Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Claudiu Garlea »

Momentam este o bucata in stocul magazinului, se poate comanda.

http://www.totalfishing.ro/minciog-carp ... 47134.html

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Vladut Mateianu »

Alin Galbenu scrie:Exista POS la mai multe magazine, Abrevis, Energo, Decathlon, Relax Spinning, etc dar cel mai bine este sa veniti cu bani cash.
Referitor la parcare, daca intrati pe la Kanal D, imediat in capat pe dreapta, este o parcare destul de mare si incapatoare.
Si moka ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

robert 82
Mesaje: 56
Membru din: Vin Dec 28, 2012 19:45

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de robert 82 »

Thomas Cristian scrie:Hai ca maine merg si eu la targ. Din pacate singur pt ca colegul meu pescar nu "haleste" targurile. Ma duc la TF pt o croseta,niste carlige si cam atat:))
Deci nu la prima ora ?
Nu ai cum sa te rezumi la atat ! :D La Senzor au nada la 2 lei punga direct din butoaie si sfaturi de la oameni cu experienta(sunt si baieti de la Sulimanu prezenti) cu sfaturi si recomandari, eu azi am last peste 3 milioane acolo si m-au si condus baietii cu "bagajele" la masina ! Sunt si standuri frumoase dar cu preturi de sezon estival, nu strica intai sa le vedeti siteurile ca sa nu va para rau ! Azi a fost un program superb de cantece lipovenesti la cherhanaua Jurilovca de unde am luat si preparate de peste de peste 2 milioane, in total am lasat vreo 7-8 milioane la targ cu sotia de mana ! :D
Vancea Robert

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de osc1or »

razvan u. scrie:
osc1or scrie:Sa vezi maine buluc la prima ora, bataie pe sepci si pe vergi.. :))

P.s. 'autocarele' unde le-ati parcat?

Trimis de pe al meu GT-I8200 folosind Tapatalk
De ce intrebi?
Mergi la expo?
Maine dimineata sunt la expo.
Sper sa mai prind si eu o undita!!

Trimis de pe al meu GT-I8200 folosind Tapatalk
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Thomas Cristian
pescar de competitie
Mesaje: 1273
Membru din: Joi Oct 04, 2012 17:35
Puncte: 0
Localitate: Otopeni

Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Thomas Cristian »

robert 82 scrie:
Thomas Cristian scrie:Hai ca maine merg si eu la targ. Din pacate singur pt ca colegul meu pescar nu "haleste" targurile. Ma duc la TF pt o croseta,niste carlige si cam atat:))
Deci nu la prima ora ?
Nu ai cum sa te rezumi la atat ! :D La Senzor au nada la 2 lei punga direct din butoaie si sfaturi de la oameni cu experienta(sunt si baieti de la Sulimanu prezenti) cu sfaturi si recomandari, eu azi am last peste 3 milioane acolo si m-au si condus baietii cu "bagajele" la masina ! Sunt si standuri frumoase dar cu preturi de sezon estival, nu strica intai sa le vedeti siteurile ca sa nu va para rau ! Azi a fost un program superb de cantece lipovenesti la cherhanaua Jurilovca de unde am luat si preparate de peste de peste 2 milioane, in total am lasat vreo 7-8 milioane la targ cu sotia de mana ! :D
M-ai convins Robert ! Cu siguranta iau ceva bile,pasta, etc . Nu ma pot abtine sigur ! :)) sper sa mai gasesc ceva !
Seara buna !

CPK Carp & More
Mesaje: 119
Membru din: Mar Mai 08, 2012 12:21

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de CPK Carp & More »

Salut,

In standul nostru toate produsele sunt reduse...de la 30% pana la 60%.

Va așteptam.

Multumim celor care ne-au vizitat pana acum.

Avatar utilizator
Ursu Florin
Mesaje: 263
Membru din: Mar Apr 14, 2015 23:36
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Ursu Florin »

Cineva mi-a sters un post.... CPK cum puteti spune ca toate produsele le aveti cu reducere de 30-60% cand eu am cumparat saptamana trecuta de la Decathlon boilies Squid&Plum de 16mm cu 16.9 ron si la voi in stand era la acelasi pret astazi?
Am cumparat si de la voi bile de carlig care mi s-au parut foarte interesante, dar reducerea de 30-60% nu este la toate produsele. :roll:
Din om "faci" pescar usor, dar din pescar nu mai ai cum sa "scoti" om.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ultima zi de targ, dar cu multe produse proaspete care au sosit azi-noapte de la productie ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

dancalinescu
Mesaje: 242
Membru din: Lun Aug 03, 2015 13:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de dancalinescu »

Thomas Cristian scrie:
robert 82 scrie:
Thomas Cristian scrie:Hai ca maine merg si eu la targ. Din pacate singur pt ca colegul meu pescar nu "haleste" targurile. Ma duc la TF pt o croseta,niste carlige si cam atat:))
Deci nu la prima ora ?
Nu ai cum sa te rezumi la atat ! :D La Senzor au nada la 2 lei punga direct din butoaie si sfaturi de la oameni cu experienta(sunt si baieti de la Sulimanu prezenti) cu sfaturi si recomandari, eu azi am last peste 3 milioane acolo si m-au si condus baietii cu "bagajele" la masina ! Sunt si standuri frumoase dar cu preturi de sezon estival, nu strica intai sa le vedeti siteurile ca sa nu va para rau ! Azi a fost un program superb de cantece lipovenesti la cherhanaua Jurilovca de unde am luat si preparate de peste de peste 2 milioane, in total am lasat vreo 7-8 milioane la targ cu sotia de mana ! :D
M-ai convins Robert ! Cu siguranta iau ceva bile,pasta, etc . Nu ma pot abtine sigur ! :)) sper sa mai gasesc ceva !
Seara buna !
Unde spanac ati vazut voi baietii de la Sulimanu cand eu am vazut doar femei frumoase la standurile de balti? :lol:

@Vladut : Asta inseamna sa fii mafiot. Cand baietii tai erau asaltati de cumparatori, tu faceai PR. 8)
PS: Meserie de nada ce aveati voi acolo. Daca aveam de unde lua carucioare ca la Kaufland, alta era situatia. :lol:

CPK Carp & More
Mesaje: 119
Membru din: Mar Mai 08, 2012 12:21

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de CPK Carp & More »

Cretzu194 scrie:Cineva mi-a sters un post.... CPK cum puteti spune ca toate produsele le aveti cu reducere de 30-60% cand eu am cumparat saptamana trecuta de la Decathlon boilies Squid&Plum de 16mm cu 16.9 ron si la voi in stand era la acelasi pret astazi?
Am cumparat si de la voi bile de carlig care mi s-au parut foarte interesante, dar reducerea de 30-60% nu este la toate produsele. :roll:
Spunem pentru ca asta este adevarul:

http://www.decathlon.ro/boilies-cu-arom ... 31713.html

Boiliesurile pe care tu le-ai cumpărat de la Decathlon sunt Caperlan nu CPK .

http://www.decathlon.ro/boilies-pescuit ... 35366.html

Iar daca era sa fie cum zici tu cu prețul de 16 lei in Decathlon este dreptul lor sa faca ce doresc cu marfa pe care au achitat-o.

Dar prețul este 21'9 iar prețul de care spui tu cred ca este imposibil sa il aibă deoarece este sub prețul de achiziție.

In rest aproape toată marfa este productie 2016 ...ce am avut din 2015 ...am facut super promoții cu produse de 33 de lei la 9 lei sau 19 lei la 9 lei etc.

Va așteptam.
Ultima oară modificat Dum Feb 14, 2016 9:01 de către CPK Carp & More, modificat 1 dată în total.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”