Eliminare Clubul Pescarilor

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

PS. Ptr restul care au intervenit in aceasta discutie in calitate de bagatori de seama sau cu alte probleme personale, frustrari sau nemultumiri personale(vezi Iulian Petre, Jujak, Musaro, Cotelici,Marin Laurentiu), le urez numai bine si sa ne tina pumnii in Serbia ! :wink:[/quote]

da ? dar citeste mai bine ce-am scris.......era normal sa castigati voi atat timp cat anul asta a-ti cam castigat tot si ..sa fim seriosi cine putea sa va bata "acasa". oricum raman la parerea ca a-ti castigat cinstit DAR daca se intampla la voi nenorocirea cu pestele mort nu aveau curaj arbitrii sa va elimine. nu te supara ca este doar o parere personala. si chiar cred ca echipa senzor are lotul cel mai bun si merita sa ne reprezinte. ........si inca ceva ce am avut de spus am spus direct si nu te-am mancat pe la spate.....ca vad ca ai niste prieteni.... :roll: . .........un bagator de seama dar corect.....

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

petre iulian scrie:PS. Ptr restul care au intervenit in aceasta discutie in calitate de bagatori de seama sau cu alte probleme personale, frustrari sau nemultumiri personale(vezi Iulian Petre, Jujak, Musaro, Cotelici,Marin Laurentiu), le urez numai bine si sa ne tina pumnii in Serbia ! :wink:

da ? dar citeste mai bine ce-am scris.......era normal sa castigati voi atat timp cat anul asta a-ti cam castigat tot si ..sa fim seriosi cine putea sa va bata "acasa". oricum raman la parerea ca a-ti castigat cinstit DAR daca se intampla la voi nenorocirea cu pestele mort nu aveau curaj arbitrii sa va elimine. nu te supara ca este doar o parere personala. si chiar cred ca echipa senzor are lotul cel mai bun si merita sa ne reprezinte. ........si inca ceva ce am avut de spus am spus direct si nu te-am mancat pe la spate.....ca vad ca ai niste prieteni.... :roll: . .........un bagator de seama dar corect.....[/quote]


daca are cineva senzatia ca daca scoteam noi un pste mort la cantar, cu Tite martor si vecin, n-am fi fost eliminati, acela e un dobitoc!

ps insa e greu de crezut ca noi am putea prezenta la cantar un crap mort. doar daca moare in momentul in care il scoatem din sac.
The One Team

toni
Mesaje: 149
Membru din: Mar Mar 22, 2005 9:44

Mesaj de toni »

:D good point

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

asa a murit si al lor :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”