Eliminare Clubul Pescarilor

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ Firimita

tu chiar crezi ca o sa iti asculte cineva ineptia pe care o sustii?
o sa te duci sa spui domn'e mie mi-a murit un crap si astia m-au descalificat.
eu zic ca este dovada de paranoia.
si stai linistit ca ma bucur in continuare...mult si bine.
cu consolarea nu-mi fac probleme...m-am consolat aseara cu colegii din APCR mult si bine.
noi la betie asa-i spunem consolare...poate ar trebui sa nu te mai consolezi asa non stop... :roll: :roll: :roll: :roll:
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

se pare ca am gresit, am facut o comfunzie...echipa lui oana era alta. am suparat pe cineva ? de ce sariti asa cu gura toti clubu pescarilor >? eu am spume pe hotul de oana nu pe voi asa ca nu mai jigniti aiurea pentru o greseala, am vazut ca sinteti uniti de sariti toti cu gura pe un om de-l faceti varza.

domnu faramita, nu stiu ce treaba ai tu cu fane spoitorul, dar eu doar am citat ceva de pe alt sait de pescuit. acum ca te vad ca esti interlop nu mai comentez nimic de tine, ca am familie numeroasa , sa moara maama ! :D

de la unu de se semneaza clubu pescarilor am cumparat eu crap anul trecut ! Da nu mia mai aduc aminte , poate ma ajuta cineva ! :D

Firimita
Mesaje: 25
Membru din: Mar Noi 07, 2006 8:41

Mesaj de Firimita »

@gabi

in afara de betie si incorectitudine sunt sigur ca altceva nu stiti....

a mai fost trimis Rosioru la noi in stand sa ne imbete ca sa castige echipa lui la Open Tancabesti, dar n-a reusit....
CLUBUL PESCARILOR

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ Firimita

aaaaaaaaaaaa a vrut sa va imbete Rosioru da n-a reusit ...v-ati facut morti singuri...ce sa faci.. am auzit ce chiolhan ati facut sambata seara la Tancabesti.
ce misto...

betie...e un fel de a spune ca beat nu a fost nimeni...am folosit termenul ca sa intelegi si tu... ca doar il auzi foarte des
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

voronin
Mesaje: 35
Membru din: Sâm Sep 17, 2005 20:22

Mesaj de voronin »

@ulise

nu stii cine semneaza clubul pescarilor?
intreaba l pe parfenie cum il cheama si de ce are interdictie pe tincabesti.

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

voronin scrie:@firimita

nu are importanta ca ai tinut pestele mai aproape sau mai departe ca tatae.
puteai sa l tii sub mal. important era sa nu moara.

@jujac

aici se vorbeste de pescuit sportiv.
mi a spus cineva ca la tine oricum moare pestele. ca moare in sac or in portbagaj tot la piata ajunge.
@Voronin sau [Dracusor ], pt. ca asta inseamna pe ruseste, porecla ta pina la urma :!: Stiu ce vorbeste lumea despe mine :!: Si mai stiu cati DUSMANI am in rindul pescarilor, asa ca nu-mi spui nici o noutate :wink: Acei [ CINEVA ] care care ti-au vorbit despre pestii mei ; SA VINA CU PROBE SI DOVEZI :!: Nu doar cu VORBE :!:
CLUBUL PESCARILOR

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@ulise

Daca te semnezi cu numele real, poti continua polemica cu Victor Oana, e treaba ta. Daca ramai sub anonimat si continui cu jignirile zbori de aici !

@voronin

Problemele tale personale cu Jujak si acuzatiile aduse nu fac subiectul acestui topic, asa ca te rog rezolva-ti problemele cu Jujak in alta parte...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

voronin scrie:@ulise

nu stii cine semneaza clubul pescarilor?
intreaba l pe parfenie cum il cheama si de ce are interdictie pe tincabesti.
@Voronin Daca tot esti asa documentat .....poate ne spui tu.......... :!:
CLUBUL PESCARILOR

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

ulise scrie:se pare ca am gresit, am facut o comfunzie...echipa lui oana era alta. am suparat pe cineva ? de ce sariti asa cu gura toti clubu pescarilor >? eu am spume pe hotul de oana nu pe voi asa ca nu mai jigniti aiurea pentru o greseala, am vazut ca sinteti uniti de sariti toti cu gura pe un om de-l faceti varza.

domnu faramita, nu stiu ce treaba ai tu cu fane spoitorul, dar eu doar am citat ceva de pe alt sait de pescuit. acum ca te vad ca esti interlop nu mai comentez nimic de tine, ca am familie numeroasa , sa moara maama ! :D

de la unu de se semneaza clubu pescarilor am cumparat eu crap anul trecut ! Da nu mia mai aduc aminte , poate ma ajuta cineva ! :D
PRIPASEL , DACA BATII APROPOURII LA PERSOANA MEA , ATUNCI AFLA CA EU NU MAI BAT TANCABESTIUL DE 2 ANII. ASA K NU AI CUM SA PROBEZI SPUSELE TALE........ :!:
CLUBUL PESCARILOR

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

voronin scrie:@ulise

nu stii cine semneaza clubul pescarilor?
intreaba l pe parfenie cum il cheama si de ce are interdictie pe tincabesti.
E valabil si pt. tine ........... :lol:
CLUBUL PESCARILOR

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”