NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de legio1083 »

CEVA tot o sa se-ntample! :wink:

In cel mai rau caz cineva din departamentul de achizitii o sa-si ceara scuze pentru cele intamplate. Si cam atat.
In cel mai bun caz acelasi cineva va cauta o modalitate sa multumeasca respectivul client mai putin multumit, poate chiar va opera o nota de credit magazinului care a vandut produsul respectiv astfel incat clientul isi poate recupera contravaloarea in produse sau cash.

Am tot respectul pentru oamenii care nu se multumesc sa se tanguie ci mai degrama cauta solutii pentru sutuatiile delicate in care se gasesc cu sa fara vina lor. Aici cred ca se face diferenta intre companiile mari - unele se respecta si isi respecta FIECARE client si altele nu se sinchisesc. Care va fi deznodamantul in cazul asta, ramane de vazut.
Legio - Patria Nostra !

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de Madalin Dirla »

Dumi,ca sa vada crapul sapca,budigaii si alte acarete marca nash trebuie sa-i aduci pe mal :wink:
DumiD scrie:obrazul subtire cu buzunar se tine. hainele de unica folosinta nash or fi scumpe dar ganditi-va totusi ce impresie buna o sa aiba crapii cand o sa va vada cu sapca nash in cap, sau ca dormiti in pijamale :!: nash..numai la voi o sa vina, se merita, parerea mea...

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de nicuB »

toate hainele se fac in China, probabil la aceasi fabrica. chipurile, materialul e controlat de catre client. poate in cazul corturilor o fi valabil. la haine ma indoiesc ca este asa. eu am cumparat haine de la Trakker si pantalonii pe care am dat 180ron s-au decolorat dupa prima spalare, tricoul s-a patat de la transpiratie dupa doua sau trei purtari. deci se intampla si la alte case, nu doar la Nash. acum am trecut pe Diem, haine de iarna si tricouri. sa vedem ce e de capul lor.
la foarte bine am sa trec fleeceul heavyweight de la FOX de care sunt multumit + imbracamintea (tricouri, sepci si incaltaminte) si bagajeria de la Prologic.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de miyagi »

legio1083 scrie:CEVA tot o sa se-ntample! :wink:

In cel mai rau caz cineva din departamentul de achizitii o sa-si ceara scuze pentru cele intamplate. Si cam atat.
In cel mai bun caz acelasi cineva va cauta o modalitate sa multumeasca respectivul client mai putin multumit, poate chiar va opera o nota de credit magazinului care a vandut produsul respectiv astfel incat clientul isi poate recupera contravaloarea in produse sau cash.

Am tot respectul pentru oamenii care nu se multumesc sa se tanguie ci mai degrama cauta solutii pentru sutuatiile delicate in care se gasesc cu sa fara vina lor. Aici cred ca se face diferenta intre companiile mari - unele se respecta si isi respecta FIECARE client si altele nu se sinchisesc. Care va fi deznodamantul in cazul asta, ramane de vazut.
Si noi cum ar trebui sa procedam in final. Mie cel putin imi lipsesc pantalonii de trening, un pantalon pentru bomber-ul cu doua fete, mai ast ept ballmaker-ele si primesc numai raspunsuri evazive de la retail-eri, cum ca sunt probleme de stocuri. Acum si asta. Cand se drege situatia?
Urban culture.

Avatar utilizator
Just Fish
Mesaje: 303
Membru din: Lun Noi 05, 2012 18:17
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de Just Fish »

salut baieti , sunt detinator al echipamentelor nash si va pot zice ca toate hainele pe care le detin nu au avut nici o problema cu decoloratul sau altceva , in schimb va pot spune ca majoritatea sunt editie limitata , in rest nu are concurenta la bagajerie si chiar multe altele , va spun din testari :wink:
Anton Adrian
CCC Club Crap Corbu
Campion National 2017
Vicecampion Mondial 2017

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de zfcristian »

Just Fish scrie:salut baieti , sunt detinator al echipamentelor nash si va pot zice ca toate hainele pe care le detin nu au avut nici o problema cu decoloratul sau altceva , in schimb va pot spune ca majoritatea sunt editie limitata , in rest nu are concurenta la bagajerie si chiar multe altele , va spun din testari :wink:
Te rog sa le mai speli si tu :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
coco carpdiscount
Mesaje: 513
Membru din: Vin Iun 03, 2005 23:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de coco carpdiscount »

Toale de calitate si modele deosebite: Navitas :)
http://www.carpdiscount.ro/index.php?c=136
Nu bei, nu prinzi !!
Porcul tot porc ramane :) !

Avatar utilizator
soare_33
Mesaje: 218
Membru din: Joi Sep 08, 2011 18:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de soare_33 »

citind comentariile de mai sus m-am linistit.......tocmai vroiam sa ma duc sa-mi cumpar si eu tricoul si sapca model 2013 de la nash, darrr exact cum am mai spus m-am linistit . In legatura cu scaunul, modelul indulgence fara brate il am si eu
, il folosesc mai exact din 2010 si se prezinta ireprosabil....recomand
LogiCarp Team

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de zfcristian »

Am luat Indulgence Daddy Long Legs , la prima impresie nu am ce sa ii reprosez , vedem cum se comporta in timp !
Sapca, tricoul si treningul STINKS !!!!

alexandru georgescu
Mesaje: 116
Membru din: Lun Iul 28, 2008 12:33

Re: NASH - o experienta neplacuta cel putin pentru mine

Mesaj de alexandru georgescu »

legio1083 scrie:
alexandru georgescu scrie:eu am avut senzori si indicatori nash...s-au stricat dupa prima ploaie...
de atunci nu mai vreau sa aud de firma nash...din principiu :D
Foarte interesant. Pana acum ar fi primul caz in care NASH Siren fie el RS1 sau S5 ar pati asa ceva. Imi poti da mai multe detalii terog? :wink:
e vorba de niste avertizori mai ieftini...dar oricum erau nash...sa ma .... pe nash :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”