Campionatul national de pescuit la crap 2010

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
bobo
Mesaje: 75
Membru din: Mie Feb 27, 2008 15:30

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de bobo »

:shock: :shock:

ionescu marian m
Pescar de competitie
Mesaje: 514
Membru din: Lun Dec 28, 2009 22:04
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de ionescu marian m »

Vladut Mateianu scrie:
ionescu marian m scrie:ca sa vedem care este parerea generala domnul moderator ar putea sa faca un sondaj gen cel de la alegerile prezidentiale intre : 2 pescari sau loturi, care sa fie doar orientativ. A-mi cer scuze daca am deranjat nevoind sa intru in polemici cu nimeni
Sondajul este facut. Fiecare club isi va expune parerea la sedinta din 16 ianuarie, asta dupa ce au avut loc discutii in interiorul clubului si s-a votat sistemul.
Viitorul asta este, cand se tine cont de parerea celor care fac acest sport in mod organizat, nu cand se tine cont de parerea celor care pescuiesc la bomba pe la Belciugatele sau pe Lacul Morii ! :wink:
---------------------------------------------------------------------------------------------------dupa cum am mai spus nu vreau sa intru in polemici mai ales cu pescari consacrati ca tine dar cred ca ai gresit daca te referi la mine ca dau la bomba si nici pe belciugatele nu am fost niciodata. As intra intr-un club dar scandalurile si dusmaniile ma fac sa ma gandesc de doua ori :wink: :wink:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de gor965 »

shimanobig scrie:
andrei1982 scrie:fiind la prima postare pe crapmania , chiar daca av crede ca sunt o clona vreau sa va spun si o parere personala privita din afara cluburilor sau partiilor implicate

- AV un mare betiv cu un CV la timpul lui facut pe furtaciuni si smecherii
-VM un alt nenorocit care isi vede interesul lui material , calca pe toate cadavrele pt un amarat de leu sau euro , un caracter josnic de infractor crescut printre gasti de cartier
-CR , nu putea decat sa fie la inaintare pt veri si sa-si ia fapta asupra lui cu fals si uz de fals
-VP , un alt idiot bagat la inaintare , un pescar fara valoare in toata cariera lui de pescar

daca sunte ti cu sange in instalatie , lasa ti acest mesaj , daca il sterge ti ganditiva ca tot o sa ajungeti la puscarie , acolo unde va e locul
..................
Tare ash vrea sa fi in fata mea sa-ti dau 3 secunde.Ce latura de biped :!:
Eu cred c-ai recunoaste persoana si ai suferi un soc ! :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de RazvanG »

gor965 scrie:
shimanobig scrie:
andrei1982 scrie:fiind la prima postare pe crapmania , chiar daca av crede ca sunt o clona vreau sa va spun si o parere personala privita din afara cluburilor sau partiilor implicate

- AV un mare betiv cu un CV la timpul lui facut pe furtaciuni si smecherii
-VM un alt nenorocit care isi vede interesul lui material , calca pe toate cadavrele pt un amarat de leu sau euro , un caracter josnic de infractor crescut printre gasti de cartier
-CR , nu putea decat sa fie la inaintare pt veri si sa-si ia fapta asupra lui cu fals si uz de fals
-VP , un alt idiot bagat la inaintare , un pescar fara valoare in toata cariera lui de pescar

daca sunte ti cu sange in instalatie , lasa ti acest mesaj , daca il sterge ti ganditiva ca tot o sa ajungeti la puscarie , acolo unde va e locul
..................
Tare ash vrea sa fi in fata mea sa-ti dau 3 secunde.Ce latura de biped :!:
Eu cred c-ai recunoaste persoana si ai suferi un soc ! :lol:



Se prea poate.... :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

andrei1982
Mesaje: 38
Membru din: Mie Dec 30, 2009 21:47

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de andrei1982 »

shimanobig scrie:


Auzi mai cap de Zebrocapra, sti care este umila mea parere?Lasand faptul ca esti un travestit nu o clona,eu cred foarte tare ca tu nu ai avut jucarii cat ai fost mic si tare mai suferi din pricina asta.Pai mai Naomi sau Tarki sau cum vrei tu sa-ti spun ca tot aia este,daca tu sti atat amar de lucruri de ce nu iesi in fata cu o semnatura sau sa te prezinti si sa spui ce si cum vrei?Dar de fapt ce pretentii sa ai de la o Izaura?Tare ash vrea sa fi in fata mea sa-ti dau 3 secunde.Ce latura de biped :!:

auzi domn shimano , pe alt forum av ameninta pe un pescar din belgia ca la prima venire in romania il asteapta yamaha si il ia la bataie ...

da nu vati saturat de acesti oameni care se cred miezuri ?

pana candd o sa le mearga ?

iti mai dau o sansa sa ma cunosti . am inteles ca tu esti mare si tare de 120 si ceva de kg , eu nu am decat 98 , 1.92 si nici pic de slana ,te astep oricand sa facem cunostiinta , te mai las putin si te anunt unde sa ma gasesti , acu am luat ceva oboseala dupa sarbatori , dar te astept si pe tine la sala , adresa este pe strada caminului nr. 6 , intreabal pe ciprian de mine .

ma numesc Niculescu Andrei


si la multi ani

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de Cristi Y »

@ Andrei 1982

Te rog da un copy- paste la postarea in care Andrei Vladeanu afirma faptul ca eu astept pe cineva SA-L BAT !!

Atentie mare la referirile neargumentate !!!

Astept cu mult interes postarea ta
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

@ionescu marian

Nici vorba sa ma refer la tine ! Vorbeam la general, oamenii la care ma refer cred ca nici nu stiu ca exista siteuri de pescuit.... :oops: :evil:

@cristi

nu te mai baga in seama cu omul ! iti dau eu privat cu cine este ! :wink: Numai sa nu-l ia ostatic piratii somalezi pana atunci.... :D dar la banii lui nu cred ca ar fi o problema ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de RazvanG »

andrei1982 scrie:
shimanobig scrie:


Auzi mai cap de Zebrocapra, sti care este umila mea parere?Lasand faptul ca esti un travestit nu o clona,eu cred foarte tare ca tu nu ai avut jucarii cat ai fost mic si tare mai suferi din pricina asta.Pai mai Naomi sau Tarki sau cum vrei tu sa-ti spun ca tot aia este,daca tu sti atat amar de lucruri de ce nu iesi in fata cu o semnatura sau sa te prezinti si sa spui ce si cum vrei?Dar de fapt ce pretentii sa ai de la o Izaura?Tare ash vrea sa fi in fata mea sa-ti dau 3 secunde.Ce latura de biped :!:

auzi domn shimano , pe alt forum av ameninta pe un pescar din belgia ca la prima venire in romania il asteapta yamaha si il ia la bataie ...

da nu vati saturat de acesti oameni care se cred miezuri ?

pana candd o sa le mearga ?

iti mai dau o sansa sa ma cunosti . am inteles ca tu esti mare si tare de 120 si ceva de kg , eu nu am decat 98 , 1.92 si nici pic de slana ,te astep oricand sa facem cunostiinta , te mai las putin si te anunt unde sa ma gasesti , acu am luat ceva oboseala dupa sarbatori , dar te astept si pe tine la sala , adresa este pe strada caminului nr. 6 , intreabal pe ciprian de mine .

ma numesc Niculescu Andrei


si la multi ani






Brrrrrr hai ca m-ai convins, nu te mai caut decat dupa sarbatorile de Pasti ca si la mine s-a acumulat ceva grasime si tre sa o dau jos sa ma prezin in cea mai buna forma.Ma poti gasi pe strada Taifunului la nr.6.Intreba la poarta pe nea Costel la ce birou sunt. :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de andrei vladeanu »

andrei1982 scrie: iti mai dau o sansa sa ma cunosti . am inteles ca tu esti mare si tare de 120 si ceva de kg , eu nu am decat 98 , 1.92 si nici pic de slana ,te astep oricand sa facem cunostiinta
tizule,
condamni violenta, iti dai masurile de manechin si chemi barbatii la intalniri.
ce faci pe site-urile de crap, cand tu esti in cautare de caras? :D
The One Team

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Campionatul national de pescuit la crap 2010

Mesaj de RazvanG »

Deci nu am avut numai eu aceasta convingere ca este travestit.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”