Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
fortzu
Mesaje: 427
Membru din: Mar Ian 08, 2008 17:27
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Mesaj de fortzu »

Cel mai interesant topic despre balta IEZER pe care l-am citit pana acum, mai ales ca de la pagina 9 pana la pagina 20 nu s-a mai pomenit nimic despre aceasta balta.Poate ca ar trebui facut un topic separat{balacareli si curvasarii in lumea pescarilor de crap} :))Cred ca ar avea cei mai multi vizitatori.Dar macar ar sti lumea care vrea sa citeasca ceva interesant despre pescuitul crapului sa nu acceseze topicul respectiv.

In rest...toate cele bune si fir intins.

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Mesaj de gabisandu »

claudiue scrie:Listele sunt pline, dar mereu de aceeasi oameni, rar apare cate unul mai nou.
Stai linistit. Cand apare cate unul nou se gaseste altu mai vechi care sa-l pishe, sa-l discrediteze sau sa-l acuze ca nu este in tabara care trebuie. Iar daca indrazneste sa mai si castige...

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Mesaj de Val »

oanavictor scrie:
Val scrie:
Mai departe te astept pe tine si poate incadrezi in acest sistem , sau in ALTUL , cel pe care poate il propui tu , citeva comportamente exprimate public din partea unora din astia mai vechi . De ce consider ca este necesara segmentarea asta ? Pentru ca financiarul a devenit un leit motiv in orice postare si deja nu mai avem pareri neutre ( bune sau rele ) ci doar INTERESE FINANCIARE ! Ti-as da doua exemple - eu si Cornel Serbu . Unde ne bagi ??? De unde ne luam banii ? :wink: :lol:
Sincer m-ar bucura un raspuns de-al tau .
Val ,de cand esti in fenomen tu ai fost o găsca buna de muls[ :lol: ] ,prin faptul ca ti-ai dorit foarte mult sa faci parte dintre greii senzor .Pentru acest lucru ai donat foarte multi bani in fiecare an lui Rosioru .
Nu cred ca ai primit vreodata chitanta pentru sponsorizarile facute .Acest lucru t-i sa intamplat si anul
acesta cand tea pisat mateianu .Norocul tau este acela ca nu a-i apucat sa dai cei 5000 promisi :!:
Dar una peste alta tu esti un pescar care a vrut si vrea in continuare sa faca ceva pentru pescuit .,si cand spun asta i-mi aduc aminte de tinerii pe care i-ai invitat la numeroase concursuri sa faca parte din echipa ta impreuna cu Cezar ,plus unele initiative demne de luat in considerare iar ceamai importanta a fost punerea pe picioare a site-ului [dar si cea mai mare greseala a fost vinderea lui :!: :idea: ]

Cat despre Cornel nu cred ca mai are vreun interes material [decand nu mai are magazin ]si nici nu-l simt sa vrea functii de conducere [pentru ca i-au fost propuse si a refuzat ]
Nu stiu ,sa judece lumea care este interesul lui [in afara de bazaconiile debitate de clipici :lol: :lol: ]
Victore aici gresesti , este clar ca mi-am dorit o parte din viata sa fac parte din echipa Senzor - din pacate indiferent de ce avantaje financiare le puteam aduce eu sau , hai sa spunem Razvan Pork , la orice moment - aceasta echipa veche si retrasa actual , a mers pe valoare si pe afinitati , in 100 % din cazuri , pe niste criterii care cu "banii" nu se potriveau ! Lui ROSIORU i-am acordat 1 sau 2 sponsorizari , pentru APCR , semnate si stampilate la fisc , pentru CM si reprezentarea lotului .... in plus acum 1 an am venit de 2-3 ori pe Hobaia cu niste prieteni la anumite activitati PLATITE !
Tu crezi vreodata ca daca eram vreun baiat cu limba moale si mai ofeream ceva , mai mult decit imi permitea valoarea , poate lucrurile nu stateau altfel ??? Nu E CAZUL MEU .... daca eram cit de cit acolo , ma alegeau , daca nu m-au ales eram departe ... si cu asta basta ... si nu am remuscari pe chestia asta . De fapt ei o stiu , pentru ca sunt unii din cei mai buni prieteni ai mei la pescuit , TOTI !
Chitante ??? - pai tie ti-am cerut vreodata chitanta ca am venit , cit de rar , la concurs sau in privat , sa pescuiesc pe Darvari ? Tu crezi ca eu nu traiesc in aceeasi lume fiscala ca voi ?
Am luat tineri in echipa si pesemne ca vom mai lua , cit vom fi impreuna ca echipa , cu Cezar , pentru ca asta e rostul firii .... sa aduci mereu pe cineva din spate si am avut runneri care acum scriu ca pescari deplini pe Forum ... uita-te la Adi Fortzu , ca de abia a scris ceva . Dar au fost si altii ... si le port respect tuturor !
Amesteci banii , cu echipele , cu verii , cu dracu mai stie ceva ..... Nu e bine .. te asigur din tot sufletul meu , daca simteam ca ai o echipa cum a fost Senzor acum 5-7 ani , veneam linga tine pentru performanta ... Din pacate nu m-ai convins nici ca manager si nici ca pescar ... Ca om te respect !

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Mesaj de Val »

Si imi cer scuze , vad niste postari intermediare cu echipe samd ...

Stati cuminti .... de lotul Senzor , citiva ani , nu s-a apropiat nici Nitzu , ca sa va dau un exemplu la indemina ... Si CEI CARE AU FOST , au luat TOATE trofeele care la acest moment exista in vitrina AGVPS !!!! Asta ca sa ma stie si AGVPS-ul cum sta .... ca performante si ca atitudine fata de concurs ....Pe stilul vechi erau numai diplome de participare ..... pe niste clasificari pe care este mai bine sa le trecem cu vederea ... mai putin Nitzu la un moment dat cind era sa ia argint sau aur mondial pe sector la un peste de 1,48 kg !!!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Mesaj de cornelserbu »

@ andrei vladeanu

nu te-am acuzat niciodata pe tine personal de ce s-a intamplat atunci in 2007...bine-nteles cu exceptia corcoduselor care s-au copt numai si numai din vina ta :D :D :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Mesaj de andrei vladeanu »

atunci ce ai vrut sa spui aici?
cornelserbu scrie:daca organizeaza soimu' asa cum se aude de sus, clubul pescarilor vine cu echipa ca sa-i demonstreze lui vladeanu ca are reprezentativitate, daca Doamne fereste, organizeaza tot apcr-ul atunci mai bine ne vedem de treaba pentru a nu obliga marea asociatie de "n"-spe cluburi cu participare de n-10, sa mai inventeze vre-o chichita si sa ne descalifice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ps rog moderatorii sa splituiasca discutiile de genul acesta intr-un topic separat. aici sa ramana discutiile despre lacul iezer.
multumesc
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Mesaj de cornelserbu »

andrei vladeanu scrie:atunci ce ai vrut sa spui aici?
cornelserbu scrie:daca organizeaza soimu' asa cum se aude de sus, clubul pescarilor vine cu echipa ca sa-i demonstreze lui vladeanu ca are reprezentativitate, daca Doamne fereste, organizeaza tot apcr-ul atunci mai bine ne vedem de treaba pentru a nu obliga marea asociatie de "n"-spe cluburi cu participare de n-10, sa mai inventeze vre-o chichita si sa ne descalifice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ps rog moderatorii sa splituiasca discutiile de genul acesta intr-un topic separat. aici sa ramana discutiile despre lacul iezer.
multumesc
esti cumva rege la apcr, de te confunzi cu asociatia ???
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Discutii despre CN

Mesaj de Cristi Matei »

:arrow:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Mesaj de andrei vladeanu »

nu. presedinte.
The One Team

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: IEZER - SLOBOZIA, POSIBILA PISTA MANSA SECUNDA CN 2011

Mesaj de arsinel »

La balta de la Corbu (Ct) sa gandit cineva ? Balta MARE
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”