Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
cristi.albu
Mesaje: 48
Membru din: Vin Feb 22, 2013 13:14

Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de cristi.albu »

Imagine

Organizator: The Fishing & Hunting Channel
Perioada: 3-5 martie 2017
Locație: Complexul expozițional ROMEXPO, Pavilioanele C4-C5-C6
Program vizitare zilnic: 10.00 – 18.00

Site web: http://www.fishingandhuntingexpo.ro
Facebook: http://www.facebook.com/FHExpo
___________________________________________________________

Salut!

Îmi face plăcere să anunț a doua ediție a Fishing & Hunting EXPO, o expoziție organizată de The Fishing & Hunting Channel.

Prima ediție a reprezentat pentru noi verificarea potențialului F&H Channel de a aduna mase importante de pescari cât și un prim pas de normalitate în acest domeniu, sprijiniți fiind de companiile participante.

Ediția a doua a expoziției va avea loc în perioada 3-5 Martie, în cadrul Romexpo, pavilioanele C4, C5 și C6, pe o suprafață de peste 7500 de mp, cu 2500 mai mare ca ediția din acest an, la care am avut peste 13.000 de vizitatori.
____________________________________________________________

Pavilionul C6 va fi, in principiu, dedicat pescarilor de crap, acolo urmand a expune producatorii autohtoni de nada, accesorii etc.

Probabil ca pentru pescarii de crap - si nu numai - prezenta Fox International cu un stand de peste 300 de metri va fi unul din punctele de atractie.
De asemenea, avem confirmari din partea Energofish, Normark Romania, Mim Team, Decathlon, The One-Nash, Mille Maistro, Pepe Carpbaits, Powerfishing-Givadi, si aici i-am amintit numai pe cei cu standuri de peste 70 de m.

Pentru prima data vor expune Baracuda, ETTA Fishing - reprezentant pentru Romania a peste 7-8 producatori de nada.

Pe masura ce voi avea noutati imi voi permite sa vi le spun si voua aici.

Fir intins!

Avatar utilizator
Bogdan Timis
Mesaje: 364
Membru din: Mar Oct 06, 2015 10:23
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de Bogdan Timis »

Interesant, cred ca o sa fie o noua editie reusita.
dar intrebare intrebatoare, cat o sa fie pretul biletului?
pSD - ciuma rosie!
---- ---!

cristi.albu
Mesaje: 48
Membru din: Vin Feb 22, 2013 13:14

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de cristi.albu »

La fel ca la editia de anul acesta, 30 de lei, si va cuprinde un cadou.

stoicaradu
Mesaje: 317
Membru din: Dum Iul 17, 2016 18:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de stoicaradu »

cristi.albu scrie:La fel ca la editia de anul acesta, 30 de lei, si va cuprinde un cadou.
Propun ca ficare bilet sa aiba cotor razuibil sau dupa seria biletului iar premiile sa fie procente din suma platita putand fi de la 50% pana la 1000% asa uni norocosi putand sa castige produse cu o valoare mult mai mare iar ceilalti un produs de promovare! Sau din suma respectiva sa beneficiezi discount cu conditia sa cumperi de 5 ori valoarea intrarii dintr-un stand! Din pacate nu pot participa la expozitie ci doar cu acesta propunere! Multumesc!

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de DumiD »

Nu mai bine face cineva si un stand de pacanele la care sa fii obligat sa bagi 30 de lei la intrare? Ca lozul in plic e demodat...

stoicaradu
Mesaje: 317
Membru din: Dum Iul 17, 2016 18:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de stoicaradu »

In loc sa acceptam anumite conditii pe banii nostrii nu mai bine venim cu idei usor pus in folosinta fara prea mari batai de cap, cu loz sau far loz, iar cine vrea sa bage 30 lei la pacanele este invitat sa o faca! Nu am fost anul acesta tocmai din cauza pt ca nu accept sa mi se impuna cu ce plec acasa pt aceasta suma in loc sa aleg, iar eu am zis pas, dar asta nu inseamna ca nu incerc sa fac ceva in privinta asta atata timp cat suntem liberi in exprimare si acest forum ne permite asta! Nu caut cearta cu nimeni ci doar solutii simple pt probleme complicate! Sunt nu sunt luat in seama imi spun parerea si mi-o sustin!

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de DumiD »

30 de lei biletul de intrare nu e o problema atat de complicata incat sa cautam cu totii solutii simple. Mie mi se pare exact invers, ca e o problema simpla si cauti sa o complici. Incercam sa te ajut, nu trebuie sa te superi.

stoicaradu
Mesaje: 317
Membru din: Dum Iul 17, 2016 18:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de stoicaradu »

DumiD scrie:30 de lei biletul de intrare nu e o problema atat de complicata incat sa cautam cu totii solutii simple. Mie mi se pare exact invers, ca e o problema simpla si cauti sa o complici. Incercam sa te ajut, nu trebuie sa te superi.
problema nu e biletul suma lui sau faptul ca ma supar ci ceea ce primesti in schimbul lui daca tie iti convine fiecare are parerea lui si cum tu iti spui parerea despre propunerea mea la fel mi-o spun eu fata de a lor!

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de pescarusull »

stoicaradu scrie:In loc sa acceptam anumite conditii pe banii nostrii nu mai bine venim cu idei usor pus in folosinta fara prea mari batai de cap, cu loz sau far loz, iar cine vrea sa bage 30 lei la pacanele este invitat sa o faca! Nu am fost anul acesta tocmai din cauza pt ca nu accept sa mi se impuna cu ce plec acasa pt aceasta suma in loc sa aleg, iar eu am zis pas, dar asta nu inseamna ca nu incerc sa fac ceva in privinta asta atata timp cat suntem liberi in exprimare si acest forum ne permite asta! Nu caut cearta cu nimeni ci doar solutii simple pt probleme complicate! Sunt nu sunt luat in seama imi spun parerea si mi-o sustin!
30 de lei costa biletul de intrare. Faptul ca primesti un produs cu care tu pleci acasa e bonus.
Nu cumperi produsul si bonusul e intrarea la expo.
Dupa prima editie din primavara, cand tot atat a costat biletul si s-a acordat bonus, cred ca si daca nu ar fi dat nimic in acest an tot ar fi o multime de pescari care sa participe la evenimentul in sine.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

stoicaradu
Mesaje: 317
Membru din: Dum Iul 17, 2016 18:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO 2017 - editia de primavara

Mesaj de stoicaradu »

pescarusull scrie:
stoicaradu scrie:In loc sa acceptam anumite conditii pe banii nostrii nu mai bine venim cu idei usor pus in folosinta fara prea mari batai de cap, cu loz sau far loz, iar cine vrea sa bage 30 lei la pacanele este invitat sa o faca! Nu am fost anul acesta tocmai din cauza pt ca nu accept sa mi se impuna cu ce plec acasa pt aceasta suma in loc sa aleg, iar eu am zis pas, dar asta nu inseamna ca nu incerc sa fac ceva in privinta asta atata timp cat suntem liberi in exprimare si acest forum ne permite asta! Nu caut cearta cu nimeni ci doar solutii simple pt probleme complicate! Sunt nu sunt luat in seama imi spun parerea si mi-o sustin!
30 de lei costa biletul de intrare. Faptul ca primesti un produs cu care tu pleci acasa e bonus.
Nu cumperi produsul si bonusul e intrarea la expo.
Dupa prima editie din primavara, cand tot atat a costat biletul si s-a acordat bonus, cred ca si daca nu ar fi dat nimic in acest an tot ar fi o multime de pescari care sa participe la evenimentul in sine.
Notiunea de bonus ma depaseste sau nu o inteleg din moment ce platesc o suma de intrare cu alte cuvinte ia ceva si taci!!! Nu vreau sa fiu interpretat gresit in alte tari sau orase de la noi intrarea e gratis si fara BONUS!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”