Protest!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Protest!

Mesaj de gabi1 »

Atata timp cat se intampla treaba asta, totul e o.k. in ce ma priveste.
:lol: :lol:
Te-ai eliberat sufleteste, somn usor. :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Protest!

Mesaj de ionut72 »

Ce somn usor, ca plec la pescuit! :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Protest!

Mesaj de gabi1 »

ionut72 scrie:Ce somn usor, ca plec la pescuit! :D
Ia-ti si dandinete ca nu se stie...
Daca nu glumesti, fire intinse!
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de cornelserbu »

Allen Besnovich scrie:Nu consider ca este necesar sa-mi cer scuze in fata nimanui, poate userilor care pierd timpul citind acest topic.
baiete, esti leit poescu stefan :oops:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protest!

Mesaj de Albert »

Dan M scrie:Astazi l am banat pe Stefan Popescu, cu principalul motiv jignirea unui moderator,
La naiba, cat a jingit zeci de useri, site-ul, forumul crapmania n-ai facut nimic ba ai bagat gogoasa cu "nu-l pot bana ca nu incalca regulamentul" (!!!).
Acum, subit, te-ai atacat ca a jingit moderatorii. Atat. Pfff. Bine, ma bucur ca l-ai banat desi parca vad ca-n 2,3 zile iar apare si da cu zoaie peste tot si voi ne veti spune ca, de fapt, planteaza floricele si nu puteti sa-l banati. Cu atitudine asta nu stiu cum de aveti curajul sa certati restul userilor.
Ala va baga si va scoate si nu-i faceti nimic iar un user ii supune unui analfabet ca e analfabet si-i dati ban.
Dubla masura, ipocrizie...puterea exemplului.
Daca tot comunici poate ne explici de ce il tolerati pe Popescu Stefan pe forum. A siluit regulamentul ne-a jingit pe toti si v-ati facut ca ploua.Ba mai mult, lumea vede ca e doar gura de voi cand va dati cocosi cu regulametu' si incet-incet vor incepe toti sa se comporte ca userul privilegiat. Cum ar fi un forum in care toti "comunicam" precum mizerabilul de la Alba?
Asta vreti?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Multi aveti dreptate, o sa ma implic si eu sa rezolvam "cazul"..... :wink:

Vineri se intoarce adminul din concediu si vom avea o discutie referitoare la atributiile moderatorilor.
Pana atunci imi cer eu scuze in fata lui Ionut, din partea Crapmania.ro !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: Protest!

Mesaj de bogdan5 »

Vladut Mateianu scrie:Multi aveti dreptate, o sa ma implic si eu sa rezolvam "cazul"..... :wink:

Vineri se intoarce adminul din concediu si vom avea o discutie referitoare la atributiile moderatorilor.
Pana atunci imi cer eu scuze in fata lui Ionut, din partea Crapmania.ro !
Altcineva ar trebui sa-si ceara scuze, nu are sens sa "duci crucea" altuia...nu merita.
bogdan5 scrie: Dan.M este o "victima" colaterala a unei dezinformari ca si Ionut72. Nu se pune problema berii si nici a scuzelor, poate doar din partea lui Allen...
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de kelu84 »

Vladut Mateianu scrie:

Pana atunci imi cer eu scuze in fata lui Ionut, din partea Crapmania.ro !

Cand s-o intoarce diseara de la pescuit si intra aici, o sa aiba o surpriza frumoasa :D

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2758
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Protest!

Mesaj de PallBogdan »

kelu84 scrie:
Vladut Mateianu scrie:

Pana atunci imi cer eu scuze in fata lui Ionut, din partea Crapmania.ro !

Cand s-o intoarce diseara de la pescuit si intra aici, o sa aiba o surpriza frumoasa :D
Mi-e greu sa cred ca Ionut nu stie ce fel de om e Vladut... Nu cred ca ar fi asteptat de la el scuze...dar cel putin gestul facut de Vladut ar trebui sa le dea de gandit unora...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Protest!

Mesaj de popescu59 »

Bogdan
Chiar nu ati inteles ca sunteti luati peste picior de 2 useri care sunt acceptati si placuti de mai marii acestui forum ?
Daca si aici unde se pune punctul pe rana clonele cunoscute doar de cei care ii accepta pe acest forum posteaza ironic fara jena , la ce va asteptati ?
Bogdan5 care te ironizeaza aici fara nici cea mai mica problema a jignit multi foarte multi utilizatori ai acestui forum incontinu si apare si aici fara nici un pic de jena .Am sesiszat moderatori si admin despre jignirile aduse multora si nu s-a luat nici o masura impotriva lui , am intrebat cine este acest bogdan5 il cunoaste cineva ? Are vre-o postare in care arata ca a fost la pescuit ca a prins ca nu a prins ceva ? Nu nu dar nu este topic in care el nu intervine impreuna cu gabi1 un alt pescar de top si iau peste picior pe orcine iar celor care ii intreaba cine ia bagat in seama ii jignesc fara retinere . Cind am intrebat cine sunt aceste persoane mi s-a raspuns ca ii cunoaste cutare dar nu se stie cine sunt :mrgreen: .
Deci ce se vrea pe acest forum cind sunt tolerati asemenea useri ( clone ) ?
Cred ca nu mai are rost aceasta intrebare . Si am vazut s-a gasit buba acestui forum POPESCU STEFAN este capul tuturor rautatilor de pe acest forum :lol: :lol: :lol:
Popescu Stefan la fel ca inca citiva de pe acest forum a fost dorit acceptat si tolerat cu buna stiinta pe acest forum , omul nu are nici ce-a mai mica vina , a fost jignit injurat amenintat si a raspuns acelora cu aceasi moneda . Daca s-ar fi aplicat regulamentul ar fi fost banati de mult timp multi care au astfel de comportament si acest forum ar fi fost un forum curat fara injurii, jigniri si atacuri la persoana.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”