Cupa APS editia a-IV-a

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Vladut Mateianu »

As fi apreciat daca ai fi spus aceste lucruri aici. Dar cat timp o faci pe alte siteuri plangandu-te ca o fetita ca ce rai sunt baietii de pe Crapmania, da-mi voie sa te desconsider ca om. Ceea ce eu o fac public, nu barfind pe la spate.

PS Iar faptul ca imi scoti ochii ca ai cumparat marfa multa de la Senzor(apropo, se scrie cu S mare, S de la Suprematie :wink: ) nu denota decat faptul ca am dreptate in caracterizarea pe care tocmai ti-am facut-o.....


PS Pe mine MA AJUTAT PARINTII PENTRU CA A AVUT INCREDERE IN MINE ! :D Ai inceput sa semeni cu Panaite...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Mary2005
Mesaje: 194
Membru din: Joi Mar 23, 2006 15:34

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Mary2005 »

Vladut Mateianu scrie:As fi apreciat daca ai fi spus aceste lucruri aici. Dar cat timp o faci pe alte siteuri plangandu-te ca o fetita ca ce rai sunt baietii de pe Crapmania, da-mi voie sa te desconsider ca om. Ceea ce eu o fac public, nu barfind pe la spate.

Ai inceput sa semeni cu Panaite...
Acolo aveam o discutie cu Matei , nu cu tine , referiri faceam la tine ca admin nu la '' baietii de pe Crapmania ''

Puterea e in mainile tale sa descoperi cine e Miron si Panait , si nu vrei , oare de ce ?

Cu desconsideratul cred ca e invers ... tu esti un formator de opinie , nu eu ...
CS Natural Carp

Mary2005
Mesaje: 194
Membru din: Joi Mar 23, 2006 15:34

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Mary2005 »

Si ca sa iti dau satisfactie , indiferent cat o sa ma mai injuri pe aici , este ultima mea postare si de data asta o sa sterg adresa asta din capul meu ...

Iti doresc mult trafic in continuare ... :wink:
CS Natural Carp

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de RazvanG »

cred ca cel mai bine se rezolvau toate treburile astea la o masa de bile stropita din belsug cu dip :lol: :lol: ,asta sa nu lipseasca dulapii :wink: :wink:
eu spun sa va calmati,sa va dati mana barbateste si sa va puneti la masa discutiilor si sa faceti ceva constructiv ptr carpfishing-ul romanesc :wink:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Vladut Mateianu »

Adio Marian.....sper sa nu uiti ca ai promis ca nu mai postezi pe aici ! :wink:

@shimanobig

Am si eu standardele mele, deci nu "fac bile ( cu sau fara dip)" cu toti "intelectualii"... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

miron_v1

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de miron_v1 »

Mary2005 scrie:
Vladut Mateianu scrie:As fi apreciat daca ai fi spus aceste lucruri aici. Dar cat timp o faci pe alte siteuri plangandu-te ca o fetita ca ce rai sunt baietii de pe Crapmania, da-mi voie sa te desconsider ca om. Ceea ce eu o fac public, nu barfind pe la spate.

Ai inceput sa semeni cu Panaite...
Acolo aveam o discutie cu Matei , nu cu tine , referiri faceam la tine ca admin nu la '' baietii de pe Crapmania ''

Puterea e in mainile tale sa descoperi cine e Miron si Panait , si nu vrei , oare de ce ?

Cu desconsideratul cred ca e invers ... tu esti un formator de opinie , nu eu ...


@Mary2005
:wink: uita-te prin agenda telefonului :lol: :lol: :lol: :wink:

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Madalin Dirla »

Vladut Mateianu scrie:Madalin, iti zic eu cum stau lucrurile. Panaite nu are ban momentan din acelasi motiv ptr care nu ai nici tu si nici Maria2014........ Chiar daca postarile voastre contin ZERO informatie si vagi urme de inteligenta... :evil: :evil:

Asa ca, stai in banca ta si ...sanatate ! :wink:
Vladut,daca ceva nu iti convine delete la cont si gata!!!!!
Informatile de pescuit nu au inceput pe crapmania si nici nu se vor termina aici....................

FloroiuCiprian
Mesaje: 352
Membru din: Lun Mai 26, 2008 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de FloroiuCiprian »

Madalin007 scrie:
Vladut Mateianu scrie:Madalin, iti zic eu cum stau lucrurile. Panaite nu are ban momentan din acelasi motiv ptr care nu ai nici tu si nici Maria2014........ Chiar daca postarile voastre contin ZERO informatie si vagi urme de inteligenta... :evil: :evil:

Asa ca, stai in banca ta si ...sanatate ! :wink:
Vladut,daca ceva nu iti convine delete la cont si gata!!!!!
Informatile de pescuit nu au inceput pe crapmania si nici nu se vor termina aici....................

Nu,dar aici le gasesti pe cele mai bune! :wink:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Vladut Mateianu »

Iar daca ai tine pasul, ai invata sa fi mai concret, mai putin aplaudac si mai cu bun simt.... Oricum, nu este cazul de DELETE, simt ca nu esti chiar baiat rau.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

zeus
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mar 22, 2009 22:46
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de zeus »

Mai oameni buni...stau si ma minunez :? .....facem apologia escaladarii conflictului?

Ce dracu...suntem oameni in toata firea...macar incetati sa va spalati rufele in public!Aici nu este vorba nici de studii nici de pozitia sociala...nici de nr de postari!

TOLERANTA!!!! :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”