AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de gabi1 »

Stefan Popescu scrie:Și până și participanții la CM mi-au dat dreptate.
Apropo, eu am fost să-i susțin la fața locului.
Și&și... :shock:
Șacalul auriu încă se hrănește cu iluzii. :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de nicuB »

Stefan Popescu scrie:Subiectul este altul.
Si care-i subiectul?
Banuiesc ca ati fost la fata locului ca sa-i lingusiti putin, dupa ce o lunga perioada ati aruncat cu zoaie in ei si in medaliile lor. Cand ati vazut ca vi se trage presul de sub picioarea ati schimbat tactica, acum sunteti prietenul omului :)
Ca si pana acum, nu aveti niciun raspuns concret, la nicio intrebare.......doar vorbe goale.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de Stefan Popescu »

Se pare că nu înțelegi limba româna. Topic-ul se adresează cluburilor. Tu ești doar un nicuB. Înțelegi? Nu-ți datorez nici un răspuns. Pricepi? La fel cum nu datorez nici un răspuns la ceilalți imbecili care se bagă în seamă, cu larga îngăduință a moderatorului, care tolerează niște expresii nepermise pentru un om civilizat, la adresa președintelui Federație Române de Pescuit Sportiv.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de gor965 »

Stefan Popescu scrie:...Vezi că ți-am pregătit un Carnet de Arbitru.Poți să vi să-l ridici. Sau ai uitat că ai făcut cursurile la federație? ....
Eu n-am uitat si nici nu consider ca m-a invatat ceva federatia pe mine. Aveam destula experienta ca sa trec de cursurile alea, dar dupa cum v-am mai spus, de la atestare au trecut aproape 7 ani si acum nu ma mai intereseaza...de fapt, nu-i mai vad rostul, din moment ce federatia nu organizeaza nimic ca sa dea de lucru la zecile de arbitrii pe care i-a atestat.

p.s.
In continuare va sfatuiesc sa evitati limbajul imperativ pe forum si sa va apucati serios de treaba la federatia dvs....dar serios legat de pescuit, nu legat de procese si plangeri penale, ca la astea stati exagerat de bine. :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de nicuB »

Stefan Popescu scrie:Se pare că nu înțelegi limba româna. Topic-ul se adresează cluburilor. Tu ești doar un nicuB. Înțelegi? Nu-ți datorez nici un răspuns. Pricepi? La fel cum nu datorez nici un răspuns la ceilalți imbecili care se bagă în seamă, cu larga îngăduință a moderatorului, care tolerează niște expresii nepermise pentru un om civilizat, la adresa președintelui Federație Române de Pescuit Sportiv.
Nu-mi datorezi nimic, ai dreptate. Datorezi doar statului roman.......niste bani si explicatii. Atat. In rest, esti un biet muritor, plin de frustrari, care trece prin viata neobservat si nebagat in seama de nimeni.
Te deranjeaza adevarul........pt ca, de obicei, nu-i de partea ta.
Ai reinceput sa scrii pe forum prostii de om infantil.
Pai nu tu ii injurai si-i amenintai pe cei care merg la mondiale fara avizul tau? Iar acum te-ai dus sa te guduri pe langa ei.
Care-i contributia ta la acest succes? Amenintarile cu tribunalul? Sau poate crezi ca amenintarile tale i-a intarit? :)
Cat priveste limbajul civilizat, din partea mea ai avut parte de el....pana la un moment dat.
N-ai cum sa fi presedinte, indif ce spun actele. N-ai veleitati de lider. Pricepi? Te-ai nascut ratat si asa o sa o duci cate zile ai, din pacate pt tine.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de Stefan Popescu »

„Câinele moare de drumul lung și prostul de grija altuia”. Eu am locul meu în istoria pescuitului sportiv din România. Indiferent dacă îți place ție sau nu. Valabil și pentru alții asemeni ție. Tu în schimb vei muri ca Nicu Be beșel. Și peste tine se va așterne uitarea. Așa este?

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de nicuB »

Stefan Popescu scrie:„Câinele moare de drumul lung și prostul de grija altuia”. Eu am locul meu în istoria pescuitului sportiv din România. Indiferent dacă îți place ție sau nu. Valabil și pentru alții asemeni ție. Tu în schimb vei muri ca Nicu Be beșel. Și peste tine se va așterne uitarea. Așa este?
Asa crezi tu, ca nu mai pot eu de grija ta? De tine se mai intereseaza doar prietenii tai, Rudotel si Calmogen. Esti un batran infantil. Atat. Singura ta realizare este ca ai stat pe post de Ana lu' Manole dupa revolutie. Numele tau este sinonim cu prostia. Dovada sta si faptul ca raspunzi agresiv la intrebari pertinente. Dupa care te superi cand te ia lumea peste picior. Ce realizari are federatia in acest an? Stiu, nu-i treaba mea......

Mugu
Mesaje: 70
Membru din: Dum Mai 13, 2012 9:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de Mugu »

Nu ati votat voi sa fie lasat mascariciul sa zburde liber pe forum ? Acum va face imbecili si se mira de ce nu intervine moderatorul sa va amendeze tot pe voi. Happy ?

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de Albert »

Stefan Popescu scrie:Eu am locul meu în istoria pescuitului sportiv din România.
Nu tu. Tu esti doar inca un user pe acest forum.
Daca vorbesti de mustata de la Alba, ai dreptate. Pana sa apara el locul de hazna era greu de obtinut. Dar el a reusit cu brio sa si-l insuseasca din prima zi iar de atunci se balaceste in propriile zoaie..Perpetuum mobile in hazna.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: AFILIERI CLUBURI SPORTIVE

Mesaj de gabi1 »

L-au ridicat!!! Îi probează o ”cămașă” specială. :lol: :lol:
Imagine
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”