CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA PE

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de Albert »

Dan M scrie:@Albert,
concursul in speta nu era anuntat de mine, ci eu doar am transmis mai departe. Nu era un anunt cu caracter oficial.
Pai nush ce poate fi mai oficial decat interventia ta pe un topic platit cu link pe prima pagina. Mai jos ce-ai scris pe topicul concursului:
Dan M scrie:Nu e gluma.
Concursul o sa fie organizat de FRPS, insa noul presedinte este Florin Carstocea..
https://www.crapmania.ro/articole/nouta ... alat-40861
Cum sta treaba de fapt? Pe cine sa cred? Pe tine sau pe asta de zice ca-i sef si habar nu are de braila?
Dan M scrie:Stefan Popescu a fost debanat pe forumul Crapmania.ro in urma sondajului efectuat cu cateva luni in urma.
Cum naiba a reiesit ca asta vor oamenii cand rezultateul e fifty-fifty? Au votat si aia din straintate sau din Teleorman pe liste secrete? Daca nu e asa, sondajul ala arata ca popetele nu trebuia debanat. De ce l-ai mai adus in discutie daca nu-i respectati rezultatul?
liber-la-discutii-f2/il-debanam-pe-stef ... 50109.html

Mai intelege ceva daca poti :) Putina coerenta n-ar strica.

Mersi

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de Stefan Popescu »

Ca să liniștesc spiritele încinse, le comunic faptul că într-un dosar în care federația este parte, la Curtea de Apel Alba, s-a invocat lipsa calității de reprezentant a subsemnatului, pe baza actelor puciștilor. Curtea a respins excepția invocată ca fiind nefondată.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de Albert »

Fii serios...scrie pe prima pagina pe crapmania ca nu mai esti sef la federatie. Eu ii cred pe ei, tu n-ai pic de credibilitate nicaieri in univers :lol:

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de Stefan Popescu »

:D :D :D :D :D :D :D :D

Se impune o rectificare, nu-i așa? Ce pot să confirm este că puciștii au cam terminat-o cu pescuitul de performanță. Se pot juca între ei!
Albert scrie:Fii serios...scrie pe prima pagina pe crapmania ca nu mai esti sef la federatie. Eu ii cred pe ei, tu n-ai pic de credibilitate nicaieri in univers :lol:

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de matei1971 »

[quote="Stefan Popescu"]:D :D :D :D :D :D :D :D

Se impune o rectificare, nu-i așa? Ce pot să confirm este că puciștii au cam terminat-o cu pescuitul de performanță. Se pot juca între ei!

Nu mă pot abține. Ce pescuit de performanta ai dumneata ai federația pe care o conduci? Despre ce vorbim?
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de Lucian SV »

Stefan Popescu scrie::D :D :D :D :D :D :D :D

Se impune o rectificare, nu-i așa? Ce pot să confirm este că puciștii au cam terminat-o cu pescuitul de performanță. Se pot juca între ei!
Albert scrie:Fii serios...scrie pe prima pagina pe crapmania ca nu mai esti sef la federatie. Eu ii cred pe ei, tu n-ai pic de credibilitate nicaieri in univers :lol:
Vezi d-le Popescu aici este marea ta problemă. Tu vezi FRPSC ca pe propria tarla, iar cine are altă părere este pucist sau mai exact nu există pentru tine. Pe flăcăi de la SV văd că te-ai apucat să-i penalizezi, amendezi și alte prostii din cauză că au respectat voința membrilor din club. Poate fata aia legată la ochi îmi face bucuria și te scoate pe tușă! Apucă-te și casează repede materialele din hârtii...

Avatar utilizator
sebastian_andone
Mesaje: 786
Membru din: Lun Apr 02, 2012 20:01
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de sebastian_andone »

Mare greseala faceti ca il bagati in seama
"X13"

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de Stefan Popescu »

matei1971 scrie:
Stefan Popescu scrie::D :D :D :D :D :D :D :D

Se impune o rectificare, nu-i așa? Ce pot să confirm este că puciștii au cam terminat-o cu pescuitul de performanță. Se pot juca între ei!

Nu mă pot abține. Ce pescuit de performanta ai dumneata ai federația pe care o conduci? Despre ce vorbim?
Singurul recunoscut din România. Cel care dă Campionii naționali. Dar o să pricepeți și voi odată. Eu am răbdare.
Lucian SV scrie:
Stefan Popescu scrie::D :D :D :D :D :D :D :D

Se impune o rectificare, nu-i așa? Ce pot să confirm este că puciștii au cam terminat-o cu pescuitul de performanță. Se pot juca între ei!

Vezi d-le Popescu aici este marea ta problemă. Tu vezi FRPSC ca pe propria tarla, iar cine are altă părere este pucist sau mai exact nu există pentru tine. Pe flăcăi de la SV văd că te-ai apucat să-i penalizezi, amendezi și alte prostii din cauză că au respectat voința membrilor din club. Poate fata aia legată la ochi îmi face bucuria și te scoate pe tușă! Apucă-te și casează repede materialele din hârtii...
Nici nu știi câtă dreptate ai. Așa este. Federația este creația mea. Tu ai impresia că ești membru al clubului din Suceava? Pot să-ți spun sigur că nu ești. În pescuitul sportiv, fără federație, ești un nimeni. Realizezi asta? La fel ca și zmeii care se dau bățoși pe aici.
PS Nu o să ai nici o bucurie. Și vezi ce dorești la alții. Ți se poate întâmpla ție. Cred că pe tușă o să fi tu. Eu am ținere de minte!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de gabi1 »

Stefan Popescu scrie: Eu am ținere de minte!
:lol: :lol:
Mai ții minte în câte filme cu buget redus ai jucat?!? Dar de câte ori ai reâncălzit aceeași ciorbă sleită?!? :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Eduard Mosneanu
Mesaje: 279
Membru din: Lun Mar 27, 2017 18:59
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: CONDIȚII DE PRACTICARE A PESCUITULUI SPORTIV DIN ROMANIA

Mesaj de Eduard Mosneanu »

Federatia...pacii ....
Chiar credeti ca adevarata problema e ca "nea Caisa" care are 80 de ani si care pescuieste pe Arges / Dunare / Olt / etc , fara permis , nu e "legitimat" ?!?!
Sau ca salahorii lu` Nastase/Mihaiu, scot sute de tone de pesti din Delta, ilicit, spre comert ?!
Sau Federatia asta o sa le elibereze si lor "legitimatii de pescari sportivi" ?
Gone fishing....

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”