Victor Oana

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

@REGELUI MINCIUNII SI IMPARATULUI DEZINFORMARII

IMPOSTORULE .........DIN CAUZA SCLEROZEI CONFUNZII ANII ,CHESTIA CU LANSETELE A FOST CU UN AN MAI TARZIU ,INAINTE DE CUPA MONDIALA .
TREABA CU FURACIUNEA A FOST ATUNCI CAND PUNEAI IN AC ,,VARFURI DE STIULETE DE PORUMB ''CA AUZUSEI TU CA MANANCA LA ASA CEVA .
EU NU AM PLECAT IN LOCUL NIMANUI ,ERAM CALIFICAT FIIND PE LOCUL 2 .
DE CE LA DARVARI AI RECUNOSCUT ,IAR ACUM CONTINUI SA MINTI ??????????
DACA TOT AM FACUT O MARTURISILE SI AM DAT DECLARATIA COMPLETA ,NU CRED CA MAI AVEA ROST SA DEFORMEZ LUCRURILE ,ASA CUM FACI TU ACUM . :idea: :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

:lol: :lol: :lol:
Ai grija cum vorbesti cu mine.
Daca vrei sa fii respectat, respecta.

Ma bucur ca recunosti si magaria cu lansetele.
De altfel in prostia ta ai recunoscut furaciunile pe care continui sa le faci.

Tu nu ai fost niciodata in stare sa te califici la vreun concurs.
Atunci a fost singura oara. Ti-ai trecut pestii pe foaia de arbitraj cu minuta ta, cu acordul prietenului Lupsan, care arbitra selectiile.

De atunci, nimeni nu a discutat problema asta pt. ca erau doar banueli.
Ai lamurit-o tu.
Nu stiu pe unde scoti camasa cu Nae, care acum are marturisirea ta.

Declaratia ta? Mai ai tupeul sa creada lumea ce spui?
Hai sa-l rugam pe Vladeanu sa povesteasca cum ne-ai tras-o in 2005 la comisie.
Asta sa nu creada lumea ca am ceva personal cu tine.

Nu vreau sa ma cobor la mintea ta, ca-i odihnita, si sa povestesc picanterii din viata ta de pescar.

Iti repet, MUCLES.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie:(....)MENTIONEZ CA LA ACEA VREME SARULESTIUL ERA COTATA CA CEA MAI TARE BALTA DE CRAP DIN LUME .NU SE INVENTASE INCA HOBAIA SI NICI MONSTRII CARE SUNT IN EA LA MOMENTUL ACTUAL (....)
vezi de ce vrea sa te arda Dan Pasat?
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: (...)SPER CA ESTE ULTIMA EXPRESIE JIGNITOARE LA ADRESA CUIVA . (...)
doar daca este valabil si pt. d-ta. observ ca jignesti tare de tot!
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@oana
vezi ca te pierzi in amanunte de genul mucilor care imi curgeau mie la tancabesti si stiuletii de porumb pe care ii punea rosioru in carlig si ai deviat de la discutia principala.
si anume acuzatiile facute APCR-ului si presedintelui acestei asociatii, Cornel Rosioru.

te rog sa combati afirmatiile mele de fond, daca poti.
voi intelege chiar si in stilul semi-analfabet in care postezi!

ps ultima propozitie nu este o jignire, ci cruda realitate, usor sesizabila si de un copil de scoala primara.
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: (...) AI GRIJA ,SE CADE FOARTE USOR DE LA INALTIME :evil: :evil: :evil: (...)
n-ai de unde sa cunosti cum e la inaltime, pt. simplul motiv ca nu ai fost niciodata acolo!
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: (...) MACHIAVELLI PESCUITULUI LA CRAP DE ASTAZI ,ACEST OM PLIN DE VENIN SI DE INTRIGI andrei vladeanu (...)
dezvolt-o putin p'asta!
culmea este ca la fel te-as caracteriza si eu pe d-ta!
The One Team

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

@Mircea
Intrucat am dorit doar sa lamurim o situatie aparuta la CN, rugand participantii la discutii sa lase patimile de-o parte si deoarece subiectul a inceput sa devieze catre istorie, pe un ton mult prea violent, :evil: te rog acum, daca si tu consideri ca ar fii bine, sa muti topicul la sectiunea "Diverse" sau mai bine la "Ca pe vremuri" :wink: .
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Florentin Iuga scrie:@Mircea
Intrucat am dorit doar sa lamurim o situatie aparuta la CN, rugand participantii la discutii sa lase patimile de-o parte si deoarece subiectul a inceput sa devieze catre istorie, pe un ton mult prea violent, :evil: te rog acum, daca si tu consideri ca ar fii bine, sa muti topicul la sectiunea "Diverse" sau mai bine la "Ca pe vremuri" :wink: .

De ce Florentine?
oana a facut pe haiducul pe toate topicurile si siturile, a injurat a jignit si denigrat cei mai titrati pescari din RO si nu si-a luat nici macar un avertisment, iar acum cind s-a demascat singur trcem discutia la "diverse"?
Las-o aici ca mai are de dat explicatii daca tot a ajuns la momentul adevarului.
Vreau sa vad si eu daca e adevarata vorba aia din batrini. Fiecare pasare pe limba ei piere.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Topicul nu va fi mutat de aici, il vom lasa unde este, le multumesc celor care au postat si ptr audienta creata dar si ptr demascariile facute !

In felul acesta s-a aflat si cine si cum a furat la un concurs oficial, desfasurat in 2003 sub supravegherea lui Aurel Lupsan.
Eu personal am tras doua concluzii :
1. Ca pe vremea aceea organizatorii hotareau cine se duce la Campionatul Mondial, iar unul ca mine sau ca majoritatea competitorilor din ziua de azi nu ar fi avut nici o sansa , erau doar simpli cotizanti.... :oops:

2.S-a demonstrat veridicitatea unui vechi proberv romanesc si anume ca" hotul striga intotdeauna primul : Hotii ! " :wink:

PS. Dupa gandirea de atunci, ar fi trebuit ca la calificari sa fi fost doar 2 locuri libere, maestrul Rosioru fiind calificat din oficiu ca organizator..... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”