Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de Saky »

@mitranescu trecut de un milion.
:lol: :lol: :lol:

un milion de ce ????? ruble?forinti ?
ce masina ? dacia? trabant? daca te urc in una din masinile mele zici ca te ai urcat in nava spatiala ! :lol: :lol:
nu ai kilometrii cu fata cat am eu cu spatele ! :wink:
ce scoala? te lauzi cu facultatea aia la care ai platit examenele din peste branconat?
nici daca mai faci vreo 5 facultati nu o sa ai scoala mea !(scoala vieti)
ai batut vreodata pe cineva ???????stau in fata ta cand vrea muschii tai.
ce ai realizat in pescuit? peste branconat?
mai baiete tu chiar traiesti in vise !hai ca te las sa visezi la milioane (de lei vechi) :lol: :lol: :lol:

ps
proasta cultura geografica ai !
1.Judetul Arad(AR)
2.Municipiul Arad(Arad City)
se vede ca ai terminat facultatea cu bani din peste branconat ! :lol: :lol: :lol:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de Dan Mitranescu »

Naepamfil scrie:ha,ha ce vam zis io. nu vreti sa ascultati pa pamfil. vam avertizat de braconeri astia. ce ai facut mitranescule. vezi ca tio trage sacalu.
esti invidios ? ... vrei si tu ? :D

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de Dan Mitranescu »

@ Saky

PACE !?

:D

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de Saky »

stai in standby Mitranescule ca ajung si pozele din Anglia ! :wink:

ps
Ii multumesc celui care(stie el cine) mi a dat nr de telefon ala bun al arbitrului(ala grasut blond cu parul lung) din sectorul lui Paraschiv.Acuma si a deschis telefonul si am vb cu el,maine descarca pozele le comprima si mi le trimite !!!! :wink:
ps ps :lol:
Mitra roagate sa nu apara aia ai ta in pozitii compromitatoare !!!!!!!!!''tatal nostru''
sa nu imi indoiti cupa ca ma supar pe voi !! banii vii las voua. :wink:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de Dan Mitranescu »

Saky

Poate am luat-o razna cu discutiile , dar te asigur ca baietii astia nu te-au furat cu nimic . Inainte sa apara orice poza te asigur personal ca daca este ceva care sa dovedeasca faptul ca au pescuit 4 eu vin cu cupa in dinti la Arad !

PS Facem o liniuta ? Tu pui cea mai tare masina pe carte o ai (pe numele tau) si eu la fel . Dovada poza cu talonul si decidem care este mai tare ! Facem si pe bani daca vrei ! :D

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de Saky »

Daca esti curios dute la finante si verifica cate masini am pe numele meu alegeti de acolo una care crezi tu ca egalaeaza la valoare Dacianele tale si facem liniute(da nu din alea albe ca nu imi plac) :lol:
hai sa vedem ce ne zic pozele si vorbim dupa aia !!!!

cimpoieru razvan
Mesaje: 80
Membru din: Sâm Sep 27, 2008 10:30

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de cimpoieru razvan »

@nini

nu te mai jura atat , sti bine ca ati pescuit 4. dar au mai fost si alte echipe care a pescuit 4 si nu a mai zis nimeni nimic. doar baieti lui mitranescu au iesit in evidenta, ca au castigat si aveti boala pe ei.
la voi, razvan n. -capitan(numele lui este pe foaia de arbitraj), 2 baieti care plantau mereu(si scoteau crapii) plus TU. daca spui ca nu ai atins lansetele, atunci te cred. dar nu inteleg de ce ai mai venit ! :evil: sau sponzor ?

@sakalu

iti racesti gura de pomana, nivelul intelectual al unora nu le permite sa inteleaga anumite aspecte. :D hai carp zone !

Nini
Mesaje: 545
Membru din: Mie Mai 30, 2007 8:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de Nini »

[quote="cimpoieru razvan"]@nini

nu te mai jura atat , sti bine ca ati pescuit 4. dar au mai fost si alte echipe care a pescuit 4 si nu a mai zis nimeni nimic. doar baieti lui mitranescu au iesit in evidenta, ca au castigat si aveti boala pe ei.
la voi, razvan n. -capitan(numele lui este pe foaia de arbitraj), 2 baieti care plantau mereu(si scoteau crapii) plus TU. daca spui ca nu ai atins lansetele, atunci te cred. dar nu inteleg de ce ai mai venit ! :evil: sau sponzor ?

Se vede ca nu am cu cine vorbi, Razvan N. inseamna Razvan Negreanu, care este pe undeva prin Monte Carlo.
Dar nu stiu de ce iti dau eu tie explicatii.

Auzi nu te supara, cine dracu esti tu ???
ps suna-ma...sa nu sun eu

fortzu
Mesaje: 427
Membru din: Mar Ian 08, 2008 17:27
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de fortzu »

CATRE SAKAL SI MITRANESCU

Daca tot va duelati in masini care mai de care mai scumpe si mai multe, faceti un pustiu de bine si cumparati-mi betele bagate la marele bazar ca sa-mi achit si io ceva rate la banca sau eventual sa faceti licitatie pentru ele :D care ofera mai mult e mai tare :D
CE DREAQ DOAR AJUTATI UN PESCAR. (SI BETELE ORICUM SUNT BOMBA)

Si dupa aia cine stie ce va rezerva viitorul...poate veti face echipa impreuna candva :lol:

Hai s-auzim de bine
Cu stima Adrian Fortu

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Internationala a Romaniei-SARULESTI

Mesaj de Dan Mitranescu »

fortzu scrie:CATRE SAKAL SI MITRANESCU

Daca tot va duelati in masini care mai de care mai scumpe si mai multe, faceti un pustiu de bine si cumparati-mi betele bagate la marele bazar ca sa-mi achit si io ceva rate la banca sau eventual sa faceti licitatie pentru ele :D care ofera mai mult e mai tare :D
CE DREAQ DOAR AJUTATI UN PESCAR. (SI BETELE ORICUM SUNT BOMBA)

Si dupa aia cine stie ce va rezerva viitorul...poate veti face echipa impreuna candva :lol:

Hai s-auzim de bine
Cu stima Adrian Fortu
Sakalu face dastea ... :D . Eu sunt mai chitra ! :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”