Iata cine conduce din umbra liga !

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

popa viorel
Mesaje: 84
Membru din: Mie Sep 21, 2005 10:54

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de popa viorel »

macar acum in al 12lea ceas sa se duca la conducerea apcr.ului si sa-si ceara scuze ca sa ii primeasca si pe ei !
lumea a avut incredere in ei si acum platesc toti pentru orgolile si afcerile conduse de cei 2.
restul vad ca s-ai linistit si accepta ca barbatii infrangerea, dar astia 2 nu au demnitate si se vor duce sa se roage sa-i primeasca si pe ei la campionatul national al apcr . o sa vedeti.

orhei
Mesaje: 33
Membru din: Mie Ian 27, 2010 20:45

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de orhei »

andrei vladeanu scrie:lasa-l vladut
a dat cu capul in zid de ii vibreaza si acum ceaunul :D
zici ca-i clopotul bisericii sf. ilie din rahova :D
Andrei,
Am stabilit ceva, nu ne mai jignim si sa nu ne mai atacam! Sau am inteles eu gresit?
Te intreb prieteneste pe un alt forum (unde te contrezi cu Bogdan Dragan), aduci multe laude unui producator de nada care este concurentul vostru, ai probleme cumva sau asta a fost pretul pentru aderarea respectivului club la APCR?
Nu mai raspund din mai multe motive, iar unul este ca nu imi place sa fiu amenintat. Poti sa le spui si tuturor prietenilor tai sa se potoleasca pentru ca nu castiga nimic din partea mea; poate doar DISPRET si nu se stie daca nu si din partea altor persoane care doar citesc.
Te inteleg ca ai nevoie de trafic pentru reclama,dar eu unul NU MAI VREAU sa particip la acest interes al vostru.

orhei
Mesaje: 33
Membru din: Mie Ian 27, 2010 20:45

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de orhei »

Andrei, ce zici?

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de EX-UL »

Iti zic eu Stapin al inelelor , Orhei !!! Rusine si tacere pe termen lung , asta daca nu iti schimbi dialogul public !!!

cameramanu
Mesaje: 25
Membru din: Joi Dec 17, 2009 6:31

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de cameramanu »

@ orhei

dar pana la urma cine esti tu in pescuitul asta de trebuie sa se-nvarta soarele si luna in jurul tau , tu nu constientizezi ca lumea a realizat ca te tii numai de cotcarii sau crezi ca clubul in care esti i-l poti transforma in marele stat major al competitiilor la crap
APV - istule !!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vladut Mateianu scrie:@orhei

E greu raspunsul ? Sti bine ca va veni vremea cand ,impreuna cu colegul maestru emerit mitranescu ,sa veniti si sa va supuneti consiliului de conducere al APCR-ului. Si probabil sa va cereti scuze ptr gravele jigniri aduse .

@mitranescu

Cum e "maestre emerit" ? Are sau nu APCR-ul dreptul de a organiza CN ? De ce ai dezinformat lumea si ai anuntat ca Val Pangica doar blufeaza ? :oops: Un om cu bun simt si-ar cere public scuze. Apoi, cu ciocul mic, ar veni si el sa fie primit la "masa bogatilor" ! :D Fara mandrie si fara demnitate. Ptr ca aceste virtuti sunt ptr altii.... :evil:
Curaj.... :roll: :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de andrei vladeanu »

orhei scrie: Andrei,
Am stabilit ceva, nu ne mai jignim si sa nu ne mai atacam! Sau am inteles eu gresit?
Te intreb prieteneste pe un alt forum (unde te contrezi cu Bogdan Dragan), aduci multe laude unui producator de nada care este concurentul vostru, ai probleme cumva sau asta a fost pretul pentru aderarea respectivului club la APCR?
nu ai stabilit nimic cu mine, niciodata. iar cuvantul prietenie nu-si are rostul aici.
despre ce club vorbesti?
The One Team

orhei
Mesaje: 33
Membru din: Mie Ian 27, 2010 20:45

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de orhei »

Pe http://www.c.......ro, asta se intelege.
Postarea site-urilor din Romania nu este permisa.

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de Cezar Bibu »

Domnule Orhei,

Am preferat sa nu intervin pina acum, din diverse motive. Consider insa ca ar trebui sa aveti decenta sa va abtineti de la unele comentarii . Ati avut acceptul nostru sa va exprimati opiniile, dar nu intindeti coarda, va rog!

PS Daca d-voastra , ca persoana, nu puteti sa va dati cu parerea despre un pescar ca Vali Vesa sau Mircea Epure, ca pasa-mi-te nu-i cunoasteti :) , cu siguranta ca mult mai multi nu-si pot da cu parerea despre pescarul( nu vorbesc de omul :) ) Orhei ,da ? :P :P

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Iata cine conduce din umbra liga !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Plus ca acum isi arata adevarata fata, este gata sa faca pasul si sa cada in genunchi sa ceara iertare ca sa fie primit si el (cu echipa de dezertori Cz, de fapt o alta diversiune :oops: )

Rusine domnule Orhei, nu ma asteptam.....chiar credeam ca veti accepta infrangerea cu fruntea sus ! :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”