REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
sebastian_andone
Mesaje: 786
Membru din: Lun Apr 02, 2012 20:01
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de sebastian_andone »

gabi1 scrie:Cand nu mai gasesti "argumente penibile" razi a... :( asa cum ai procedat si cand te-a bagat in corzi George. :oops:
Ok aveti dreptate. Nu mai rad si nu mai comentez. Imi cer scuze pentru inteventie.
"X13"

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de Cristi Y »

sebastian_andone scrie:este spatiu privat...

si daca iti sparge cineva masina in parcarea mall-ului esti despagubit de acel mall ???
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de gabi1 »

sebastian_andone scrie:
gabi1 scrie:Cand nu mai gasesti "argumente penibile" razi a... :( asa cum ai procedat si cand te-a bagat in corzi George. :oops:
Ok aveti dreptate. Nu mai rad si nu mai comentez. Imi cer scuze pentru inteventie.
Sa nu uiti, curativ iti recomand Lecitina... se elibereaza fara reteta si costa mult mai putin decat un capac de roata obosit. :wink:
Ultima oară modificat Mie Mar 05, 2014 12:17 de către gabi1, modificat 1 dată în total.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
sebastian_andone
Mesaje: 786
Membru din: Lun Apr 02, 2012 20:01
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de sebastian_andone »

Cristi Y scrie:
sebastian_andone scrie:este spatiu privat...

si daca iti sparge cineva masina in parcarea mall-ului esti despagubit de acel mall ???
la intrare in mall sunt puse niste anunturi ca acest spatiu este proprietate privata si ca ei sunt exonerati de orice raspundere - cu toate ca au paza asigurata. Am intalnit si Hypermarketuri care au scris acest lucru pe bonul de la intrare, insa am dat si peste parcari unde scriau ca ei acopera si raspund pentru eventualele incidente din parcarea lor...nu in Romania. Ceva similar cu situatia parcarii pe termen lung in aeroport.
"X13"

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de Cristi Y »

@ sebastian_andone

prietene , hotului de hot i-i e frica , balta Sulimanu este foarte periculoasa din punctul tau de vedere , de ce nu te duci in alta parte ???
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
sebastian_andone
Mesaje: 786
Membru din: Lun Apr 02, 2012 20:01
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de sebastian_andone »

Cristi Y scrie:@ sebastian_andone

prietene , hotului de hot i-i e frica , balta Sulimanu este foarte periculoasa din punctul tau de vedere , de ce nu te duci in alta parte ???
Aveam alta impresie despre tine, cel putin din auzite, ca nici tu nu ma cunosti dar ma faci hot.
Eu efectiv am specificat in acest topic ca in regulament Vladutz sa poata introduce mentiunea ca el este "exonerat de probleme ivite" sau ca nu raspunde "pentru lucrurile uitate" etc...am dat niste exemple si uite unde s-a ajuns?
Greseala mea...
"X13"

Andrei Colotelo
Mesaje: 238
Membru din: Dum Oct 21, 2012 23:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de Andrei Colotelo »

@ sebastian_andone

Am citit tot ce ati scris mai sus si ceva nu se leaga .
Daca va luati toate sculele pe locul de pescuit, care ar fi motivul pentru care un presupus hot v-ar sparge masina ? ce sa sustraga din ea ?
Andrei Colotelo
Nume utilizator schimbat din leuldemare.

Avatar utilizator
Silviu.P
Mesaje: 82
Membru din: Mie Sep 25, 2013 17:45

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de Silviu.P »

Raspunsul la intrebarea mea, legata de masina pe stand, a venit scurt si la obiect, de la proprietarul baltii: nu e voie.

De atunci, au curs trei pagini de postari, numai "sageti" si "intepaturi". Total inutil pentru topic. Cui ajuta?

Cel mai bine pentru toti, ar fi sa spuna cineva ce neintelegere sau sfat mai are, referitor la regulament, asa cum a cerut si Vladut Mateianu in titlul topicului. Raspunsurile ar trebui sa vina de la el, nu de la alti pescari.

Fir intins si ne vedem pe balta, la Sulimanu! :)

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de ionut72 »

numai "sageti" si "intepaturi".
N-ai vazut bine. Mai citeste o data!
Cel mai bine pentru toti, ar fi
In calitate de ce "decretezi" tu cum ar trebui sa fie bine pentru toti (de cate ori auziti chestia asta, fugiti!) in cadrul topicului initiat de altu'? Daca tot te macina dorinte d'astea totalitare, fa-ti un topic al tau si modereaza-l cum vrei!
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Silviu.P
Mesaje: 82
Membru din: Mie Sep 25, 2013 17:45

Re: REGULAMENT PESCUIT SULIMANU -AJUTOR !

Mesaj de Silviu.P »

Eu nu "decretez" nimic, doar mi-am expus parerea, proprie si personala. Nu e nimeni obligat sa fie de acord cu ea.

Ma scuzi ca nu am scris "Dupa parerea mea" inaintea frazei, ca sa fie mai clar.


PS. Dupa parerea mea, mai bine ar fi sa revenim la subiectul topicului, ca altfel ne consumam energia si timpul fara rost.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”