte a fost schimbat radical regulamentul concursului...

In alta ordine de idei..."buna balta" a devenit Corbu...7 standuri nu au prins nici un peste iar alte 4 au unul sau doi pesti...mai surprinzator este ca lumea inca vine la concursuri...asemenea autoflagerare este greu de imaginat...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
baraflorin
Mesaje: 255
Membru din: Mie Sep 12, 2012 20:56
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de baraflorin »

Imagine
Clasament Duminica Dimineața !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de pharaoh »

eugen dragnea scrie:"Felicitari " organizatorului...inca un concurs ca asta si pescarii vor cere la plata avansului sa semneze un contract cu organizatorul...eventual autentificat la notar...asta ca sa nu se trezeasca cand ajunge pe balta ca peste noapte a fost schimbat radical regulamentul concursului...

In alta ordine de idei..."buna balta" a devenit Corbu...7 standuri nu au prins nici un peste iar alte 4 au unul sau doi pesti...mai surprinzator este ca lumea inca vine la concursuri...asemenea autoflagerare este greu de imaginat...
Așa e. Data viitoare să stai acasă, nu mai veni la Corbu, că e balta nașpa și băieții sunt răi. Și bate și vântul...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Marius Sârbu

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de eugen dragnea »

Stai linistit ca daca veneam eu NU va permiteam sa schimbati regulamentul inainte de concurs ca ati vazut voi ca nu se prinde peste si iese un concurs "de cacao" ... si nici varianta cu "ia banii de taxa si pleaca" asa cum v-ar fi convenit voua nu era de acceptat...


P.S: Nu-ti face griji, imi selectez cu foarte mare atentie organizatorul si concursurile la care particip...eu ma las "fript" doar o singura data...a doua oara as fi prost sa o fac...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de eugen dragnea »

surgeon scrie:
Dum Iul 05, 2020 7:21
Propun schimbarea formatului acestui concurs de la cantitate/calitate, la Best 5. Astept reactiile dvoastra si in functie de acestea vom decide. Consider ca dam sansa tuturor, indiferent de stand.

Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk
Inclusiv acest "vom decide" spune cum stau lucrurile la "miutele" voastre...
Pentru "pescarul de competitie" din tine, spun, varianta corecta si decenta ar fi fost : "in cazul unei unanimitati vom modifica regulamentul astfel"...dar,ma rog, e greu cu verticalitatea in zilele noastre...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
baraflorin
Mesaje: 255
Membru din: Mie Sep 12, 2012 20:56
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de baraflorin »

Imagine
Clasament Final !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
CiprianP
Mesaje: 6
Membru din: Joi Noi 17, 2016 22:25
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de CiprianP »

Nenea Dragnea, unchit-o e bine sănătos? 👀 Din câte echipe au fost pe baltă doar tu ai fost nemulțumit... și-ai mai avut și B24 și nici în podium nu ai fost. Asa se întâmplă când te folosești de locul "arvunit" de altul, te-ai bucurat că scapi de avans... S-a hotărât, pe baltă, cu acceptul tuturor, formatul de desfășurare. Tu unde ai fost? Am vrut la un moment dat să vin să-ți cer banii de benzină și de dezinsecția mașinii care te-a dus de la poartă pe standuri. Dar m-am gândit ca se supără respectivul... Sincer vb, nu a încercat nimeni sa te păcălească, să te fure sau mai știu io ce! Totul a fost făcut la vedere, transparent, așa cum a fost mereu de altfel! Dacă te-ai supărat... Nush ce să zic, poate așa ești tu, mai suparacios. Dar stai liniștit, te faci tu mare! Fire întinse îți doresc!
P. S. La Dobrogeana ești înscris? 👀 Facem scandal împreună, vrei? 👀

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3769
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de odoctee »

Poze de la premiere
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de Simu Alexandru »

Felicitări organizatorilor și concurenților
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

Avatar utilizator
marussik
Mesaje: 130
Membru din: Dum Mai 16, 2010 20:40

Re: DESFASURARE Cupa Tomis Carp - individual Ed. A IV-a - Corbu – Constanta 25-27 septembrie 2020

Mesaj de marussik »

CiprianP scrie:
Dum Sep 27, 2020 13:48
Nenea Dragnea, unchit-o e bine sănătos? 👀 Din câte echipe au fost pe baltă doar tu ai fost nemulțumit... și-ai mai avut și B24 și nici în podium nu ai fost. Asa se întâmplă când te folosești de locul "arvunit" de altul, te-ai bucurat că scapi de avans... S-a hotărât, pe baltă, cu acceptul tuturor, formatul de desfășurare. Tu unde ai fost? Am vrut la un moment dat să vin să-ți cer banii de benzină și de dezinsecția mașinii care te-a dus de la poartă pe standuri. Dar m-am gândit ca se supără respectivul... Sincer vb, nu a încercat nimeni sa te păcălească, să te fure sau mai știu io ce! Totul a fost făcut la vedere, transparent, așa cum a fost mereu de altfel! Dacă te-ai supărat... Nush ce să zic, poate așa ești tu, mai suparacios. Dar stai liniștit, te faci tu mare! Fire întinse îți doresc!
P. S. La Dobrogeana ești înscris? 👀 Facem scandal împreună, vrei? 👀
Eugen nu este persoana de pe standul 24 :wink:
Ionut Cosmescu
Clubul sportiv GREEN LAKE
0768 109 340

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”