Protest!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de pharaoh »

popescu59 scrie: dar nu este topic in care el nu intervine impreuna cu gabi1 un alt pescar de top si iau peste picior pe orcine
Procentul aplaudacilor, habarnistilor, pseudocunoscatorilor sau schingiuitorilor de limba romana trebuie contrabalansat intr-un fel. Asta e unul din modurile "naturale" ale forumurilor de a face lucrul asta. Cu useri ca gabi1. Si ca altii. Dar nu toata lumea prinde ironiile fine. Si cine se stie cu musca pe caciula se ataca si de obicei jigneste primul. Iar Gabi nu este nici usa de biserica si nici genul care sa intoarca obrazul :lol:
Marius Sârbu

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Protest!

Mesaj de PallBogdan »

popescu59 scrie:Bogdan
Chiar nu ati inteles ca sunteti luati peste picior de 2 useri care sunt acceptati si placuti de mai marii acestui forum ?
Daca si aici unde se pune punctul pe rana clonele cunoscute doar de cei care ii accepta pe acest forum posteaza ironic fara jena , la ce va asteptati ?
Bogdan5 care te ironizeaza aici fara nici cea mai mica problema a jignit multi foarte multi utilizatori ai acestui forum incontinu si apare si aici fara nici un pic de jena .Am sesiszat moderatori si admin despre jignirile aduse multora si nu s-a luat nici o masura impotriva lui , am intrebat cine este acest bogdan5 il cunoaste cineva ? Are vre-o postare in care arata ca a fost la pescuit ca a prins ca nu a prins ceva ? Nu nu dar nu este topic in care el nu intervine impreuna cu gabi1 un alt pescar de top si iau peste picior pe orcine iar celor care ii intreaba cine ia bagat in seama ii jignesc fara retinere . Cind am intrebat cine sunt aceste persoane mi s-a raspuns ca ii cunoaste cutare dar nu se stie cine sunt :mrgreen: .
Deci ce se vrea pe acest forum cind sunt tolerati asemenea useri ( clone ) ?
Cred ca nu mai are rost aceasta intrebare . Si am vazut s-a gasit buba acestui forum POPESCU STEFAN este capul tuturor rautatilor de pe acest forum :lol: :lol: :lol:
Popescu Stefan la fel ca inca citiva de pe acest forum a fost dorit acceptat si tolerat cu buna stiinta pe acest forum , omul nu are nici ce-a mai mica vina , a fost jignit injurat amenintat si a raspuns acelora cu aceasi moneda . Daca s-ar fi aplicat regulamentul ar fi fost banati de mult timp multi care au astfel de comportament si acest forum ar fi fost un forum curat fara injurii, jigniri si atacuri la persoana.
Sincer...sunt de aceeasi parere cu dumneavoastra...si eu cred ca sunt clone dar nu pot dovedi acest lucru. Pana una alta, stiu ca numele meu care apare aici, apare si in cartea mea de identitate. Daca ei isi ascund frustrarile si nevorbirea in spatele unor clone...e fix problema lor... Putem doar sa speram ca vor ajunge la o varsta la care sa constientizeze singuri ca nu e deloc ok sa traiesti degeaba in unele situatii... Au si clovnii farmecul lor...dar pentru putin timp!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Protest!

Mesaj de popescu59 »

bogdan5 si gabi 1 v-am rugat in repetate rinduri sa postati aici pe acest forum 1 partida de pescuit cu voi , unde ati mers la pescuit cum ati pescuit etc.
si ceva poze cu pestii prinsi de voi . E imposibil asa ceva . Nu exista asa ceva si sunteti acceptati pe acest forum fara probleme.
Continuati sa postati fara jena sa jigniti si sa amenintati pe orcine mai putin pe cei care va tin in brate sau cei care v-au inventat :lol: :lol: :lol:
Acesta este unul din miile de motive pentru care s-a vrut banarea lui Popescu Stefan - va descoperit si a avut indrazneala sa o spuna deschis aici pe forum :mrgreen: :mrgreen:

Ionut lasa problema asa , nu vei rezolva absolut nimic , sau poate si cu siguranta vei primii un telefon necunoscut in care familia si mortii iti vor fi luati in p...a.
Nu vei nici primul nici ultimul se poarta asa ceva pe aici.
Oare cine tolereaza asa ceva ???

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Protest!

Mesaj de ionut72 »

Vineri se intoarce adminul din concediu si vom avea o discutie referitoare la atributiile moderatorilor.
Pana atunci imi cer eu scuze in fata lui Ionut, din partea Crapmania.ro !
Primo, scuzele venite de la tine se accepta automat (tocmai pentru ca sunt venite de la tine), desi tu esti unul care nu trebuie, nici in prezent si nici in viitor (sunt convins la cum te cunosc) sa-ti ceri scuze in fata mea! Totusi, astept si eu sa se intoarca Dan din concediu ...

Secundo, in ceea ce priveste atributiile moderatorilor eu cred ca ele sunt clare, alta a fost problema: unul dintre ei care s-a crezut "moderator" (si s-a comportat ca atare) pe topicurile la care nu e! Si caruia, eu unul, n-o sa-i mai accept "derapaje" de genul asta.

@Naie

Tu ai simtul ridicolului? Ridicol e, in cateva cuvinte, atunci cand unul care semneaza "popescu59" tooot peroreaza despre "clone"! :) :

Sa incercam sa destelenim un pic domeniul: ionut72 e o "clona" (o persoana virtuala) a mea. Gor65, Albert, kelu84, doru_croc, ba chiar Dan M. sunt tot "clone". Pseudonime sub care, din diverse motive personale perfect legitime si de nediscutat, unii aleg sa posteze. Te asigur eu ca si gabi1 este un pseudonim (singurul) al unei persoane cat se poate de reale. Ca si bogdan5.

In ce ma priveste cine trebuie sa stie cine sunt, stie (desi eu mi-am declinat si identitatea reala). Mai mult, am si creierul, resursele si c.o.a.i.e.l.e. sa sustin "live" (in fata oricui, eventual, ar pretinde asta), tot ce am declarat pana acum pe forum.

Ai vreo problema reala plecata de la discutiile de pe forum (ceea ce ar fi o idiotenie) cu gabi1? Exista mesageria privata si, la urma urmei, intalnirea fata in fata. L-ai invitat tu pe gabi1 sa va intalniti sa va rezolvati "problemele" si te-a refuzat? Nu cred! In ce ma priveste nici eu nu sunt de acord cu cererea asta "militieneasca", actele la control daca vrei sa postezi!

P.S. Pentru postari cu partide de pescuit si fotografii cu pestii prinsi avem carpbook, facebook etc.
P.S.1 Ironia si satira nu sunt "jigniri". Nu faci fata ... ghinion! Doar n-o sa se interzica astea pe forum ca atunci chiar plec! :)
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Protest!

Mesaj de doru_croc »

@Ionut
Fişiere ataşate
shutterstock_aplauze-500x400.jpg
shutterstock_aplauze-500x400.jpg (17.16 KiB) Vizualizat de 1239 ori
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de cornelserbu »

@ popescu 59

nae, se pare ca din postarea lui paharaoh n-ai inteles nimic, fiindca altfel n-ai mai fi continuat in aceeasi nota...sper ca macar ionut 72 te-a facut sa intelegi ca frustrarile tale nu-si au rostul pentru simplul motiv ca (din pacate :) ) tu esti un mediu foarte bun pentru mistouri si caterinci :wink:
in ce-i priveste pe bogdan5 si gabi1, nu sunt decat niste useri hatri si de cele mai multe ori foarte bine informati...mie-mi plac :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

acidutzu
Mesaje: 415
Membru din: Mar Sep 18, 2012 20:20
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Protest!

Mesaj de acidutzu »

cornelserbu scrie:@ popescu 59
in ce-i priveste pe bogdan5 si gabi1, nu sunt decat niste useri hatri si de cele mai multe ori foarte bine informati...mie-mi plac :D
Ne poti spune si noua de ce iti plac acesti hatri?
"Invingatorii nu pierd niciodata"

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Protest!

Mesaj de ionut72 »

acidutzu scrie:
cornelserbu scrie:@ popescu 59
in ce-i priveste pe bogdan5 si gabi1, nu sunt decat niste useri hatri si de cele mai multe ori foarte bine informati...mie-mi plac :D
Ne poti spune si noua de ce iti plac acesti hatri?
Intrebarea e retorica, nu? :)
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Protest!

Mesaj de doru_croc »

ionut72 scrie:Intrebarea e retorica, nu? :)
Se aplica motto-ul meu :lol: :lol: :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protest!

Mesaj de cornelserbu »

...computeru imi face fente :D
Ultima oară modificat Mar Oct 28, 2014 22:05 de către cornelserbu, modificat 1 dată în total.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”