CINE SUNT VINOVATII ?

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

GENUL DE UTILIZATORI CARE SPERIE

PESCARI CONSACRATI CARE POSTEAZA LA MISTO, OFF TOPIC SI DE SUS
38
58%
PESCARI CUNOSCUTI CARE POSTEAZA NUMAI LA SCANDALURI
6
9%
NICK-URI (BANUITE CA AR FI CLONE) CARE POSTEAZA LA SCANDAL SI LA MISTO
21
32%
 
Voturi totale: 65

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

andrei,
daca se poate, sa prevedeti si-un paravan sau o umbrela, ca sa nu se cace toate zburatoarele pe ea ! :lol: :lol:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

o copertina impletita din LEAD CORE! :D
The One Team

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

ooof, s-a dus dracului si topicul asta !! :oops: :oops:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

nu s-a dus dracului nimic. lumea poate sa voteze in continuare.
The One Team

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

eu am optat pentru un - C - clar , si am sa si justific alegerea mea .
in cazul shacalu s-au scris 9 pagini in 125 postari , si toate lucrurile s-au linistit imediat dupa aflarea adevaratei identitati a celui care facea postari sub diminutivul shacalul , a-ti mai vazut vre-o postare de a lui dupa acea !!
pe cand vizavi de postarea lui Cezar , care a inflamat un pic spiritele ( desi eu cred ca Cezar este ultimul care cu buna stiinta ar provoca discutii contradictorii pe acest forum 8) totul s-a rezolvat in cateva postarii .
vorba lui Val , una este sa postezi sub numele real , si sa-ti atragi oprobiul public ( daca este cazul :D ) si alta sa postezi sub un nume fictiv , care teoretic i-ti asigura anonimatul :oops: .
i-mi permit sa dau un sfat celor care vor sa evite scandalurile publice pe forum NU MAI POSTATI LA PROVACARILE NICK-URILOR .
<°))))))><
><((((((°>

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Lumea s-a luat degeaba de Cezar - nu e el cel mai rau si cel mai arogant pescar de crap - cred ca toti suntem "aroganti" si daca uneori ne este greu sa ne intelgem intre noi ce pretentii sa avem vizavi de public ?
Dar observ ca si la o discutie serioasa , pe care a generat-o admnistratia acestui site , exista acel spirit de permanent misto ( vezi statuie - lead core - Vladeanu etc )
Il intreb si eu pe Andrei - cu care sunt inca prieten - fratioare e asa greu sa mai lasam din "uvertura" si sa mai scriem si pentru "apertura" ? Ca de misto subtire ne-am lamurit - eu locul 2 , lead core , maple peas , garbanzos , fratele Mosdaru , fiecare din astia de ii stii au problemele lor , dar asta nu ii impiedica ca de vreo 4-5 ani de zile sa fie parte din fenomen , cu tot ceea ce implica el ( zeci de mii euro , nada , scule , samd ) , samd !

Eu mi-am pus ultimii 5 ani din viata in slujba acestui proiect de pescuit la crap si am facut ceva BUN , am vindut acest situl pe ................ la APCR ! , pentru ca m-am gandit ca voi il veti face altceva cu mult mai bun si mai dedicat pescuitului ADEVARAT la crap !!!!! A FOST O semiDONATIE , facuta din inima !!!
A fost alegerea mea , pentru ca imi sunteti prieteni , dar cind TE VAD ca te bagi la modul caterinca la Cezar - imi pare rau , parca nu te mai cunosc !
Eu fata de un prieten nu ma pot manifesta asa ! Este OK - eu te recunosc de prinzator , dar daca tu ai ajuns sa il iei pe Cezar la misto - nu stiu unde ajungem ? Sau ce vrei sa dovedesti ? Sau unde cauti aroganta asta ( pct 1 ) de care suntem acuzati noi - CULMEA - noi care suntem ..... de Domnia ta ! Pentru ce mai faceti chestionare , si puneti lumea sa voteze ?
Eu zic sa o luam usor - usor - ca viata bate filmui si ce stim noi stim inca numai noi !!!! Si pentru aasta ne respectam - dar e ca la masoni ( chiar daca nu sunteti ) - daca ai prins ceva bun nu mai faci vilva !
Adica din tot acest topic deschis de voi , cu sondaj cu tot - rezulta ca Bibu e bun de plata , pentru ca fost obraznic ! Eu zic sa mai discutam si despre ce se intimpla la noi in casa si pravalie si despre ceea ce inseamna vanzarile tale de Lead Core raportate la sfaturile SINCERE ale lui Bibu pentru ulltimii 2 ani ! Daca ne-am analiza asa fiecare "sfaturile" ar fii mult mai bine pentru noi toti ! Dar asta depinde de tine Andrei , sa mai lasi un pic aroganta deoparte , macar vizavi de noi - pentru ca la cei "pifani" pe site nici nu ma gindesc ca iti vei putea vreodata sa iti manjesti imaginea ! :cry: Dar noblese oblije !! Baftalo !

Si nu ma suna ca nu iti raspund - pesemne ca am sa ma ocup de bussines ca sa fac rost de bani sa imi cumpar marfa pentru crap .

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Val Pangica jr scrie: Adica din tot acest topic deschis de voi , cu sondaj cu tot - rezulta ca Bibu e bun de plata , pentru ca fost obraznic !
Val, nu stiu ce formula de calcul ai folosit dar: Nu rezulta!

Si mie mi se pare ca, in postarea lui, Andrei face mishto de Vladut, nu de Cezar.
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Bai nu o fii - dar rautate si mincarici pe limba tot este !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Valule, eu cred ca esti nervos pe altcineva si acum iti versi nervii pe Andrei...A fost doar o gluma nevinovata, de unde pana unde ai dedus ca Andrei l-a scos pe Cezar tap ispasitor ?
Restul postarii prefer sa nu o comentez.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

d'aia eu sustin varianta "C"
pentru ca fiecare sa se faca de cacat in nume propriu.
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”