Groaza de viitor...

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de popescu59 »

(Imi cer scuze, copilul lui Popescu are 29 de ani, el nu are nevoie de un psiholog, are nevoie de un par pe spinare si taiatul oricarei alocatii. Ia-i masina, telefonul, calculatorul si lasa-l lefter sa vezi cum isi revizuieste comportamentul. Lasa-l fara bani 3 luni si lipsa unui rahat de joc ca diablo i se va parea cea mai mica dintre probleme )

Domnilior ma uit la voi si nu pot crede cit de buni sfatuitori sunteti BV. Si ca va scot din ceata Edi al meu pe linga cei 15 ani de jocuri a facut si foarte foarte multi bani ( tot din jocuri ) Nu este dependent financiar de mine , are magazinul lui cu articole de pescuit la care el da numai sfaturi verbale , fiindca este ocupat permanent sa se impuste la jocuri .Deci asta cu finaciarul cade din start , cea cu pshiholog pshiatru a cazut de mult cred si sper ca ultima varianta este un copil , dar imi spune permanent ca este timp si de copii , sotia lui ar vrea un copil el nu si nu cica a aparut o noua versiune FIFA 2014 :lol: :lol: deci inca 1-2 ani are activitate . :lol: :lol: Asa ca acum va sfatuiesc eu pe voi pe cei care inca mai aveti si puteti face ceva , INDEPARTATI COPII DE CALCULATOR(COPII DE LA 6 LA 70 DE ANI) SI LIMITATI TIMPUL DE STAT IN FATA CALCULATORULUI -VOR DEVENI DEPENDETI si nu uitati este BOALA SECOLULUI .

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de ionut72 »

Si ca va scot din ceata Edi al meu pe linga cei 15 ani de jocuri a facut si foarte foarte multi bani ( tot din jocuri )
Nae, pai la el inseamna ca nu e boala, e serviciu! :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de ionut72 »

sotia lui ar vrea un copil el nu si nu cica a aparut o noua versiune FIFA 2014 :lol: :lol:
Asta nu e un impediment, cand femeia vrea ceva cu adevarat, nimic n-o opreste! :)
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de gabi1 »

Nae, pana se hotaraste Edy sa-ti faca nepotei fa-ti tu cativa din plastilina si asa iarna-i lunga....
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de popescu59 »

Asta cu femeia care bate cu pumnul in masa cade iar , edi a avut profesor foarte bun in privinta asta . La noi in familie fiecare a avut rolul lui , femeia a avut grije de casa si de copii iar barbatul a alergat pemanent sa produca si sa intretina familia la un nivel ridicat . Asa ca aia cu stai putin ca dau cu aspiratorul la ora (ADICA BARBATUL ) asta nu a avut loc in familia noastra .La mine in familie cind a spus sotia sa o ajut sa bag si eu aspiratorul am rezolvat foarte simplu , am luat aspiratorul si l-am aruncat la tomberonul de gunoi , dupa care s-a lecuit singura . Si va mai spun un secret am aproape 40 de ani de cind sunt cu sotia . :roll: :roll:

Gabita nu ai inteles ca am si nepotei ? Adelina are un baiat de 5 anisori si inca unul pe drum :lol: :lol:

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de ionut72 »

Asta cu femeia care bate cu pumnul in masa cade iar , edi a avut profesor foarte bun in privinta asta
Nae, eu nu vorbeam de batut cu pumnul in masa ...

La al 4-ea copil:
- Nevasta, asta ultimu', nu seamana deloc cu primii 3, spune-mi cu cine m-ai inselat ca-ti iau gatu'!
- Iubitule, jur ca asta-i al tau! :lol: :lol: :lol:
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de robyvan »

popescu59 scrie:Asta cu femeia care bate cu pumnul in masa cade iar , edi a avut profesor foarte bun in privinta asta . La noi in familie fiecare a avut rolul lui , femeia a avut grije de casa si de copii iar barbatul a alergat pemanent sa produca si sa intretina familia la un nivel ridicat . Asa ca aia cu stai putin ca dau cu aspiratorul la ora (ADICA BARBATUL ) asta nu a avut loc in familia noastra .La mine in familie cind a spus sotia sa o ajut sa bag si eu aspiratorul am rezolvat foarte simplu , am luat aspiratorul si l-am aruncat la tomberonul de gunoi , dupa care s-a lecuit singura . Si va mai spun un secret am aproape 40 de ani de cind sunt cu sotia . :roll: :roll:

Gabita nu ai inteles ca am si nepotei ? Adelina are un baiat de 5 anisori si inca unul pe drum :lol: :lol:
Fain barbat....pacat de aspirator..... :lol: :lol: :lol:
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de Albert »

popescu59 scrie:Domnilior ma uit la voi si nu pot crede cit de buni sfatuitori sunteti BV. Si ca va scot din ceata Edi al meu pe linga cei 15 ani de jocuri a facut si foarte foarte multi bani ( tot din jocuri ).
Mda. M-a pus dreq sa te iau in serios o data de cand tot desenezi pe forumul asta. Nush ce-i cu mine, m-am ramolit.
Spune nene ca tu, de fapt, esti mandru de ce se intampla cu ficioru' tau. Te-ai bagat SI pe topicul asta sa te lauzi.Ca fiul tau face bani. Ca tu faci bani. Ca femeiea din casa ta sta la cratita si ca tu esti miez. Laudarosenie.Manelism. Taranisme. Tipic.
Hai spune-ne si ca ti-ai luat mulinete si lansete de top secãnd cum ii sta bine unui mogul.

P.S.
popescu59 scrie:cea cu pshiholog pshiatru a cazut de mult
...fudulie...nu mai pot de viteji d-astia...verzi ca brazii...

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de Dan Serban »

Nae, esti pe stil vechi :lol: :lol:
Pescar de rând

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Groaza de viitor...

Mesaj de popescu59 »

(Laudarosenie.Manelism. Taranisme. Tipic.)

Mai Albert stiu de mult ca suferi de invidie , nu este vorba numai de mine la tine toata lumea care este cu ceva peste tine este manelist etc.

Eu am intrat in acest topic si am confirmat tot cea ce a sustinut Vladut , fiindca ma confrunt cu un astfel de caz si nimic mai mult .
Cind am primit lectii cum trebuie sa fac am exemplificat tot cea ce am incercat pe acesta linie si cu motivatiile aferente cazului .
Unde este manelismul ? Nu am facut alceva decit sa raspund cum sta situatia de fapt , daca tu nu suporti ca altii se descurca cum pot e problema ta .
Asta seamana a ATAC LA PERSOANA :lol: :lol: si voi sesiza adminul sa ia masuri impotriva ta :mrgreen: :mrgreen:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”