EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Eu ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Doeat
pescar de competitie
Mesaje: 2430
Membru din: Lun Mar 09, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: Arad
Contact:

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de Doeat »

nu se poate pune la arhiva emisiunea de duminica pe la 13 :D nu stiu alti cum sunt dar duminica ii cea mai grea zi din saptamana si ii imposibil sa ma trezesc asa devreme ca numa ce ajung acasa :o

sunt constient ca nu se poate muta ora de difuzare ...dar macar ziua cand se pune arhiva emisiuni pe net

P.S pentru cei care sunt nemultumiti de reclame sa se uite online ca poti da inainte :D
Roland K.
KRap-Baits RO

Daniel D
Mesaje: 304
Membru din: Dum Noi 25, 2007 18:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de Daniel D »

THL scrie:
budulica scrie:Cu scuzele de rigoare, dar cantitatea mare de reclame difuzata in timpul emisiunii face ca "informatia" transmisa pescarilor sa fie aproape inexistenta. In alta ordine de idei: de ce traiti din amintiri :?:
Daca in toata emisiunea despre Haromfa "informatia transmisa pescarilor este aproape inexistenta", atunci inseamna ca nu prea intelegi ce inseamna o emisiune de pescuit...
Intr-o alta ordine de idei, hai sa traim in prezent si sa mergem impreuna 3-4 zile la pescuit. Alege tu locul, sa vezi ce emisiuni frumoase facem impreuna!
Putem trai in prezent si fara sa mergem pe balta. Se poate face si o parte de "atelier" ( asa cum partea de "rapitor" a fost foarte bine prezentata pana acum)....monturi, retete, abordare a partidelor ce vor urma la primavara.Pot fi multe subiecte interesante pentru noi ........
Nume utilizator schimbat din Dani D

budulica
Mesaje: 8
Membru din: Joi Ian 14, 2010 21:47

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de budulica »

Hypo scrie: Putem trai in prezent si fara sa mergem pe balta. Se poate face si o parte de "atelier" ( asa cum partea de "rapitor" a fost foarte bine prezentata pana acum)....monturi, retete, abordare a partidelor ce vor urma la primavara.Pot fi multe subiecte interesante pentru noi ........
Mesajul emisiunii a fost sa se reaminteasca unora cine au fost cei ce au reprezentat Romania acum 4-5 ani :).

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de THL »

Hypo scrie:
THL scrie: Putem trai in prezent si fara sa mergem pe balta. Se poate face si o parte de "atelier" ( asa cum partea de "rapitor" a fost foarte bine prezentata pana acum)....monturi, retete, abordare a partidelor ce vor urma la primavara.Pot fi multe subiecte interesante pentru noi ........
Vor veni si alea... putintica rabdare :wink:

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de THL »

budulica scrie:Mesajul emisiunii a fost sa se reaminteasca unora cine au fost cei ce au reprezentat Romania acum 4-5 ani :).
Cum ai dezlushit tu misterul... mai rar monsher! Sunt curios cine s-ar incumeta sa concureze la Haromfa...

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de Cristi Y »

budulica scrie:
Hypo scrie: Putem trai in prezent si fara sa mergem pe balta. Se poate face si o parte de "atelier" ( asa cum partea de "rapitor" a fost foarte bine prezentata pana acum)....monturi, retete, abordare a partidelor ce vor urma la primavara.Pot fi multe subiecte interesante pentru noi ........
Mesajul emisiunii a fost sa se reaminteasca unora cine au fost cei ce au reprezentat Romania acum 4-5 ani :).

Esti foarte perspicace !! chiar ma gandeam daca nu cumva mesajul este prea alambicat pentru a fi deslusit :D

da , asa este , noi am reprezentat Romania acum 4-5 ani si am reprezentat-o cu succes castigand respect si facand ca o echipa romaneasca care apare intr-un concurs sa creeze teama oricarui adversar

daca esti asa de " atent " cu participarile internationale ale echipelor romanesti de ce nu te bagi sa fi tu reprezentantul contemporan la miutza de primavara de la Haromfa :roll:

daca vrei i-ti aranjez eu o inscriere la Haromfa , dar trebuie sa-ti pui de pe acum izmenele la calorifer

sau te bagi in seama ca e de bon-ton sa iei la mishto :roll:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de Vladut Mateianu »

@cristi y

daca ai sti cine este, nu cred ca i-ai mai raspunde.... :D chiar nu poti sa distingi o clona de o persoana reala ? :roll:

Budulica tata, de ce nu scri la revista ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

budulica
Mesaje: 8
Membru din: Joi Ian 14, 2010 21:47

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de budulica »

Cristi Y scrie: da , asa este , noi am reprezentat Romania acum 4-5 ani si am reprezentat-o cu succes castigand respect si facand ca o echipa romaneasca care apare intr-un concurs sa creeze teama oricarui adversar

daca esti asa de " atent " cu participarile internationale ale echipelor romanesti de ce nu te bagi sa fi tu reprezentantul contemporan la miutza de primavara de la Haromfa :roll:

daca vrei i-ti aranjez eu o inscriere la Haromfa , dar trebuie sa-ti pui de pe acum izmenele la calorifer

sau te bagi in seama ca e de bon-ton sa iei la mishto :roll:
Ia uite mah, eu vreau sa va scot eroi nationali si voi 'nu si nu' :D .
Ce izmene pentru Haromfa in primavara? ia-le acu' p-alea de Magheru, ca ramaneti fara oo :D

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Pa.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”