Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26.02.

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
surgeon
Mesaje: 519
Membru din: Vin Sep 05, 2014 23:58
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26.02.

Mesaj de surgeon »

Salut! Momentan, din câte știu, crapmania s-a retras ca partener media al CN. Sunt afișate echipele, etapele, etc... Nu înțeleg ce ar mai trebui afișat... Și de de obscur sau ascuns? Se vrea spectacol, ca pe celalalt topic?

Trimis de pe al meu VTR-L09 folosind Tapatalk
Sa va dea Dzeu sanatate!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de gor965 »

surgeon scrie:Salut! Momentan, din câte știu, crapmania s-a retras ca partener media al CN. Sunt afișate echipele, etapele, etc... Nu înțeleg ce ar mai trebui afișat...
Eu cred ca era buna mai multa transparenta si o mai buna comunicare a tuturor informatiilor. La anvergura acestui CN se puteau face clipuri de promovare, se puteau cauta sponsori, se puteau publica anticipat informatii despre sponsori, despre diferite oferte, se puteau face spoturi cu loturile, conexiunile cu diferite firme de nada, echipament, prezentari ale unor magazine, ale unor balti, etc., etc. Statul asta la cutie, ca sa nu ne ia vantul discutiilor pe forum, nu face bine nici mediatizarii si nici atragerii de sponsori. Daca ar trebui exploatat corect acest eveniment, eu nu m-as limita la cele cateva zile de pescuit efectiv pe balta. Zic si eu... :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
surgeon
Mesaje: 519
Membru din: Vin Sep 05, 2014 23:58
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26.02.

Mesaj de surgeon »

Pai... Cine trebuia sa facă asta, dacă nu partenerul media... Crapmania???

Trimis de pe al meu VTR-L09 folosind Tapatalk
Sa va dea Dzeu sanatate!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de Vladut Mateianu »

surgeon scrie:Pai... Cine trebuia sa facă asta, dacă nu partenerul media... Crapmania???

Trimis de pe al meu VTR-L09 folosind Tapatalk

Am cerut transparenta totala si de ce am dat ? O braila cu denumire de CN al Ligii de Spining ? Agvps refuza sa se numeasca organizator. Refuza sa semneze un contract prin care sa garanteze ca castigatorul acestui turneu va reprezenta Romania la CM. Daca clubul meu castiga turneul si Agvps nu ma inscrie la CM, cine imi da banii inapoi ? Ca ptr asta bagam cateva mii bune de euro...

In alta ordine de idei, am cerut postarea procesului verbal de la ultima sedinta. Adica transparenta. Imi pare rau, dar un turneu asa mare nu se face pe whatsup sau pe fb. Iar Crapmania sa dea 6000 de euro si sa fie luata si la misto.. :cry:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
surgeon
Mesaje: 519
Membru din: Vin Sep 05, 2014 23:58
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26.02.

Mesaj de surgeon »

Nu pot sa nu îți dau dreptate în privința transparentei, dar sunt sigur ca un dialog corect putea sa ducă la rezolvarea problemelor. Poate mai exista o cale de reconciliere.

Trimis de pe al meu VTR-L09 folosind Tapatalk
Sa va dea Dzeu sanatate!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de gor965 »

surgeon scrie:Pai... Cine trebuia sa facă asta, dacă nu partenerul media... Crapmania???
Deci Crapmania trebuia sa gaseasca sponsori, sa faca fotografii, sa faca emisiuni video, sa prezinte magazine, sa prezinte producatori de nada, sa faca reclame, spoturi, bannere, etc. , sa dea si niste bani la premii ... toate bune si frumoase, dar daca nu gaseste sponsori, cum si ptr. ce sa faca toate astea ? E clar ca daca nu ai un fond pe baza sponsorizarilor, n-ai cum sa sustii toate astea, cat ar fi sit-ul de mare. Nema trafic, nema reclama, nema sponsori... :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de razvan u. »

Vladut,
O simpla intrebare te rog: sponsorizarea Crapmania are vreo legatura cu compania Shimano?
C. S. PELICANUL

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de Lucian SV »

Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele. Practic promovarea ar trebui să înceapă după tragerea la sorți de F&H. „Cadou” pv-ul unde tot noi suntem cu cash-ul ca de fiecare dată!
Fişiere ataşate
pag 2.JPG
pag 2.JPG (303.69 KiB) Vizualizat de 2610 ori
pag1.JPG
pag1.JPG (276.09 KiB) Vizualizat de 2610 ori

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de Vladut Mateianu »

razvan u. scrie:Vladut,
O simpla intrebare te rog: sponsorizarea Crapmania are vreo legatura cu compania Shimano?
Absolut deloc.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de Vladut Mateianu »

Lucian SV scrie:Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele. Practic promovarea ar trebui să înceapă după tragerea la sorți de F&H. „Cadou” pv-ul unde tot noi suntem cu cash-ul ca de fiecare dată!
Cum iti mai dai tu cu parerea pe banii altora... :oops: Esti cumva organizatorul acestui eveniment de postezi tu ceva care pana acum circul pe mesaje private si pe grupuri pe fb ? E normal ? De ce nu bagi tu mana in buzunar si bagi 6000 euro, ca apoi sa-mi dau si eu cu parerea despre ce ar trebui sa faci ca sponsor ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”