CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Încuiat
Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de Stefan Popescu »

Vali Vesa scrie:Continuati Dl Popescu, nu ma deranjeaza. Nu o sa intru in jocul dvs.
Nici nu aveți cum. Pentru mine nu existați. Vă deranjază răspunsul la intrebările mele? Văd că vi le adresează și Val Pangică.
irinel bunica scrie::lol: Vali Vesa impostor :lol: Popescule, daca ai avea macar pe jumatate caracterul lui Vali Vesa, erai in istoria carpfhing-lui la fel ca Mihai Viteazu in istoria Romaniei!!! Asa esti doar un zero sau multime vida, pentru pescari adevarati de crap! Aia de te lauzi tu cu ei nu te cunosc sau nu exista!
Ce legătură are una cu alta? Am făcut o afirmație pe care o susțin în continuare. Impostura este dovedită, atâta timp cât domnul Vali Vesa o acceptă tacit. Văd că și alții mă confirmă, din interiorul fenomenului crapist.
barbumarius scrie:Se pare ca banii aia o sa ti se intoarca inapoi.
Te rog sa imi trimiti mie contul pe PM.
Eu unul nu vreau sa fiu sponsorizat de tine.
Matale cine crezi că ești? Nu crezi că ești tot un impostor? Demonstrează că ești Campion Național!
Să te ajut un pic:
http://www.crapimari.ro/Participanti_cr ... 1-278.html
De unde reiese că ești Campion Național?
Pentru mine ești un infractor, care îți arogă titluri pe care nu le-a obținut. Auzi, cine vrea să pozeze în lotul național al României.

George Andreescu
Mesaje: 111
Membru din: Joi Iun 24, 2010 1:30

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de George Andreescu »

Stefan Popescu scrie:Pentru mine ești un infractor, care îți arogă titluri pe care nu le-a obținut. Auzi, cine vrea să pozeze în lotul național al României.
Pentru tine, pentru tine...Dar tu cine esti ca sa te intereseze cine pozeaza in lotul national al Romaniei ???
Da, stiu, esti reprezentantul legal conform legii...bla, bla ,bla...Baga-ti legea 69 direct in c.ur si opreste cateva foi pentru curul lui madam Tocala sa si-o bage direct, ca atunci cand dadea la cos, poate-i vine mintea la cap si n-o sa mai semneze orice hartie adusa de un nebun care e presedintele unei federatii fantoma ce nu e in stare sa organizeze nimic real, doar himere pe hartie. Nu stiu de ce, dar o credeam mai desteapta pe fosta baschetbalista. Nu ma asteptam sa puna botul la ineptiile unui "PIGULICI"

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de Stefan Popescu »

George Andreescu scrie:
Stefan Popescu scrie:Pentru mine ești un infractor, care îți arogă titluri pe care nu le-a obținut. Auzi, cine vrea să pozeze în lotul național al României.
Pentru tine, pentru tine...Dar tu cine esti ca sa te intereseze cine pozeaza in lotul national al Romaniei ???
Da, stiu, esti reprezentantul legal conform legii...bla, bla ,bla...Baga-ti legea 69 direct in c.ur si opreste cateva foi pentru curul lui madam Tocala sa si-o bage direct, ca atunci cand dadea la cos, poate-i vine mintea la cap si n-o sa mai semneze orice hartie adusa de un nebun care e presedintele unei federatii fantoma ce nu e in stare sa organizeze nimic real, doar himere pe hartie. Nu stiu de ce, dar o credeam mai desteapta pe fosta baschetbalista. Nu ma asteptam sa puna botul la ineptiile unui "PIGULICI"
Până și tu și alții trebuie să respectați legile și Hotărârile Judecătorești, definitive și irevocabile. fie că vă plac, fie că nu.
Cine sunt eu? După acte președintele Federație Române de Pescuit Sportiv, cel care semnează cererea de eliberare a autorizației de participare la competițiile oficiale. Suficient?
PS Cum îl clasifici tu pe cei care încalcă legea? :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de ionut72 »

PS Cum îl clasifici tu pe cei care încalcă legea? :lol: :lol: :lol: :lol:
Boul baltii, FIPS-CIPS a incalcat legea aia de 15 ori pana acu'. Anul trecut chiar de 2 ori (ca a mai organizat si CM in Romania in "dispretul total al legii 69"). Anu' asta o va face iar. Tu cum clasifici CIPS-u'?
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de gabi1 »

Stefan Popescu scrie:
PS Cum îl clasifici tu pe cei care încalcă legea? :lol: :lol: :lol: :lol:
Daca ai fi capabil sa-ti faci un mic proces de constiinta, te-ai lamuri onanistule cat de puscariabil esti. :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie: Cine sunt eu? :
Esti un boschetar rupt de foame, care te-ai prins cu dintii de acest forum ca sa devi cunoscut.... dar ai reusit sa devi batjocura forumului, un om pe care nimeni nu da 2 lei...vechi ! :wink:

Daca ai avea putina decenta, ai renunta singur sa mai postezi pe aici.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

George Andreescu
Mesaje: 111
Membru din: Joi Iun 24, 2010 1:30

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de George Andreescu »

Stefan Popescu scrie:Până și tu și alții trebuie să respectați legile și Hotărârile Judecătorești, definitive și irevocabile. fie că vă plac, fie că nu.
Cine sunt eu? După acte președintele Federație Române de Pescuit Sportiv, cel care semnează cererea de eliberare a autorizației de participare la competițiile oficiale. Suficient?
PS Cum îl clasifici tu pe cei care încalcă legea? :lol: :lol: :lol: :lol:
Exact cum ma asteptam, bla, bla, bla...
Suficient, suficient, te definesi perfect. Tu piguli si lumea-ti da m.uie, dar vad ca-ti place, nebunule, altfel nu ai rade cu gura pana la urechi.

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de ionut72 »

După acte președintele Federație Române de Pescuit Sportiv, cel care semnează cererea de eliberare a autorizației de participare la competițiile oficiale.
Pigulici, nu te dezminti deloc: asta-i minciuna prin omisiune!

"... cel care semeaza cererea de eliberare a autorizatiei de participare la competitiile oficiale organizate/gazduite sub egida organizatiei/organizatiilor la care srl-ul ala de-i zici tu federatie, e afiliat".
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de Stefan Popescu »

Vladut Mateianu scrie:
Stefan Popescu scrie: Cine sunt eu? :
Esti un boschetar rupt de foame, care te-ai prins cu dintii de acest forum ca sa devi cunoscut.... dar ai reusit sa devi batjocura forumului, un om pe care nimeni nu da 2 lei...vechi ! :wink:

Daca ai avea putina decenta, ai renunta singur sa mai postezi pe aici.
Chiar acum am semnat Legitimațiile sportive pentru Tata Nițu și Irinel. Oare la cât m-au evaluat? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Maestre, parcă te văd cum rămâi cu marfa în stradă! :lol: :lol: :lol: :lol:
Uite și Paul Zoicaș apare pe aici.

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de ionut72 »

Chiar acum am semnat Legitimațiile sportive pentru Tata Nițu și Irinel.
:D :D :D

Asa ai facut? Si tu te bucuri, inteligentu' bulii?

Pai, io acu' ce sa zic, la mai mare, procentele alea din sondaj, incet-incet, devin realitate si in cadrul "federatiei". Si, bag sama ca, dupa ce ca tu cu mana ta iti semnezi viitoarea (si binevenita) disparitie, te mai si bucuri! Ce sa zic, idiotul perfect!

Tu afiliaza mai repede "federatia" aia la CIPS ca, dupa, o adunare generala extraordinara e floare la ureche! :D :D :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”