Intrebari despre CN

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de DumiD »

Ce baba paracioasa, 'ti-ar mustata a dreaq, ai distruge viata unui om daca ai putea, ca nu-ti inghite mizeriile pe un forum de pescuit, este? FMM de jeg imputit!!!

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de matei1971 »

Moș cocârță, in 29 pagini, că să nu zic in ultimii 4 ani nu ai fost in stare sa ne prezinți o competiție organizată de tine care sa aiba la start 30 de concurenți , în schimb ne ameninți cu sute de procese! Cine morții matii crezi că o să vine sa concureze la o competiție organizată de federația ta de kkt? Mars de aici la balamuc!
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nea Fane, sfatul meu este sa-ti vezi de treaba si sa nu mai intervi pe aici. Este lumea noastra, a pescarilor. Cei din exterior care intra si ne jignesc nu sunt si nu vor fi bine tratati.... :evil:
Deja ai intins prea mult coarda, cu scuze, explicatii si amenintari demne de un pacient de la Socola, ceea ce arata clar disperarea care te-a cuprins.
Repet, sfatul meu(inca prietenesc) este sa te opresti.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

LucianGyorg
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mar 26, 2018 18:21

Intrebari despre CN

Mesaj de LucianGyorg »

mopescule, am primit semnale că mă ameninț, dar ai grijă că Noul Cod penal al României prevede, în textul art. 268, sancţionarea faptei unei persoane care sesizează organele judiciare, prin denunţ sau plângere, cu privire la existenţa unei fapte prevăzute de legea penală ori în legătură cu săvârşirea unei asemenea fapte de către o anumită persoană, cunoscând că aceasta este nereală, precum şi faptei persoanei care produce sau ticluieşte probe nereale, în scopul de a dovedi existenţa unei fapte prevăzute de legea penală ori săvârşirea acesteia de către o anumită persoană.

P.S. mopescule, ți-am mai zis-o odată: am timp și bani suficienți cât să mă "bat" cu tine in toate modurile (ca-n povești:)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de kelu84 »

Dle presedinte..am pastrat un ton civilizat pana acum si am rabdat cat am putut citindu ti dejectiile. Vaznad amenintarile la adresa lui Lucian mi-ai intarit convingerea cat de low life esti, cat de mic esti. Trebuie sa fi de o jegosenie rar intalnita incat sa ameninti un om cu cariera sa, cu viata personala. Cat de mizerabil poti fi. Ce legatura au sefii omului, cariera lui, structura din care face parte cu cacatul in care te scalzi dta??? Asta arata cat de neputincios esti. Ce urmeaza? Sa l ameninti ca l spui ca a trecut pe galben la semafor sau l ai prins fara batista in buzunar? Babalaule...esti un pic mai mic ca tata ca varsta si mi e jena ca trebuie sa ma adresez cu astfel de termeni...esti o rusine pentru societatea din care provii si sincer esti divertisment de seara pentru multi dar te mananca in popou ca pe maimuta

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de ionut72 »

LucianGyorg scrie:mopescule, am primit semnale că mă ameninț, dar ai grijă că Noul Cod penal al României prevede, în textul art. 268, sancţionarea faptei unei persoane care sesizează organele judiciare, prin denunţ sau plângere, cu privire la existenţa unei fapte prevăzute de legea penală ori în legătură cu săvârşirea unei asemenea fapte de către o anumită persoană, cunoscând că aceasta este nereală, precum şi faptei persoanei care produce sau ticluieşte probe nereale, în scopul de a dovedi existenţa unei fapte prevăzute de legea penală ori săvârşirea acesteia de către o anumită persoană.

P.S. mopescule, ți-am mai zis-o odată: am timp și bani suficienți cât să mă "bat" cu tine in toate modurile (ca-n povești:)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Pigulici, eu ti-am spus ca esti atat de prost incat nici macar n-o sa stii de unde ti se trage! :D :D

(1) Federatiile sportive nationale au urmatoarele atributii principale:
a) elaboreaza strategia nationala de dezvoltare a ramurii de sport si controleaza aplicarea acesteia de catre membrii afiliati;
(2) Federatiile sportive nationale asigura reprezentarea Romaniei in competitiile sportive si in organismele internationale la care sunt afiliate.

Sa nu spui ca n-ai stiut!
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

măi, măi câtă manipulare ! dar crapmania.ro nu este cu nimic vinovată că a dat drumul acestui gunoi să borască asupra pescarilor? un rahat de show ieftin din serialul ”fai să facem trafic că ne bate facebook”! Nu uitați că troling-ul e apanajul celor care stăpânesc umorul și informația, iar pt. termenul din urmă oamenii nu sunt dispuși să-l împărtășească cu toată lumea decât dacă le convine! :wink:

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

kelu84 scrie:Dle presedinte..am pastrat un ton civilizat pana acum si am rabdat cat am putut citindu ti dejectiile. Vaznad amenintarile la adresa lui Lucian ...
Ți-am mai spus să stai la banca ta că nu am nevoie de avocați! Pot să postez și mesajele personale din corespondența cu acest gunoi-zoios! Fi sigur că tot pe locul J cu punct deasupra a căzut! Eu știu că e amuzant acest război întreținut de crapmania.ro și ceea ce trebuia să vadă o țară întreagă s-a văzut. Acest jeg uman trebuie eliminat din peisajul pescarilor și aștept aici un feed-back din partea admin.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Vladut Mateianu »

Lucian SV scrie:
kelu84 scrie:Dle presedinte..am pastrat un ton civilizat pana acum si am rabdat cat am putut citindu ti dejectiile. Vaznad amenintarile la adresa lui Lucian ...
Ți-am mai spus să stai la banca ta că nu am nevoie de avocați! Pot să postez și mesajele personale din corespondența cu acest gunoi-zoios! Fi sigur că tot pe locul J cu punct deasupra a căzut! Eu știu că e amuzant acest război întreținut de crapmania.ro și ceea ce trebuia să vadă o țară întreagă s-a văzut. Acest jeg uman trebuie eliminat din peisajul pescarilor și aștept aici un feed-back din partea admin.
Nu cred ca se referea la tine. Avem un alt Lucian, campion la spinning, car posteaza la acest topic ...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Vladut Mateianu »

Lucian SV scrie:măi, măi câtă manipulare ! dar crapmania.ro nu este cu nimic vinovată că a dat drumul acestui gunoi să borască asupra pescarilor? un rahat de show ieftin din serialul ”fai să facem trafic că ne bate facebook”! Nu uitați că troling-ul e apanajul celor care stăpânesc umorul și informația, iar pt. termenul din urmă oamenii nu sunt dispuși să-l împărtășească cu toată lumea decât dacă le convine! :wink:
Momentan pescarii "borasc" asupra personajului biped cu mustata si dinti de lapte ! :D Daca nu era primita creatura sandiloaica pe aici, e ca te plictiseai pe acasa ? Nu are nevoie Crapmania de trafic pe subiecte ca acesta, urmarite doar de 2-300 de persoane ! Da-i un click pe TRAFIC sa vezi cam la ce nivel se afla acest site... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”