CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de Albert »

Moderatori, admini..e liber la injuraturi? Dati doar un semn sa stim o treaba....nu de alta da' deja nu cred ca mai e mult pana si-o ia cacatu' cu mustata in toate partile de la toata lumea, fie ca vreti fie ca nu.
Dati un semn..e alba, e neagra?

Sa fiu si on-topic: cacaractere...ba p-a matii.

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de Anti FRPS »

Numai dobitocii mă înjură și cei care au scăpat jucăria din mână, așa cum este cazul tău.
Ce pretentie poti sa ai de la un bosorog ramolit ,senil si frustrat ,care toata viata lui a fost macinat de complexul de inferioritate ?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de Vladut Mateianu »

RazvanG scrie:Vladuteeee,te a frant pe genunchi sa ma bata mama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eu sa fi fost in locul tau,ardeam un eject de pe forum,dar se vede ca puterile tale sunt limitate :lol: :lol: :lol: :idea: :idea: :idea:
:D Asa este Razvane, il tolereaza adminul ca este bun de mascarici.... si eu prefer sa-l am aici sa i-o trag la mu-e zilnic, vad ca a inceput sa-i placa senilului... :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de RazvanG »

Vladut Mateianu scrie:
RazvanG scrie:Vladuteeee,te a frant pe genunchi sa ma bata mama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eu sa fi fost in locul tau,ardeam un eject de pe forum,dar se vede ca puterile tale sunt limitate :lol: :lol: :lol: :idea: :idea: :idea:
:D Asa este Razvane, il tolereaza adminul ca este bun de mascarici.... si eu prefer sa-l am aici sa i-o trag la mu-e zilnic, vad ca a inceput sa-i placa senilului... :lol:
Vad ca te ai facut NECROFIL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Doamne ce ti-e si cu oamenii astia,cum isi schimba ei orientarile peste noapte:))))))))))))))))))))))))))

Avatar utilizator
viorel dulamita
pescar de competitie
Mesaje: 1087
Membru din: Joi Noi 20, 2008 20:00
Puncte: 0
Localitate: dej

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de viorel dulamita »

...TOTI "contra" unul si UNUL "contra" toti :lol: :lol: :lol: ...

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de Stefan Popescu »

Unul, dar bun! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vorba scriitorului: „Mulți, mulți, dar proști”! Cu Mateianu în frunte! :lol: :lol: :lol: :lol:

dogoice
Mesaje: 139
Membru din: Dum Sep 18, 2011 22:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de dogoice »

Stefan Popescu scrie:Numai dobitocii mă înjură și cei care au scăpat jucăria din mână, așa cum este cazul tău. :lol: :lol: :lol: :lol:
Prostul baltii,pe tine te injura foarte multi,dar nu scriu toti.Bai dobitocule,jegule,sunt curios cine pune "mana"pe tine primul.
ps-sa nu uiti sa ai mereu la tine un lubrifiant,o sa ai nevoie.

dogoice
Mesaje: 139
Membru din: Dum Sep 18, 2011 22:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de dogoice »

Stefan Popescu scrie:Unul, dar bun! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vorba scriitorului: „Mulți, mulți, dar proști”! Cu Mateianu în frunte! :lol: :lol: :lol: :lol:
Popescule subiectul topicului era cine merge la CM.Ne-am lamurit:merg Campionii de la Ovidius.Deci poti te te pui capra,ied,sau cum vrei tu ,nu mai poti schimba nimic.
Ai facut bot degeaba pe aici .

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de miyagi »

dogoice scrie: ..........ps-sa nu uiti sa ai mereu la tine un lubrifiant,o sa ai nevoie.
Crezi ca mai e nevoie? Eu zic ca nu. De-asta face el atata galagie ca sa-si gaseasca activu`. Astfel nu duce lipsa niciodata si-i si gratis. Probabilprin alte parti l-au pus sa plateasca serviciile, iar acum ca n-are nici de-o chifla in stomac se bucura si el de pomana :lol: .
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CINE MERGE IN PORTUGALIA LA CM?

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:................ Vezi că Alba Iulia este un oraș mic!
Deci esti usor de gasit? :|
Urban culture.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”