Infractiuni si "contraventii " la concursuri

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

[quote="clubulpescarilor_decebal"]@ cornel rosioru


stau si ma intreb ce v-ati face daca ar aparea acea inregistrare de la sedinta pregatitoare

sunt curios ce explicatii ati da atunci..... :oops:



Cornele, nu vreau sa ma cert cu nimeni, asta e si motivul pt. care nu ma bag in discutie.
Am sa repet pt. ultima data. Am spus ca se poate intra in apa pina la git pt. a pastra pestele in siguranta.(regulamentul prevedea pina la genunchi)
Pestele mort a fost pastrat la o adincine sub genunchi si avea nisip in urechi. :roll: Stii care a fost motivatia unui pescar din echipa ta la discutii? Iti spun eu si el poate comfirma daca e barbat. "in timpul concursului nu am timp sa duc pestele la mama dracu ca eu pescuiesc. :cry:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

@ cornel rosioru


nu are rost sa redeschidem aceasta discutie ca oricum nu se mai poate face nimic

problema este ca primul peste putea sa moara si de foame si de oftica si de mortii lui..etc ca oricum nu trebuia sa fim eliminati

dar, reamintesc nu se mai poate face nimic din pacate

sarbatori fericite si la multi ani........... :wink:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@cornel rosioru

Maestre, vezi ca cel caruia ii raspunzi nu este Cornel, este sluga lui : DECEBAL !

decebal, daca continui sa fi obraznic, vezi ca-ti modific avatarul cu unul ales de mine.... :evil:, care te caracterizeaza mai bine ! :evil:
Ultima oară modificat Sâm Dec 15, 2007 18:47 de către Vladut Mateianu, modificat 1 dată în total.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

@ Vladut
...am rezolvat problema .
Multumesc pentru sugestie.

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Decebal
Regulamentul nu prevede cauza mortii pestelui. Spune peste mort.
Si cu acta am incheiat.
La multi ani.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

[quote="Vladut Mateianu"]@cornel rosioru

Maestre, vezi ca cel caruia ii raspunzi nu este Cornel, este sluga lui : DECEBAL !


@Vladut
Am observat, dar iar nu se poate modifica cind gresesti ceva :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

FRATILOR VA ROG SA NU VA OPRITI DIN PRODUIALA!
SIGUR MAI GASITI VREO 45 DE HOTI.
MAI CU FORTA CA A INCEPUT SA MEARGA TREABA!!

TIGANIA si HOTIA este motivul pt care nu am mai participat la concursurile voastre
din 2005 incoace.v-am simtit pe toti DE MUUULT! PAAAAA.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

In afara de celebrele motive constructive.
1. Nu s-a dovedit nimic in privintza acestor afirmatzii kum ca in 2004 am primit peste sau in 2006 s-au trucat fishe cu arbitrii APCR si 2 vecini de stand. Stilu asta de a inventa vorbe e usor.

Vladutz si Andrei la Greaca 2004 in ultima seara din pozitzia 2 fac intelegere cu Zarguzon care era pe primul loc " cumetre facem banii juma juma dar ma lasi pe mine pe locul I ca da bine pt magazin"

Cornel Rosioru calificari 2003 " Lasa bre trecem din burta 2 pesti in ultima noapte si te duci tu lasa sa ramana nebunu de Nae acasa"

Vladeanu 2004 "Lasa ba Badica daca nu potzi sa vii la campionatul mondial zii si tu ca tzi s-a stricat motoru in Ungaria la masina ce esti nebun vrei sa vina Nae sa ne faca el reguli"

Radu Badica

Lupt singur cu un sistem care se viseaza Dumnezeu la crap.....hahahahaha

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Vladeanu 2006 " Lasa ba Badica esti in echipa Senzor acum esti protejat arbitrii sunt ai nostrii o sa vezi ca tot noi ne calificam in ultima etapa ii omoram pe standurile lor cu pungi de carbid"

Unele din vorbele care le-am auzit sau sunt fictziune cine a fost acolo are grad de discernamant


Radu Badica


P.S. mai am prieteni cateva vb va astept sa mai datzi in mine

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

CINE ESTE ACEST RADU BADICA DE I-SI PERMITE SA ACUZE CEA MAI TITRATA ECHIPA DE CRAP DIN ROMANIA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CINE ESTE ACEST RADU BADICA ,CARE DESI A PARTICIPAT LA TOATE CALIFICARILE SI 90 LA SUTA DIN CONCURSURILE DIN ROMANIA CU REZULTATE NOTABILE ,NU PRIMESTE NISTE RASPUNSURI LA FURTURILE CARE SAU FACUT IN CONCURSURI SI CALIFICARI DE CATRE CELEBRA ECHIPA SENZOR :?: :?: :lol: :lol: :lol: DAR SI DE CATRE APCR :?: :?: :lol: :lol:
PAREREA MEA ESTE CA TOT CE SPUNE RADU BADICA SUNT NISTE SIMPLE SCORNELI SI INVENTII :lol: :lol: :lol: NU TREBUIE LUAT IN SERIOS . :lol: :lol: :lol:
MULT MAI CREDIBIL ESTE ACEST ''CORADO CATANI''[VIOREL DOLOC]CU PORCUL LUI DECAT ORICARE DINTRE PESCARII DE TOP DIN ROMANIA ,PENTRU CA FACE PARTE DIN ECHIPA DE ARBITRII APCR :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”