Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de eugen dragnea »

Din pacate regret ca dupa atat "tam-tam" pe care l-am provocat nu pot sa furnizez un feed-back de la targ intrucat am avut de ales intre expozitie si prima partida de pescuit pe anul acesta...setea de pescuit a invins si mi-am scos toata familia la primul bronz pe acest an soldat cu 9 pesti dintre care cea mai mare a fost o rosioara care a cantarit 80g si a fost prinsa printre sloiurile ce se dezghetau la Tancabesti...important este ca mi-a mirosit mana a peste...succes tuturor in noul sezon!
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de shahjaban »

eugen dragnea scrie:Din pacate regret ca dupa atat "tam-tam" pe care l-am provocat nu pot sa furnizez un feed-back de la targ intrucat am avut de ales intre expozitie si prima partida de pescuit pe anul acesta...setea de pescuit a invins si mi-am scos toata familia la primul bronz pe acest an soldat cu 9 pesti dintre care cea mai mare a fost o rosioara care a cantarit 80g si a fost prinsa printre sloiurile ce se dezghetau la Tancabesti...important este ca mi-a mirosit mana a peste...succes tuturor in noul sezon!

Ai fost la pescuit de vineri pana duminica ??
Dragos C. - Brasov

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de Alexandru Popescu »

shahjaban scrie:
eugen dragnea scrie:Din pacate regret ca dupa atat "tam-tam" pe care l-am provocat nu pot sa furnizez un feed-back de la targ intrucat am avut de ales intre expozitie si prima partida de pescuit pe anul acesta...setea de pescuit a invins si mi-am scos toata familia la primul bronz pe acest an soldat cu 9 pesti dintre care cea mai mare a fost o rosioara care a cantarit 80g si a fost prinsa printre sloiurile ce se dezghetau la Tancabesti...important este ca mi-a mirosit mana a peste...succes tuturor in noul sezon!

Ai fost la pescuit de vineri pana duminica ??

Nu-i da atentie, e praf omul. Mai acum ceva timp cerea organizatorului sa justifice cheltuielile pentru targ incasari/plati. Acum o da de gard ca nu a ajuns din n motive. Omu nu e pe craca lui. Acum 2 seri am intrat pe la 2 seara si comentase la 4 sau 5 sectiuni diferite si pe toti ii lua in pleaza,era nemultumit la toate sectiunile, unele din ele chiar nu era in stare sa le scrie corect.
...

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de shahjaban »

Eu am fost la targ sambata si am fost multumit spre incantat.....standul de la Nash a fost cam slabut, in rest super....mie mi-a placut .
Standul Fox International a fost excelent .....au adus si Matrix ...
A meritat deplasarea .....
Dragos C. - Brasov

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de eugen dragnea »

shahjaban scrie:
eugen dragnea scrie:Din pacate regret ca dupa atat "tam-tam" pe care l-am provocat nu pot sa furnizez un feed-back de la targ intrucat am avut de ales intre expozitie si prima partida de pescuit pe anul acesta...setea de pescuit a invins si mi-am scos toata familia la primul bronz pe acest an soldat cu 9 pesti dintre care cea mai mare a fost o rosioara care a cantarit 80g si a fost prinsa printre sloiurile ce se dezghetau la Tancabesti...important este ca mi-a mirosit mana a peste...succes tuturor in noul sezon!

Ai fost la pescuit de vineri pana duminica ??
Din pacate in aceasta perioada nu-mi permit sa-mi iau liber mai mult de o zi pe saptamana ... ca nu sunt bugetar cu program de lucru 8-16,in alta ordine de idei, vezi pe cineva pe aici ca se inghesuie sa-si arate super exaltarea de la targ ?!

Popescule, Tii neaparat sa te bagi in seama cu mine? Vrei neaparat sa ne contram la nesfarsit? Mergi mai nene la pescuit sau la "fetite" sa te mai "decongestionezi"...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de Alexandru Popescu »

citeste-mi semnatura.
...

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de Dan Mateianu »

COMUNICAT DE PRESA. A doua editie FISHING & HUNTING EXPO a repurtat succesul anului trecut.

https://www.crapmania.ro/articole/repor ... ecut-40920

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”