TOPUL RUSINII !!!!!!

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: TOPUL RUSINII !!!!!!

Mesaj de gabi1 »

bogdanionescu, tu esti avocat, purtator de cuvant, negociator, consilier, de tragi lumea de urechi pe aici, sau Bogdan Caba este in concediu cu Gigi Becali si nu poate comunica liber. :roll: :roll:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: TOPUL RUSINII !!!!!!

Mesaj de bogkba »

Dan M multumesc ca mi-ai deblocat id-ul,si dupa cum am vorbit la telefon ,datoria stabilita de amandoi se va achita!Imi pare rau ca am implicat si alte persoane in aceasta discutie,chiar a fost vorba de o neantelegere pe care o vom rezolva cu siguranta!Gabi 1 te rog vb frumos ca omul nu a tras pe nimeni de urechi,eu eram banat,de aceea nu puteam interveni!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: TOPUL RUSINII !!!!!!

Mesaj de gabi1 »

bogkba scrie:Dan M multumesc ca mi-ai deblocat id-ul,si dupa cum am vorbit la telefon ,datoria stabilita de amandoi se va achita!Imi pare rau ca am implicat si alte persoane in aceasta discutie,chiar a fost vorba de o neantelegere pe care o vom rezolva cu siguranta!Gabi 1 te rog vb frumos ca omul nu a tras pe nimeni de urechi,eu eram banat,de aceea nu puteam interveni!
Las-o asa cum a cazut, ce calitate avea nepotul sa pretinda scuze si facturi. :oops: :oops:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: TOPUL RUSINII !!!!!!

Mesaj de bogkba »

Gabi 1 nu te agita prea rau ca faci infarct! S-o las cum?stai lin ca subiectul este inchis!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: TOPUL RUSINII !!!!!!

Mesaj de gabi1 »

bogkba scrie:Gabi 1 nu te agita prea rau ca faci infarct! S-o las cum?stai lin ca subiectul este inchis!
Lasa arfele lui A. Radulescu, cu mine nu e loc, invata pe ghertoiu ala sa vorbeasca mai putin in nas.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: TOPUL RUSINII !!!!!!

Mesaj de bogkba »

Hai k cedez eu...ma cobor prea rau!;) poti scrie ce vrei smardoiule!:)))

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: TOPUL RUSINII !!!!!!

Mesaj de RazvanG »

ionut72 scrie:
Va rog sa prezentati public contractul de publicitate semnat si stampilat de catre admin, cat si factura emisa!
Contractul este, in fapt, specie a intelegerii. Nicaieri in lumea civilizata nu se face atata caz de hartii! De cele mai multe ori contractul inseamna, de facto, un "gentelmen's agreement", parafat printr-o strangere de mana. D'aia n-are Romania paduri, ca le-am taiat sa le facem hartii!

Crapmania si-a respectat contractul, adica a permis si gazduit publicitatea baltii respective pe site-ul propriu? Daca raspunsul e DA, asta e o dovada irefutabil suficienta ca si-a respectat partea de intelegere si, sa ceri si "alte dovezi" in afara acesteia, devoaleaza mentalitatea de tepar/lichea si un grav handicap intelectual.

Teparii asa merita: sa fie aratati cu degetul si sa li se faca antireclama maxima peste tot unde e posibil!
IOANE,NU INTELEG DE CE TE BAGI TU IN DISCUTIILE ACESTEA....REPREZINTI CRAPMANIA SAU LACUL 2 BUNGET? BAH NENE,CAND VAD SPECTATORII CA ISI DAU CU PAREREA SI MAI SI ADUC INJURII GRAVE LA ADRESA CUIVA....MOR
LASA FRATE OAMENII SA-SI REZOLVE EI LITIGIILE PE CARE LE AU FARA SA INTERVENITI VOI,MIEJII!!!!!

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: TOPUL RUSINII !!!!!!

Mesaj de ionut72 »

@Razvan

Desi o astfel de postare n-ar fi meritat un raspuns, iti raspund doar pentru ca imi esti simpatic realmente:

1) Credinta ca "spectatorii" nu-si pot da cu parerea e o fractura de logica. Care (fractura a logicii formale) vad ca e fluturata foarte des p'aci: "da' de ce iti dai tu cu parerea, domn'e, ce ai vreun interes, lasa-i pe respectivii sa-si rezolve problemele"? Si deja e deranjanta frecventa cu care cei ce comit eroarea asta calca in strachini. Iti dau un indiciu: faptul ca una dintre parti a simtit nevoia sa faca public acest diferend ar trebui sa fie un motiv sufiecient care sa te faca sa intelegi interventiile tertilor!

2) N-am inteles care "injurii". Cand cineva nu-si plateste datoriile e tepar. Sa-i spui pe nume teparului nu-i "injurie".

3) Ceea ce m-a facut sa intervin (nu ca ar trebui sa ma justific in fata cuiva, e doar o explicatie) a fost tupeul jegos al celui ce, cu neobrazare, a cerut "dovezi" ale datoriei (desi nici macar datornicul n-a negat niciodata datoria) si, mai mult, dovezile se lafaie bine-mersi pe site, la vedere!

P.S. Daca, intr-adevar, erai "echidistant" (asa cum te pretinzi) aceeasi observatie pe care ai avut bunavointa sa mi-o faci mie, trebuia s-o faci, in primul rand, celui ce a facut pe "avocatul" administratorului Lacului 2 Bunget.
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TOPUL RUSINII !!!!!!

Mesaj de miyagi »

Cred ca il mananca-n coooorrr. :wink:
Urban culture.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”