Polemici concurs Cupa Campionilor

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Alexa Silviu
Mesaje: 367
Membru din: Lun Mar 26, 2012 20:14
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Polemici concurs Cupa Campionilor

Mesaj de Alexa Silviu »

clpotelul Delkim inventat de noi

claudiupascu
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 14, 2009 22:55

Re: Polemici concurs Cupa Campionilor

Mesaj de claudiupascu »

Imi dau cu parerea ca de asta e deschis topicul.
In legatura cu nr.pripoanelor intrebarea era ptr.ei nu ptr.tine.
Nu am vrut nici un moment sa-i scuz sau sa le iau apararea ptr.ce sa intamplat.Eliminarea e corecta dar asta nu ma face sa te cred pe tine.
Dupa cum ai vazut si Razvan s-a limitat sa elimine echipa pe baza faptului ca a gasit firul in apa.Restul e can can.Atat din partea lor cat si a voastra.
Daca tu crezi ca e cineva atat de imbecil sa puna trei pripoane ziua ,cu clopotei ca si avertizori,sa va lase in stand sa-i descoperiti iar apoi sa astepte arbitru sa-i elimine e treaba ta.
Habar nu am cine sunt persoanele si nici nu ma intereseaza dar asta nu-ti da dreptul sa ma intrebi de ce imu spun parerea.

Avatar utilizator
Alexa Silviu
Mesaje: 367
Membru din: Lun Mar 26, 2012 20:14
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Polemici concurs Cupa Campionilor

Mesaj de Alexa Silviu »

claudiupascu scrie:Imi dau cu parerea ca de asta e deschis topicul.
In legatura cu nr.pripoanelor intrebarea era ptr.ei nu ptr.tine.
Nu am vrut nici un moment sa-i scuz sau sa le iau apararea ptr.ce sa intamplat.Eliminarea e corecta dar asta nu ma face sa te cred pe tine.
Dupa cum ai vazut si Razvan s-a limitat sa elimine echipa pe baza faptului ca a gasit firul in apa.Restul e can can.Atat din partea lor cat si a voastra.
Daca tu crezi ca e cineva atat de imbecil sa puna trei pripoane ziua ,cu clopotei ca si avertizori,sa va lase in stand sa-i descoperiti iar apoi sa astepte arbitru sa-i elimine e treaba ta.
Habar nu am cine sunt persoanele si nici nu ma intereseaza dar asta nu-ti da dreptul sa ma intrebi de ce imu spun parerea.
Eu nu trebuie sa cred pt ca eu am văzut.am fost acolo
Și da se pare ca acei cineva sunt așa cum zici tu
Nu știu de ce ma obosesc sa îți dau ție explicații

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”