Victor Oana

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
cioara
Mesaje: 173
Membru din: Mie Apr 12, 2006 13:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de cioara »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Intarata-i drace,ca si mie-mi place................

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

cind se parea ca problema e pe cale de rezolvare si ca toata lumea revine la sentimente mai bune...aiurea...!!!!!
a izbucnit abea acum ceea ce pina acum a ars mocnit.
S-au limpezit presupuneri care se discutau pe la colturi si pe la sprituri cum s-au facut furaciuni odata ...cum a ajuns Dl Oana la mondiale...cum s-au trecut pesti pe foi de arbitraj, samd.Acum este o certitudine iar pentru cei care se fac vinovati de asta nu prea sint cuvinte...

Indiferent cine ti-ar face propuneri de genul "trecut pesti pe foaie" sau cantarit cizme... , in calitate de pescar de "Competitie", NU AI VOIE SA ACCEPTI..ca mai tarziu sa spui.." ..ei m-au pus ..sau eu n-am nici o vina".

Nu pot sa acuz pe nimeni pentru ca nu am luat parte la eveniment deci nu cunosc(decat din auzite si din cele declarate mai sus) evenimentul...dar imi pot spune o parere si anume ca; ESTE RUSINOS SA CASTIGI O COMPETITIE, SAU MAI EXACT O CALIFICARE, PRIN FRAUDA...si mai ales aceasta sa treaca de la stadiul de banuiala la stadiul de certitudine prin marturia celui implicat.
Mare pacat ca au existat acte de acest gen.

Cei mai nou implicati in fenomen sa vada bine ce se intampla si , "sa nu puna botu' " vreodata la porcarii de genul asta, pentru ca se afla, mai devreme sau mai tarziu, si e mai mare rasu' si batjocura.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Mie imi vine sa vomit cind citesc toate dezvaluirile astea ! Voi cum suportati ? Ma doare capul la propriu cind vad unde a evoluat discutia si ne miram ca aia de la stationar sau rapitori ne injura pe toate forumurile . O meritam din plin .

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

Daca se continua asa, in scurt timp se vor certa pana si partenerii din echipele de doi intre ei, ca altcineva nu mai are cine si atunci s-alege praful de tot!

Pacat, fiindca progrese au existat de la an la an si ele sunt evidente, iar calea pe care se mergea era buna!

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Imi expun si eu parerea caci am fost martor la cateva din aceste calificari.

In 2001 cand am participat la Campionatul Mondial din Portugalia impreuna cu Denk Leopold, trebuia sa fim rezerve caci Aurel Lupsan si cu Victor Oana nu gaseau pescari de crap dispusi sa isi plateasca cheltuielile pt a merge la un campionat mondial.

Titularii erau Nitu - Lupsan, Oana - Chifa Marcel. Rosioru Cornel-Serban Hansa.

Ca sa ne pregatim Victor a incercat sa obtina o sesiune de antrenament pe Sarulesti unde nu era loc la ora respectiva. Ne-am antrenat pe Darvari cu 3 tipuri de nada nada - nitu , nada - victor , nada ready made.Echipa Hansa- Rosioru nu au venit la antrenament si chiar au spus ca nu pot veni la Campionat din motive personale legate de bussines.

Asa am devenit titulari. - mentionez costurile au fost circa 2000 dolari de echipa adica taxa la organizatorii portughezi in care era si mancarea de concurs si cazarea 3 nopti la hotel, duba transport echipament si chiar membrii + nada pe care am cumparato de la Nitu.

Radu Badica


Unul dintre adevarurile Campionatelor Mondiale - mai am cateva
Mentionez ca Victor Oana si Marcel Chifa m-au imprumutat cu bani in Portugalia si ca inainte am stat o luna pe Darvari si m-am antrenat impreuna cu Leo si Mitzanu.

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

Ce va mai place sa va intzepatzi.......De ce nu statzi fiecare in banca voastra? E o vorba care spune ca,corb la corb nu-si scoate ochii.... voi ce facetzi?Mai bine statzi linistitzi si nu va mai agitatzi ca nici unul nu este mai breaz... In loc sa va vadetzi linistitzi de furaciunile voastre atzi inceput sa strigatzi unul la altul?Va aude lumea si va stricatzi singuri combinatziile!!!
Dan N.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”