Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de gabi1 »

Când la orizont se întrevede ADEVĂRUL,cearta se transformă în luptă. Rețeta e veche, antică și de demult.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de Dan Arghirescu »

Vladut Mateianu scrie:Ma bucur ca apreciezi Dane. Sa nu te mire daca maine la sedinta voi veni cu niste propuneri semnate de mai multe cluburi MEMBRE AGVPS.Citeste comunicatul lui Popescu si vezi daca cluburile care INCA nu sunt membre in federatie(chiar daca au actele depuse) au drept de vot.
La fel, sa nu te mire daca din cei care ii crezi langa tine azi, maine vor vota altceva.....
Asteapta.
Vladut,

am vazut multe in viata desi sunt destul de tanar (zic eu ca sunt inca tanar :D) si am vazut ca omul se suceste in functie de interese personale.... Nu ma mai surprinde nimic daca maine se voteaza altceva, pana atunci exista o decizie a majoritatii. Daca maine se schimba majoritatea, nu ne ramane (asa cum am spus si in postarile anterioare) sa jucam dupa decizia majoritatii sau nu.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sper sa nu va deranjeze daca vin si asociatii membre Agvps la vot, chiar daca nu au de gand sa participe la CN. Este dreptul lor. Si sa nu uit, verifica cate cluburi semnatare fac parte din Agvps....sa nu ai surprize maine. :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de osc1or »

Dan Arghirescu scrie:Ma uitam acum la categoria campionatul national, si la o scurta privire de ansamblu, si ptr cn16 si pentru cn15 s-au creat la fel de multe (la unele mai multe, la altele mai putine...depinde dar multe oricum) vizualizari ca pentru cn17. Doar topicul cu si despre Popescu a fost un record in materie de vizualizari....dar cred ca va fi depasit de topicul cu cn17. Trafic sa fie tata! SMART...jos palaria pentru ideea asta!
Adevarat.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de Dan Arghirescu »

Vladut Mateianu scrie:Sper sa nu va deranjeze daca vin si asociatii membre Agvps la vot, chiar daca nu au de gand sa participe la CN. Este dreptul lor. Si sa nu uit, verifica cate cluburi semnatare fac parte din Agvps....sa nu ai surprize maine. :wink:
Eu tare mi-as dori sa ajung maine la adunare ... din pacate mai si muncesc si nu am zile libere, mai ales acum pe sfarsit de an. Promit ca pana maine fac tot ce pot astfel incat sa ajung si eu la sedinta, dar sansele sunt minime ... Ar fi interesant de inregistrat scandalul care va fi bun de predat copiilor nostrii cu titlul ASA NU.

Tapu
Mesaje: 49
Membru din: Mar Noi 17, 2015 14:03
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de Tapu »

Buna dimineata!

EST vs Vest! Nord vs SUD! Ungaria vs Romania! amenintari! jigniri! conspiratii! atacuri personale! atacuri la profesiile pe care le avem! ODE inchinate PRESEDINTELUI mult iubit! Scuze! iar atacuri! Iar scuze! cluburi care apar din joben! WOOOW!

INTERES NATIONAL! Woow!

zici ca CIA, FBI, KGB, MI6, SRI, MOSAD, etc..si-au dat intalnire pe acest forum. Este foarte tare.

Dar...eu am o dilema: DESPRE SI DE PESCUIT CAND SE VA DISCUTA???

m-a cuprins scarba!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de gabi1 »

osc1or scrie:
Dan Arghirescu scrie:Ma uitam acum la categoria campionatul national, si la o scurta privire de ansamblu, si ptr cn16 si pentru cn15 s-au creat la fel de multe (la unele mai multe, la altele mai putine...depinde dar multe oricum) vizualizari ca pentru cn17. Doar topicul cu si despre Popescu a fost un record in materie de vizualizari....dar cred ca va fi depasit de topicul cu cn17. Trafic sa fie tata! SMART...jos palaria pentru ideea asta!
Adevarat.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Dinule, tu la ce pom ginecologic ești arondat? :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Re:

Mesaj de Dan Arghirescu »

Adi Forest scrie: Si te rog sa ma scuzi, ca nu am nimic personal cu tine, dar deja cred ca uni baieti de la tine din club incep sa intreaca masura, ar trebui sa ii mai temperezi un pic si sa le explici ca viata e mai frumoasa cateodata cand bei apa plata la cafenea in loc de cacao....
Dl. Visan, cu respect va informez ca eu, de aproximativ 1 an, nu mai fac parte din Clubul Tomis (chiar daca sunt din Cta) si vorbesc in numele meu personal. Cand am sa postez un comunicat oficial din partea unui club...atunci schimbam joaca.
Sa ai o zi mai usoara fata de cea de ieri!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de gabi1 »

surgeon scrie:
gabi1 scrie:
Mai aveți puțin si implorau ...
:shock:
güzel kadın(dan)...pe ce pune mâna, bagă-n gură! :lol: :lol:
despre fata frumoasa...ce sa zic...ca nu stiu la ce te referi. O sa intreb comunitatea turca din Dobrogea...

Nitu Teodor Stefan - membru fondator Club Tomis Carp, membru in CD al CTC.
Vorbește lumea despre un club exclusivist în zonă(Naomi Feng Shui), știți ceva despre el :roll: :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Re:

Mesaj de pharaoh »

Vladut Mateianu scrie:
surgeon scrie: Vlăduț, la concursul CTC ai fost întrebat dacă vrei factura si ai zis nu...nu este nici un fel de problema. Iti promit ca vei primi factura si chitanță zilele astea. Este ok acum.
Stai linistit, nu este nevoie. Era doar un exemplu, de multe ori nu vedem cacatul in care calcam datorita ochelerilor de soare ! :wink:
Era un exemplu foarte prost, Vladut. Data viitoare te rog sa-ti cauti mai bine exemplele.
Marius Sârbu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”