CE FERICITI SUNT UNII

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CE FERICITI SUNT UNII

Mesaj de Val »

@Victor Oana

cu tot respectul pe care stiti ca vi-l port , chiar daca d-ta nu crezi in treaba asta , sunt bune si pilduitoare exemplele Dvs , dar nu au legatura cu APCR -ul ala pe care il stiu eu si pe care mi-l imaginez . Repet , nu EXISTA probleme externe ... , exista o simpla dezamagire personala , pe care pina la urma o pot digera si acasa la un pahar de vodca cola ( asta ca sa va ridic mingea la fileu - pentru ca prea m-ati facut betiv cind eram impotriva si prea va vad ca imi apreciati acum postarile , acum cind am ceva rinduri impotriva unei probleme INTERNE a APCR ) .
Stiti bine ca v-am dovedit respect si comportament normal indiferent ce ati scris despre mine . De fapt cred ca nici nu va doriti in mine un dusman si doriti la fel ca si mine sa nu ne guverneze trecutul ( apropo de invataturi .... , aia cu socotelile vechi :wink: ) . Iterez o chestie foarte importanta - intotdeauna am fost bine primit pe Darvari si intotdeauna am avut o relatie "face to face" medie , buna sau foarte buna cu dl. Oana .
Diferenta intre matale si Vladeanu , sec spus si la nivel de gluma , au fost 3-4 consilieri de astia betivi ca mine , pe care sa ii convingi la un moment dat de un proiect pe termen lung . De fapt pe unul l-ai avut - il cheama Cotelici si scrie pe liga de crap . Nu ti-a folosit . :wink: :wink: :wink:

Cu respect .

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CE FERICITI SUNT UNII

Mesaj de Vladut Mateianu »

andrei vladeanu scrie:cati bani ai produs tu, mateianu, pentru apcr?
ca o sa zica lumea ca ploua cu carnati...

TI-AI PIERDUT RABDAREA ? ACUM SUNT "MATEIANU" , NU NE MAI CUNOASTEM ? RUSINE SA-TI FIE SI ASA SA TE AJUTE DUMNEZEU PRECUM ESTE RECUNOSTIINTA TA ......

SI DATORITA MIE (TELEFOANELOR DATE SI MUNCA DE CONVINGERE) APCR NU S-A DESTRAMAT CAND S-AU DESCOPERIT FURTURILE CELEBRE ! EU SA PRODUC BANI PENTRU APCR ? CA SA AVETI VOI (TU SI CU SLUGA TA) MOTIV DE BUCURIE ? :oops: TE INSELI AMARNIC......
DAR, DE-A LUNGUL TIMPULUI, RECUNOSC, AM BENEFICIAT DE FOARTE MULTE AVANTAJE DIN PARTEA APCR (A SE CITI ROSIORU), INCLUSIV DE BANI. DAR, DE ACELEASI FACILITATI AI BENEFICIAT SI TU, DACA NU CUMVA AI UITAT....

AI RAMAS SINGUR SI, DIN PACATE DRUMUL TAU IN ACEASTA LUME ( A PESCUITULUI) SE VA INCHEIA CAT DE CURAND SI INTR-UN MOD PE CARE IL MERITI CU PRISOSINTA..... TE-AI CERTAT SI TE-AI PISHAT PE TOTI CEI CARE TI-AU FOST CANDVA APROAPE, DUPA CE TE-AI VAZUT CU SACII IN CARUTA SI CU BANII IN BUZUNAR (SPONSORIZARI) AI UITAT CE INSEAMNA RECUNOSTIINTA SI RESPECTUL.... :oops: :oops: :oops:

PS POATE LE SPUI CITITTORILOR SI DE CE AI DESFIINTAT FORUMUL DE PE APCR.EU ...... LA REVEDERE.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CE FERICITI SUNT UNII

Mesaj de Val »

Mai baieti ,

avem grave probleme care iarasi si iarasi ataca brandul APCR , la care eu unul tin si ma indeamna sa scriu ca un prost .

Asa cum spunea dl. Oana , cind ne guverneaza trecutul , in masura cind am sarit hopul , suntem penibili ( Vladut )
Pe de alta parte acum , vine Andrei si poarta un dialog gen "damnat" !!! Adica eu sunt condamnat sa duc APCR mai departe si cu cine vrei sa lucrez ?? Orice dialog al tau nu este despre viitor ci doar explica ce au facut oamenii tai din APCR ! Daca ti-ai schimba un pic pozitia acceptata de tine mental si ai gandi ca exista si alte variante in cadrul APCR , poate ti-ai analiza mai bine prestatia . Vei cauta cauze si motive , solutii si "directive"
Nu exista povara mai dulce , atunci cind esti in fenomen si traiesti din asta , sa poti gestiona cu oameni tai , pe timpul tau , pe priceperea ta , pe pasiunea ta de ani de zile , cu performante care te califica , o institutie salvata si plasata beton la foruri superioare . NU e cazul meu - dar pentru tine e manusa !
Sa nu uitam ca atunci cind s-a ales un presedinte , s-a ales pe tupeu , ti-ai luat si tu ceva teapa pe criza ! , acum daca analizezi si pui la concurs acest post , de ce vrei tu ( secretar , presedinte , samd ) la 50 % bani din sponsorizari , este posibil sa ai o multime de manageri si nu pescari la usa ! Fara aroganta cuiva care a promis si a uitat , dar acum face ce face , habar nu am ce aduce el , dar tupeu are maxim !
Pina la urma nu trebuiie sa existe altceva decit manageri in fenomen , care sa te sfatuiasca legal , contabil , samd cum sa faci si ce sa faci cu proiectele comune . Vei scapa de probleme .

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CE FERICITI SUNT UNII

Mesaj de Val »

Caini latra , ursul merge .... vedem si o alta ipostaza . Keep safe , no answer !
Asta asa ca sa nu il parafrazez pe Oliviu , bucatarul meu , care are o duma ..... "Bre - avem o problema de anatomie ....! Eu te bat la cap , pe matale te doate in c...r ...." . Si asa cred ca s-a inventat serialul "Anatomia lui Grey" . :wink: :wink:
Fir Intins !

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CE FERICITI SUNT UNII

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie:
andrei vladeanu scrie:cati bani ai produs tu, mateianu, pentru apcr?
ca o sa zica lumea ca ploua cu carnati...

TI-AI PIERDUT RABDAREA ? ACUM SUNT "MATEIANU" , NU NE MAI CUNOASTEM ? RUSINE SA-TI FIE SI ASA SA TE AJUTE DUMNEZEU PRECUM ESTE RECUNOSTIINTA TA ......

SI DATORITA MIE (TELEFOANELOR DATE SI MUNCA DE CONVINGERE) APCR NU S-A DESTRAMAT CAND S-AU DESCOPERIT FURTURILE CELEBRE ! EU SA PRODUC BANI PENTRU APCR ? CA SA AVETI VOI (TU SI CU SLUGA TA) MOTIV DE BUCURIE ? :oops: TE INSELI AMARNIC......
DAR, DE-A LUNGUL TIMPULUI, RECUNOSC, AM BENEFICIAT DE FOARTE MULTE AVANTAJE DIN PARTEA APCR (A SE CITI ROSIORU), INCLUSIV DE BANI. DAR, DE ACELEASI FACILITATI AI BENEFICIAT SI TU, DACA NU CUMVA AI UITAT....

AI RAMAS SINGUR SI, DIN PACATE DRUMUL TAU IN ACEASTA LUME ( A PESCUITULUI) SE VA INCHEIA CAT DE CURAND SI INTR-UN MOD PE CARE IL MERITI CU PRISOSINTA..... TE-AI CERTAT SI TE-AI PISHAT PE TOTI CEI CARE TI-AU FOST CANDVA APROAPE, DUPA CE TE-AI VAZUT CU SACII IN CARUTA SI CU BANII IN BUZUNAR (SPONSORIZARI) AI UITAT CE INSEAMNA RECUNOSTIINTA SI RESPECTUL.... :oops: :oops: :oops:

PS POATE LE SPUI CITITTORILOR SI DE CE AI DESFIINTAT FORUMUL DE PE APCR.EU ...... LA REVEDERE.
scuze pt intraziere dar am avut putina treaba.
nu vad care e problema daca te apelez mateianu. e numele tau de familie si nu cred ca trebuie sa-mi fie rusine pt asta.

nu inteleg care sunt sacii si a cui e caruta. anul trecut cu banii atrasi de apcr s-a organizat un campionat national si s-a dus lotul la mondiale (planet carp piatra neamt). am muncit f mult fara sa bag in buzunar nici macar un euro.
anul acesta, la fel. s-a intamplat sa pescuiesc in lotul care s-a calificat. asta inseamna ca m-am vazut cu banii in buzunar? in italia am beneficiat si eu exact de aceleasi lucruri ca intreaga delegatie.

nu cred ca e cazul sa vorbesti tu despre recunostinta si - mai ales - de respect.
The One Team

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: CE FERICITI SUNT UNII

Mesaj de Genes Florin »

mai flacai, voi sunteti ne... fericiti?
Balta Puiesti

Andrei Popescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1096
Membru din: Vin Dec 11, 2009 12:13

Re: CE FERICITI SUNT UNII

Mesaj de Andrei Popescu »

Ce este cel mai amuzant la acest topic este titlul `Ce fericiti sunt unii` dar in discutiile din acest topic persoanele la care se face referire sunt in poze cu catuse sunt acuzate de furt etc.

Oricum in lumea asta nimeni nu este perfect.Suntem tradati,dezamagisti sau la randul nostru tradam, dezamagim nevestele, sa iau cel mai dur dar intalnit ex cum putem sa avem pretentia de la un amic sau prieten?!

Ps : Sa luam fiecare persoana ca atare si sa ne analizam mizeria noastra ...first !!!
Pesti, nu povesti !!!

http://www.meetcarp.ro
http://www.bestfivecarp.com
http://www.cpk.ro



Nume utilizator schimbat din toto `U`C

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CE FERICITI SUNT UNII

Mesaj de Andrei I »

Toto ce-i cu melancolia asta? Zici ca ai probleme in dragoste:)
Milionar excentric

Andrei Popescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1096
Membru din: Vin Dec 11, 2009 12:13

Re: CE FERICITI SUNT UNII

Mesaj de Andrei Popescu »

Andrei I scrie:Toto ce-i cu melancolia asta? Zici ca ai probleme in dragoste:)
Era doar un exemplu dar sa nu facem proiecti acum, vb la general :wink: :wink: in dragoaste sunt mai fericit ca niciodata ... :mrgreen: :mrgreen:
Pesti, nu povesti !!!

http://www.meetcarp.ro
http://www.bestfivecarp.com
http://www.cpk.ro



Nume utilizator schimbat din toto `U`C

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”