FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
stratus
Mesaje: 135
Membru din: Lun Aug 22, 2011 11:16
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de stratus »

Multumesc.Sa le folositi sanatos.La cat mai multe driluri cu ele :)

Avatar utilizator
bakelyt
Mesaje: 113
Membru din: Lun Noi 18, 2013 16:37
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de bakelyt »

Recomand 100 % userul RazvanG :

- om de incredere (plata s-a facut inainte in cont bancar, desi din principiu nu depun inainte bani in contul nimanui)
- produsele conform descrierii /pozelor trimise
- om de cuvant, comunicativ si rabdator
- este interesat de parerea si multumirea cumparatorului (after market) eu apreciez acest lucru foarte mult.

Avatar utilizator
charlex
pescar de competitie
Mesaje: 2172
Membru din: Lun Iul 04, 2011 13:32
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de charlex »

Evitati userul cry2828, pe numele real DINU CRISTIAN din BACAU, telefon 0745085707.
Este o zdreanta fomista care nu si-a ridicat coletul cu comanda facuta, asta dupa ce s-a milogit cinci minute la telefon sa ii trimit mulineta si s-a jurat ca el nu face d' astea (sa nu ridice coletul) si ca are neaparat nevoie de mulineta fiindca mai are inca trei la fel... Intr-un cuvant : un putregai!
Atentie, prostii imi provoaca repulsie; ii rog, pe aceasta cale, sa se abtina!

cry2828
Mesaje: 53
Membru din: Vin Ian 03, 2014 20:48
Puncte: 0
Localitate: bacau

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de cry2828 »

DUPA CE CA ESTI UN GEMBAS IMPUTIT SI ORDINAR(CHARLEX) MAI FACI SI FIGURI....DE RIDICAT NU L.AM RIDICAT PT CA AVEA 150 GR COLETUL ORDINARULE....CREDEAI CA DACA IL TRIMITI IN PROVINCIE PROSTESTI LUMEA.ERA CUMVA MULINETA DE SPINING DE AVEA 150 GR?

cry2828
Mesaje: 53
Membru din: Vin Ian 03, 2014 20:48
Puncte: 0
Localitate: bacau

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de cry2828 »

SI TOT PT GEAMBASUL DE CIURUCURI CHARLEX:desi m.am afiliat recent la acest forum si nu am activitate mare cele cateva vanzari si cumparari au fost fara probleme si le.am facut pt a completa arsenalul si nu pt a avea bani de paine ca altii.0769 632 997 cumparat mulinete,0740138720 vandut spod,0736622170 cumparat 3 lansete,0741160499 vandut husa.........suna si intreaba teparule :evil:

baboi
Mesaje: 674
Membru din: Mar Ian 17, 2012 22:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de baboi »

minti cu nerusinare cry 2828, omul are o masina si scule care costa cat satul vostru,eu l-am cunoscut personal,am cumparat bete shimano sppedmaster,rucsak gardner,cat vroiai sa aiba o mulineta 3 kg,cred ca tu esti de evitat,mai faci si pa suparatul :mrgreen:

pilbak levente
Mesaje: 677
Membru din: Mar Sep 21, 2010 20:37
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de pilbak levente »

baboi scrie:minti cu nerusinare cry 2828, omul are o masina si scule care costa cat satul vostru,eu l-am cunoscut personal,am cumparat bete shimano sppedmaster,rucsak gardner,cat vroiai sa aiba o mulineta 3 kg,cred ca tu esti de evitat,mai faci si pa suparatul :mrgreen:
Si eu am vandut userului CHARLEX niste mulinete si totul a decurs normal :!:

cry2828
Mesaje: 53
Membru din: Vin Ian 03, 2014 20:48
Puncte: 0
Localitate: bacau

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de cry2828 »

baboiule nu te baga daca nu cunosti lumea......vrei sa vina lumea din ,,sat,, :lol: sa.ti dea peste nas?nu cred ca e cazul sa ne aducem jicniri.aveam tot dreptul sa imi protejez banii.

baboi
Mesaje: 674
Membru din: Mar Ian 17, 2012 22:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de baboi »

ai dreptate ,noi santem niste prosti :!:

cry2828
Mesaje: 53
Membru din: Vin Ian 03, 2014 20:48
Puncte: 0
Localitate: bacau

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de cry2828 »

nu am zis asa ceva...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”