Boiles pentru TEN

Cum pescuim la cteno? Cum prindem amur mare?
Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de cornelserbu »

@dajackal

nu stiu ce permiti tu sau ce nu permiti, dar atata timp cat eu nu te cunosc, iar tu ma cunosti, lasa-ma sa-ti spun ca esti pe dinafara daca ai reusit sa prinzi ten pe tancabesti doar dupa ce ai primit sfaturi pe net...pentru asta nu era nevoie sa te vad nici macar o secunda pescuind, e simpla logica, iar tu o sa ramai doar cu frustrarile ca unii se dau rotunzi...si inca ceva, afla de la mine ca pescuitul nu prea se invata, mai mult se fura, dar pentru asta trebuie sa-ti mai lasi din trufie pe acasa

ps. tine minte, nu mor de grija nimanui, dar iau uneori atitudine impotriva impertinentei fara rost, asa ca...ar fi mai bine sa punem punct.

sa fii sanatos !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de dajackal »

Nu stiu ce te face sa crezi ca te cunosc. Te-am "cunoscut" in replyul de mai sus indeajuns sa nu vreau sa aflu mai mult. Poate ne pui si noua cateva poze cu tenii imensi prinsi de tine pe tancabesti. Presupun ca ai macar abonament ...

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de Cristi Matei »

domnilor va rog sa nu ducem discutiile intr-o zona tulbure. incercati sa ascultati sfaturile celor mai cu experienta si chiar dc va mai "scutura" putin luati de la ei ce este bun. va multumesc pt intelegere.

septimus009
Mesaje: 32
Membru din: Mar Iun 14, 2011 21:23

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de septimus009 »

dajackal scrie:Nu stiu ce te face sa crezi ca te cunosc. Te-am "cunoscut" in replyul de mai sus indeajuns sa nu vreau sa aflu mai mult. Poate ne pui si noua cateva poze cu tenii imensi prinsi de tine pe tancabesti. Presupun ca ai macar abonament ...
Jackal man, nu iti irosi timpul cu ''meseriasi'' ca si ''domnul'' cornel.

El face parte din clubul pescarilor si atat :)

Probabil ca este si cel mai bun pescar din Bucuresti dar nu am auzit noi de el.

Sowee!!

p.s. Si apropo...domnule ''mare pescar'' cornel - nu mai instigati oamenii la furt!

Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de Dan Badarcea »

Jackal man, nu iti irosi timpul cu ''meseriasi'' ca si ''domnul'' cornel.
El face parte din clubul pescarilor si atat :)
Probabil ca este si cel mai bun pescar din Bucuresti dar nu am auzit noi de el.
p.s. Si apropo...domnule ''mare pescar'' cornel - nu mai instigati oamenii la furt!

septicemius,vezi ca raspunzi si tu dupa 5 luni si te ia clientu pe care-l aperi la ture :lol: :lol: :lol:
dajackalCornele,
1. threadul are vreo 6 luni daca nu mai mult, vezi data primului reply pe prima pagina
sau instigarea a deranjat? :wink:
Ovidius Constanta

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de arsinel »

dajackal scrie:Salut,

imi recomanda cineva un boiles ready-made pentru ten? Pescuiesc pe tancabesti balta din spate si tot incerc sa prind un "tub de oxigen" dar fara succes pana acum.

Am incercat cu porumb (2 boabe uscate cu un flotant intre) dar fara succes.

ms.
Incearca MagicBait de 24 solubil pt ten si cu o boaba de plastic opritor . :wink:
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

marius mihaila
Mesaje: 40
Membru din: Sâm Noi 06, 2010 13:50

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de marius mihaila »

arsinel, este al 7 topic pe care intri si propui cate o nada cu cel mai nesimtit scop publicitar ! de 2 saptamani numai asta faci, ajunge ! lasa topicurile libere si discutile pe bune crede-ma ca esti deja penibil si inervant.

Avatar utilizator
geod
Mesaje: 205
Membru din: Mie Sep 23, 2009 14:41
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de geod »

macar daca le propunea bine dar el stie una si buna cand vine vorba de boiles : trebuie sa spun doar m4g1c
nihil sine deo

Avatar utilizator
Alex Matea
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Ian 30, 2010 17:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de Alex Matea »

E magic fisher daia :lol: .

mo_claudiu
Mesaje: 14
Membru din: Vin Noi 19, 2010 7:29

Re: Boiles pentru TEN

Mesaj de mo_claudiu »

invidiosilor ! la ce foamete e acum, nu faceati si voi la fel pentru 2 kg de boilies solubil ? :D forumurile te invata sa citesti printre randuri !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Tehnici si Tactici de Pescuit la Ten”