Open Tancabesti- ultimele noutati si desfasurare

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Mesaj de Zarguzon Adi »

[quote="andrei vladeanu"]stai sa ma intorc eu din concediu si ma ocup personal sa-i fac baiatului asta, imi scapa numele lui, o cupa mare, mare de tot.
a intrat in clubul select al pescarilor care pierd sectorul A de la Avicola 1, cel mai bun loc de pe balta! :D[/quote]

Stiu eu un "pescar" din clubul asta select care de pe Avicola 1 s-a batut pentru ultimul loc.
Asa ca pt Avicola 1 fi pregatit cu mai multe cupe ca e loc.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Zarguzon Adi scrie:
andrei vladeanu scrie:stai sa ma intorc eu din concediu si ma ocup personal sa-i fac baiatului asta, imi scapa numele lui, o cupa mare, mare de tot.
a intrat in clubul select al pescarilor care pierd sectorul A de la Avicola 1, cel mai bun loc de pe balta! :D
Stiu eu un "pescar" din clubul asta select care de pe Avicola 1 s-a batut pentru ultimul loc.
Asa ca pt Avicola 1 fi pregatit cu mai multe cupe ca e loc.
si eu stiu mai multi, adriane
insa toti de pana acum au strans si au plecat cat mai discret acasa. sa se mai pregateasca.
numai asta urla dupa cupe! :D
The One Team

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

andrei vladeanu scrie:stai sa ma intorc eu din concediu si ma ocup personal sa-i fac baiatului asta, imi scapa numele lui, o cupa mare, mare de tot.
a intrat in clubul select al pescarilor care pierd sectorul A de la Avicola 1, cel mai bun loc de pe balta! :D
Avicola 1 ramane un loc foarte bun !

Si pentru ca vorbeam odata de recorduri :D vreau sa intreb si eu ceva :

A mai prins cineva vreodata 394 kg de cand se tin concursuri pe Tancabesti in standul de la Avicola 1 ? Nu mai pun la socoteala ca am prins numai romanesc .

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

andrei vladeanu scrie:
Zarguzon Adi scrie:
andrei vladeanu scrie:stai sa ma intorc eu din concediu si ma ocup personal sa-i fac baiatului asta, imi scapa numele lui, o cupa mare, mare de tot.
a intrat in clubul select al pescarilor care pierd sectorul A de la Avicola 1, cel mai bun loc de pe balta! :D
Stiu eu un "pescar" din clubul asta select care de pe Avicola 1 s-a batut pentru ultimul loc.
Asa ca pt Avicola 1 fi pregatit cu mai multe cupe ca e loc.
si eu stiu mai multi, adriane
insa toti de pana acum au strans si au plecat cat mai discret acasa. sa se mai pregateasca.
numai asta urla dupa cupe! :D
Nu este destul ca nu am dupa ce bea apa , acum nu am nici cu ce ! :?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Oricum, sunteti prima echipa care au pescuit 4 oameni la Avicola 1, asta cu certitudine.... :D
Zvonko ar fi prins pestii astia singur..... :wink:

PS Si de acum s-a mai clarificat si inca un aspect. La concursurile cu 3 pescari, nu mai este voie cu schimbari, ca altfel o sa ajungem la situatia penibila sa se ceara 6 diplome la sfarsit si de ce nu, sa macane 6 oameni dupa cupe in loc de unul.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

Vladut Mateianu scrie:Oricum, sunteti prima echipa care au pescuit 4 oameni la Avicola 1, asta cu certitudine.... :D
Zvonko ar fi prins pestii astia singur..... :wink:

PS Si de acum s-a mai clarificat si inca un aspect. La concursurile cu 3 pescari, nu mai este voie cu schimbari, ca altfel o sa ajungem la situatia penibila sa se ceara 6 diplome la sfarsit si de ce nu, sa macane 6 oameni dupa cupe in loc de unul.... :oops:
Perfect adevarat ! Eu am fost pus in aceasta situatie fara sa stiu. Ce pot sa spun este ca trei zile din concurs am pescuit doar doua persoane in stand,dar intradevar ne-am perindat patru pe acolo pe parcursul celor patru zile.

P.S. De cupe m-am saturat,nu-mi mai trebuie... dar macar un mic cu o bucatica de paine,la sfarsit, se poate ? :D Inca un obicei dat uitarii care-mi cam pria . :D

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Cateva poze de la pontonul 5

Mesaj de George-Alexandru »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

cateva imagini de la ponton 5.
Ultima oară modificat Mar Aug 19, 2008 16:15 de către George-Alexandru, modificat de 2 ori în total.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Hai s-o lasam balta....

Poate vei organiza tu concursul de sfarsit de an de la Moara Vlasiei si voi putea eu contesta ce ai facut ! :D
Glumeam, nu e genul meu.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Costel Stanila »

Supertare ar fi sa organizeze mamalinski Moara Vlasiei in toamna, poate baga si regula aia:

Pct. 6 Daca nu-mi convine locul, trag de 2 ori. :oops:

Glumesc si eu....dar nu uit.. :wink:
Costel Stanila
A.P.C.R.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

Vladut Mateianu scrie:Hai s-o lasam balta....

Poate vei organiza tu concursul de sfarsit de an de la Moara Vlasiei si voi putea eu contesta ce ai facut ! :D
Glumeam, nu e genul meu.... :wink:
Ma bag ! Si am sa am si scuza pt. contestatii : "sunt la inceput " !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”