Strategie de marketing - Magazinul Big Fish

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Strategie de marketing - Magazinul Big Fish

Mesaj de popescu59 »

Mai Albert serios chiar nu iti dai seama ca esti bolnav baiete? Tu ai scris ca atunci cind iti spune unul ca esti beat stai in dilema dar cind iti spun mai multi ca esti beat te duci la culcare . Deci tu imi dai mie replici de genul asta dar de fapt nu sunt valabile si pentru tine . Omule esti praf si pulbere sa nu mai spun ca esti obsedat de dusul meu de la rulota :lol: :lol:
Mai vreau sa te atentionez ceva si te rog frumos sa incetezi cu asfel de iesiri, una sa iti spuna cineva ca esti bolnav si trebuie sa mergi la medic si alta este sa faci omul mizerabil , chiar nu vrei sa incetezi cu astfel de jigniri ? Chiar nu te duce capul la mai mult ? Ai jignit pe toata lumea cu, care ai intrat in contact ti se pare ca e normal asa ?Asculta sfatul meu si mergi la medic , si explica medicului ca esti obsedat de unul care are dus la rulota si vezi poate te interneaza la balamuc si te refaci , serios chiar imi este mila de tine .
Imi cer scuze pentru off dar acest obsedat atotstiutor, atotcunoscator in toate domeniile este sub orice critica . Nu ar fi nici o problema ca dai o replica dar nu e corect sa jignesti pe toata lumea . Sa fiu sincer nu am citit sau auzit pe nicaieri de marele savant de renume mondial ALBERT, care este obsedat de dusul meu de la rulota . :lol: :lol:
Ionut72 - respect, l-ai facut praf pe dl Albert, se vedea de la 1 km ca nu e de niveleul tau . :lol: :lol:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Strategie de marketing - Magazinul Big Fish

Mesaj de gor965 »

Mircea_ Cojocaru scrie:....... consider acest topic inchis.
Dupa cum se vede, autorul topicului s-a lamurit, iar cativa useri au luat-o iar pe aratura, asa ca ...
Topic inchis !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”