CINE SUNT VINOVATII ?

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

GENUL DE UTILIZATORI CARE SPERIE

PESCARI CONSACRATI CARE POSTEAZA LA MISTO, OFF TOPIC SI DE SUS
38
58%
PESCARI CUNOSCUTI CARE POSTEAZA NUMAI LA SCANDALURI
6
9%
NICK-URI (BANUITE CA AR FI CLONE) CARE POSTEAZA LA SCANDAL SI LA MISTO
21
32%
 
Voturi totale: 65

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Lucrurile s-au schimbat. de acum nu vor mai exista abateri ramase nepedepsite. Anumite postari vor fi sterse, mai ales cand sunt atacate persoane, iar la urmatoarea abatere userul ii va fi sters celui care cauta scandal.(sau misto de prost gust)
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Mirceaf

eu cand am citit postarea lui Andrei, m-am cacat pe mine de ras, iar cand am citit-o pe a ta mi-am dat seama ca nu te-ai prins...pacat !

am votat C, ceea ce cred ca nici nu mai trebuia sa specific.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Florentin

palaria aia-i de la "shop" ??? :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
lipoveanu
Mesaje: 90
Membru din: Sâm Feb 26, 2005 23:13
Puncte: 0

Mesaj de lipoveanu »

vinovat e cine a inceput primul .... adica VAL ... a dat 3$/luna si si-a facut forum ...
pescar de Dunare

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

cornelserbu scrie:@ Florentin

palaria aia-i de la "shop" ??? :lol:
Comunistule! :evil: Mai exista shop-uri? D'aia nu mai dai whisky-ul ala, ca n-ai de unde sa-l mai iei? Daca-mi spuneai, iti aduceam eu din Australia, de la tata palariilor. :lol: :lol:
Scuze de off topic (si pentru comunistu')
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Daniel D
Mesaje: 304
Membru din: Dum Noi 25, 2007 18:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Daniel D »

Readuc in discutie acest topic. Chiar nu se poate face Vladut nimic cu "inviorarea" lui ? Personal intru deoarece stiu ca aici e logata "crema" pescarilor din Romania. Insa nu imi pot da seama de ce nu reusiti sa strangeti cativa prieteni si sa-i indrumati spre a scrie pe acest forum. In afara de competitii, discutii contradictorii, si noroi aruncat inspre rezultatele voastre eu nu am mai citit nimic anul asta.

Dau un exemplu.La "Totul despre boiles" nu s-a mai scris nimic de o luna. Si pana la ultima postare nu s-a mai discutat de prin iunie de la articolul tau. INCREDIBIL .Sa se fi aflat totul despre acest subiect, sa se fi epuizat toate discutile referitoare la aceasta nada....inca "virgina" pentru multi pescari? De ce nu se poate face nimic in acest sens?
Pacat ca sunt persoane care dezamagesc si nu reusesc sa fie mai aproape de cei care ii respecta, le admira rezultatele si doresc poate sa le calce pe urme.
Mai dau un exemplu, si poate de aici unii vor trage concluzia ca sunt rau intentionat.Insa departe de mine acest gand.Exista pescari ce-si fac singuri clasamente si se autointituleaza sportivii anului. Dar stiti ce fac de obicei sportivii profesionisti ? Mai schimba o minge cu copii, mai arunca un tricou in peluza, mai fac un gest caritabil......nu stau si dau autografe toata ziua.

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

Draga Hypo,

topicul asta e despre altceva... dar pentru ca ai adus vorba, uite, pe mine ma sperie si nick-urile astea , ca nu stii cu cine stai de vorba, asa, virtual. Ce zici de asta? :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@hypo

Ai mare dreptate si pe mine ma deranjeaza rau aceste aspecte ! Dar nu pot sa-i oblig pe "vedete" sa scrie....plus (intre noi fie vorba :wink: ) ca sunt cativa care daca s-ar apuca sa scrie s-ar face singuri de ras, nu cunosc multe notiuni din carpfishing......

@cezar

Felicitari ptr articol.Printre putinele lucruri interesante din revista.... :wink: Mai baga, ca esti talentat si poate ii calci pe urme lui Valerica... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Daniel D
Mesaje: 304
Membru din: Dum Noi 25, 2007 18:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Daniel D »

Cezar Bibu scrie:Draga Hypo,

topicul asta e despre altceva... dar pentru ca ai adus vorba, uite, pe mine ma sperie si nick-urile astea , ca nu stii cu cine stai de vorba, asa, virtual. Ce zici de asta? :lol:
Cezar nu ai de ce te teme....sincer :) Am purtat ceva discutii dincolo pe private referitoare la Solar. Apropo....mersi inca o data pentru recomandari. :) .
Nu sunt o clona, nu sunt un nick......si cel mai important nu sunt rau intentionat.

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

@hypo,

serios ? si nu e mai simplu cum iti spun eu ?

@vladut,

merci, a primit bun de tipar ?? ca de la "corectura" Vladeanu n-am primit nici o veste.. :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”