LANSETE GREYS

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
edwyn
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 29, 2005 0:14
Puncte: 0
Localitate: London

Mesaj de edwyn »

Am primit si eu lansetele greys prodygi 13ft 3,5lb care le comandasem saptamana trecuta.Am fost Duminica pe balta inpreuna cu Florin Plesu sa le testam si pot sa spun ca sant incantat de ele.Sant lansete rapide cu actiune progresiva arunca usor un plumb de 3oz,100-120m dar cere si mai mult cred ca merge pana la 5oz greutatea de aruncare si in dril se comporta bine am scos usor un crap de 7,800kg adevarat ca saracul era cam amortit de frig :lol: :lol: :lol:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

da da, asha e.....

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vad ca aveti echipa ca lumea ! Dar cu bautura cum stati ? ciupiti ? :D :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Cred ca le place si lor foarte mult :!: :lol: :lol: :lol: .Vorba proverbului ;nu bei nu prinzi

Avatar utilizator
edwyn
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 29, 2005 0:14
Puncte: 0
Localitate: London

Mesaj de edwyn »

Ne mai place cate o bere dar nu se poate,Florin e sofer si eu de unu singur,sti cum e nu prea merge :wink:

Avatar utilizator
supercarpio
Mesaje: 91
Membru din: Joi Iun 16, 2005 19:53
Puncte: 0
Localitate: Boston, Massachusetts, USA

Mesaj de supercarpio »

Produsele Greys isi merita banii pe deplin.

Dupa X-Flites favoritele mele de pe locul doi sunt ESP Vertex Distance Carp in 3.25-lb TC.

Cornel -- daca nu ma insel the Power Aero Techniums sunt front-drag dar fara baitrunner -- cum te-ai obisnuit cu ele? Au un fel de quick-drag?

Apropo -- in plan mai este un concurs in afara celui de pe St. Lawrence despre care ti-am spus. De data aste in Texas si premiile sunt mai consistente. Va tin la curent.

-Marius
-Marius (Dr. A)
Carp Anglers Group, USA
http://www.carpanglersgroup.com/

"The ..... is not what it used to be."

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Supercarpio frate,

Mariuse, in primul rand imi pare rau ca nu te-am putut acompania la acea partida insa am avut treaba. Am venit dimineata din cursa (din Texas) si pe oricine am intrebat acolo habar nu avea de crapi, concursuri si alte acarete. data viitoare imi iau lanseta cu mine si am damblaua sa prind crap in perioada Craciunului. Era acolo o caldura de mureai in timp ce in Canada erau -13C.
Despre lansete ce sa zic. La anul prin mai imi dau comanda de 3 Ballista de 4lbs si 3 Mulinete Daiwa Infinity X5500. Sunt acum in cercetari sa mai vad ce si cum. Le comand cu tot dichisul (filigrane, numele meu scris pe ele etc, figuri de Buftea)

Poate ne intalnim sa pun si io mana pe Greys-urile tale. Facem niste lanseuri pe gheata daca nu putem pescui.

Stima

Moose
APCR Canadian Branch

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

Vladut Mateianu scrie:Marius,
cred ca in 2006 Greys x-flite vor fi si betele mele ! N-am auzit pe nimeni sa le vorbeasca de rau ! Englezii de la CM din Belgia le foloseau si erau foarte incantati !
Ce sa zica, este lanseta cu care Nick Massey a prins recordul precedent din Paquier des Graviers!!

Avatar utilizator
supercarpio
Mesaje: 91
Membru din: Joi Iun 16, 2005 19:53
Puncte: 0
Localitate: Boston, Massachusetts, USA

Mesaj de supercarpio »

Moose_master scrie:Supercarpio frate,

Mariuse, in primul rand imi pare rau ca nu te-am putut acompania la acea partida insa am avut treaba. Am venit dimineata din cursa (din Texas) si pe oricine am intrebat acolo habar nu avea de crapi, concursuri si alte acarete. data viitoare imi iau lanseta cu mine si am damblaua sa prind crap in perioada Craciunului. Era acolo o caldura de mureai in timp ce in Canada erau -13C.
Despre lansete ce sa zic. La anul prin mai imi dau comanda de 3 Ballista de 4lbs si 3 Mulinete Daiwa Infinity X5500. Sunt acum in cercetari sa mai vad ce si cum. Le comand cu tot dichisul (filigrane, numele meu scris pe ele etc, figuri de Buftea)

Poate ne intalnim sa pun si io mana pe Greys-urile tale. Facem niste lanseuri pe gheata daca nu putem pescui.

Stima

Moose
Ok, no problem, astept sa ma contactezi cind ai timp de o iesire.
-Marius (Dr. A)
Carp Anglers Group, USA
http://www.carpanglersgroup.com/

"The ..... is not what it used to be."

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”