EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de THL »

budulica scrie:Ia uite mah, eu vreau sa va scot eroi nationali si voi 'nu si nu' :D .
Ce izmene pentru Haromfa in primavara? ia-le acu' p-alea de Magheru, ca ramaneti fara oo :D
De pe 14 ianuarie 2010 de cand te-ai inscris esti f activ si cunosti pe toata lumea... Iti dai cu parera despre Haromfa de parca ai pescui acolo la fiecare sf. de saptamana... Nu era mai frumos sa-ti dai numele real , decat sa te ascuzi ca un "yellow", Budulica taichii?

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de doru_croc »

THL scrie:
budulica scrie:Ia uite mah, eu vreau sa va scot eroi nationali si voi 'nu si nu' :D .
Ce izmene pentru Haromfa in primavara? ia-le acu' p-alea de Magheru, ca ramaneti fara oo :D
De pe 14 ianuarie 2010 de cand te-ai inscris esti f activ si cunosti pe toata lumea... Iti dai cu parera despre Haromfa de parca ai pescui acolo la fiecare sf. de saptamana... Nu era mai frumos sa-ti dai numele real , decat sa te ascuzi ca un "yellow", Budulica taichii?
Oricat v-ati strabui nu veti putea multumi pe toata lumea. Uni vor monturi care sa prinda singure, altii tehnici, iar altii chiar nu stiu ce vor, dar se baga in seama. Voi sa va vedeti de emisiune, ca sunt destui cei care apreciaza munca voastra, cei nemultumiti au telecomanda la indemana si pot sa se uite la ce vor ei.
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de THL »

doru_croc scrie:Oricat v-ati strabui nu veti putea multumi pe toata lumea. Uni vor monturi care sa prinda singure, altii tehnici, iar altii chiar nu stiu ce vor, dar se baga in seama. Voi sa va vedeti de emisiune, ca sunt destui cei care apreciaza munca voastra, cei nemultumiti au telecomanda la indemana si pot sa se uite la ce vor ei.
Ai dreptate, nu merita efortul...

cip's turn
Mesaje: 186
Membru din: Vin Oct 02, 2009 10:04

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de cip's turn »

puteti sa prezentati concursul de la doripesco o copca, un vin fiert, eu si un rapitor ce va avea loc in data de 31.01
it's in your blood
C.S. CARP CLUJ SOCIETY

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de doru_croc »

THL scrie:
botox scrie:interesanta emisiune. ce ati pregatit pentru saptamana viitoare ?
Deocamdata ne gandim sa bagam o copca, dar sa vedem cine iese pe frigurile astea...
Azi am o iesire pe gheata. Daca supravietuesc si am cu ce ma lauda va dau de stire :wink:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de THL »

doru_croc scrie:Azi am o iesire pe gheata. Daca supravietuesc si am cu ce ma lauda va dau de stire :wink:
Ok, asteptam!

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de doru_croc »

Nu pot sa ma laud decat cu lichidarea unui termos de vin fiert. In rest o experienta de neuitat... o piele de mistret lasata de colegii vanatori, o vulpe care nu intelegea ce cauta doi nebuni pe gheata si un peisaj de vis. Maine o iau de la capat. Episodul II : Patru nebuni pe gheata. Revin cu material foto.
PS dupa atata ger asteptam o gheata de cel putin 30 cm. Nu are mai mult de 15 cm, dar m-a tinut, chiar daca iarna asta mi-a adus vreo 5 kile peste 0,1 to. :wink:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de Vladut Mateianu »

doru_croc scrie:.......... chiar daca iarna asta mi-a adus vreo 5 kile peste 0,1 to. :wink:
Cred ca este ceva virus din atmosfera, creat de americani, ptr ca si eu am tot 0.1 tone si 5 kg ! :D :roll:
O exista vreun antidot ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de doru_croc »

Vladut Mateianu scrie:
doru_croc scrie:.......... chiar daca iarna asta mi-a adus vreo 5 kile peste 0,1 to. :wink:
Cred ca este ceva virus din atmosfera, creat de americani, ptr ca si eu am tot 0.1 tone si 5 kg ! :D :roll:
O exista vreun antidot ? :roll:
Virusul exista, dar inca nu s-a inventat vaccinul impotriva lui, si nici nu vad interes pentru aceasta grava maladie. Daca ai 1,90m nu este foarte rau, dar nici prea bine (...cum paraia gheata sub mine...). Remediu? - regim alimentar, miscare si....sa vina odata primavara pana nu innebunim de tot. :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

fly
Mesaje: 276
Membru din: Lun Sep 10, 2007 23:39
Puncte: 0
Localitate: oradea

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de fly »

Vladut Mateianu scrie:
doru_croc scrie:.......... chiar daca iarna asta mi-a adus vreo 5 kile peste 0,1 to. :wink:
Cred ca este ceva virus din atmosfera, creat de americani, ptr ca si eu am tot 0.1 tone si 5 kg ! :D :roll:
O exista vreun antidot ? :roll:
la fotbal Vladut.du-te la fotbal asta e antidotul. :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”