Protest!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de cornelserbu »

acidutzu scrie:
cornelserbu scrie:@ popescu 59
in ce-i priveste pe bogdan5 si gabi1, nu sunt decat niste useri hatri si de cele mai multe ori foarte bine informati...mie-mi plac :D
Ne poti spune si noua de ce iti plac acesti hatri?
mda...intrebarea nu poate fi decat retorica, fiindca nu pot sa cred ca nu stii ce inseamna "hatru" :mrgreen:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Protest!

Mesaj de gabi1 »

Dragii mei,
Pe ruta Alexandria, Ploiesti, Pitesti sunt cativa care fac parte din categoria celor care noaptea se viseaza urmariti de Adolf Hitler iar ziua cauta noduri in papura ca sa vada daca numarul lor final e par sau impar. Concluzia o puteti trage singuri. :wink:
In jungla asta sa spui ceea ce simti necesita ceva nebunie. Iar eu am luat o supradoza.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2744
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Protest!

Mesaj de PallBogdan »

gabi1 scrie:Dragii mei,
Pe ruta Alexandria, Ploiesti, Pitesti sunt cativa care fac parte din categoria celor care noaptea se viseaza urmariti de Adolf Hitler iar ziua cauta noduri in papura ca sa vada daca numarul lor final e par sau impar. Concluzia o puteti trage singuri. :wink:
In jungla asta sa spui ceea ce simti necesita ceva nebunie. Iar eu am luat o supradoza.
Ia numeste-i filozofule!!! Pe viitor, inainte de a spune ce simti, uita-te putin si in oglinda!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Protest!

Mesaj de gabi1 »

"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Protest!

Mesaj de ionut72 »

Cu intarziere (pentru care imi cer scuze): multumiri lui George Iorga, fara initiativa caruia si astazi as fi fost "banat"! Multumesc George si sa-ti traiasca baiatul!
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de osc1or »

Forumul crapmania cred ca este singurul forum din univers in care unele "clone" au poze proprii la profil :)
Critic echilibrat

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de cornelserbu »

osc1or scrie:Forumul crapmania cred ca este singurul forum din univers in care unele "clone" au poze proprii la profil :)
cred ca exagerezi "putin"...ai vizitat chiar tot universul :?: :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Protest!

Mesaj de gabi1 »

Va rog sa folositi cuvinte din max.4 litere, altfel veti fi suspectati ca,(virgula) comunicati codificat, stiti voi de cine. :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de pharaoh »

Nu faceti confuzie intre un user normal (chiar daca semneaza cu nick, pseudonim, nu inseamna clona) si clona(e) insemnand unul sau mai multe conturi create de aceeasi persoana care detine deja un cont.
Marius Sârbu

Adi Forest
Mesaje: 634
Membru din: Vin Noi 15, 2013 10:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protest!

Mesaj de Adi Forest »

petre iulian scrie:Forest a zis ca a fost sunat de acest user sa intrebe cine-i ala de-si permite sa-i zica "sa-l ia de la brau in jos" ... si se pare ca-l cunostea foarte bine daca nu a vrut sa spuna cine era . Acel "ala" era Dan Stoica care are alt user dar are la semnatura numele .....

Acum, sa vedem cine este clona ?
Iulica, nu am fost sunat de acest user, atunci cand acest user andrei1982 si dan de la green lake s-au luat la vorbe grele
pe topicul respectiv, eu m-am sesizat si userul andrei1982 care era in vederile mele m-ai de mult, pentru diverse postarii mai dificile si urate, am vrut sa intervin si sa ii spun lui danut sa il baneze. Dar asa cum ti-am spus si la Moara, am hotarat cu Danut sa il mai urmarim sa vedem ce scrie si sa incercam sa aflam exact cine este.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”